Letnie Party 2019 w Oławie

- opublikowano: 25-07-2019

Na zakończenie lata i wakacji, dokładnie 7 września (sobota), jak co roku szykujemy najlepszą imprezę plenerową dla młodzieży – Letnie Party 2019. Miejsce? Niezmiennie – tereny rekreacyjne Oławy tzw. Miasteczko.

Podczas imprezy zaprezentuje się Oławska Hip-Hopowa Scena Muzyczna: ELEMENT, WGWC, P3JOT, LITT TRAPPIN. Miksować będzie DJ FYNCZ, usłyszymy wpływy funku, trapu, muzyki elektronicznej, a nawet klubowej – wszystko to zamknięte w rapowej konwencji.

Gwiazdą wieczoru będzie ŻABSON – utalentowany reprezentant nowej fali na polskiej scenie hip-hop. Urodzony w 1994 roku raper swoją karierę zaczął od bitew freestyleowych, które przyniosły m.in. dwa zwycięstwa kieleckiej edycji Arrogant Freestyle Battle. Znany jest z nowoczesnego flow, abstrakcyjnych gier słownych i nietuzinkowych konceptów artystycznych. Sznytu scenicznego nabrał, występując m.in. jako hypeman u boku legendy polskiej sceny - Borixona. Ponadto ma na koncie współpracę z jej ścisłą czołówką, jest członkiem kolektywu SB Maffija, a jego koncerty wyróżniają niezwykła żywiołowość i doskonały warsztat.

W programie strefy tematyczne: ART, KOLORÓW – HOLI FESTIVAL, REKREACJI oraz wielki finał OŁAWA EXPRESS. Do tego stoiska branżowe, sponsorskie, mnóstwo smakołyków i o wiele, wiele więcej!

Strefa Art, czyli: Sztuka cię szuka, sprawdź co szykujemy dla Ciebie:
warsztaty kosmetyczno-mydlarskie z Małgorzatą Wyskiel,
programowanie, elektronika, robotyka i druk 3D w wykonaniu Dawida Stanasiuka,
warsztaty biżuterii szklanej z Martą Jędras,
ceramika wraz z pokazem na kole garncarskim, prowadząca: Katarzyna Bogucka.
Ponadto w strefie Art: pełna oferta zajęć, kursów, warsztatów Centrum Sztuki w Oławie, ścianka: „Zostaw swój ślad!” i konkursy z nagrodami.

Holi Festival, czyli Święto Kolorów:
Ogólnopolska edycja robiącego furorę na całym świecie święta kolorów. Impreza skierowana do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych! Poczuj magię zabawy, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi ze swoimi znajomymi. Baw się i tańcz podczas trzech wyrzutów 14 kolorów proszków holi.
Uwaga! Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków. Proszki będzie można zakupić na miejscu lub nieodpłatnie pozyskać w konkursach.

Finał Oława Express
W tym roku po raz pierwszy w naszym mieście odbywa się Oława Express, gra terenowa towarzysząca Letniemu Party. Formuła znana jest głównie z telewizyjnego popularnego programu “Azja Express” i późniejszego “Ameryka Express”.
Organizatorami oławskiej edycji są: Centrum Sztuki w Oławie oraz Express City i Stowarzyszenie Gramy o życie. Medialny Patronat honorowy obejmie Gazeta Powiatowa – Wiadomości Oławskie.
Oława Express połączona jest ze zbiórką charytatywną na rzecz Przytuliska “Podaj Łapę”. Najważniejszą częścią zabawy jest dotarcie do wyznaczonych punkt na terenie Oławy w jak najkrótszym czasie. W każdym punkcie na uczestników czekają do wykonania zadania, które będą wymagać od nich nie tylko sprytu i sprawności, ale przede wszystkim współpracy. Finałowe rozgrywki Oława Express odbędą się właśnie podczas Letniego Party 2019. Nie możecie tego przegapić!
Uwaga! Rekrutacja par trwa do 20 sierpnia. Szczegóły tutaj: http://kultura.olawa.pl/wydarzenia/ekstremalny-wyscig-w-olawa-express/

Strefa rozrywki, czyli spotkanie z wirtualną rzeczywistością
Wirtualna rzeczywistość (virtual reality) to obraz rzeczywistości tworzony przy wykorzystaniu najnowszej technologii informatycznej. Polega na kreowaniu wirtualnego świata, przedmiotów oraz zdarzeń. Wirtualna rzeczywistość opiera się zarówno na elementach świata fikcyjnego, tworzonego przez odpowiednie aplikacje, jak i rzeczywistego, dzięki filmom rejestrowanym w 360 stopniach.
Uczestnik zakładając specjalne okulary przenosi się do zupełnie innego świata, odcinając od bodźców zewnętrznych. Może rozglądać się w nim w naturalny sposób, ruszając głową oraz całym ciałem. Sprzęt reaguje na działania użytkownika w czasie rzeczywistym, gwarantując przy tym naturalne i realne doznania. Zapraszamy na spotkanie z wirtualną rzeczywistością podczas Letniego Party 2019!

To nie wszystkie atrakcje Letniego Party 2019. Gwarantujemy, że w sobotę na miasteczku czeka na Was więcej niespodzianek.
W godzinach 11.00-17.00 na terenie Miasteczka będzie trwała również akcja Motoserce, której elementem przewodnim jest propagowanie krwiodawstwa. W punkcie poboru krwi, jak co roku, będzie możliwość oddania krwi, pomagając w ten sposób ratować życie wielu osobom.
Więcej informacji na https://pl-pl.facebook.com/WRMOLAWA/.

Zapraszamy na najgorętsze pożegnanie lata 2019!

Organizacja i finansowanie: Centrum Sztuki w Oławie, Urząd Miasta w Oławie
Sponsorzy: Ergis S.A, Zakład Gospodarowania Odpadami w Gać, Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Oławie Sp. z o.o., ., Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Oława Sp. z o.o., DS Smith Polska Sp. z o.o., Autoliv Poland Sp. z o.o.
Patronat medialny: Gazeta Powiatowa – Wiadomości Oławskie, Oława24.pl, Oławski Serwis Informacyjny, Oławska Telewizja Kablowa, Radio Hit.


Centrum Sztuki Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 2. )
25-07-2019 ~ mieszkaniec ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Tak jest, najpierw sponsorowanie imprez a potem będzieta robić ,, karpia" ze zdziwienia za to, że są podwyżki za wodę i za ciepło! :O :-/
25-07-2019 ~ Recenzent ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Brawa dla burmistrza, gwiazdą wieczoru jest facet, który ostatnio pobił się z ochroną na koncercie, bo mu nie pozwolili skoczyć na publiczność. U siebie w domu też burmistrz promuje takie patologiczne zachowania?

OSI - OLAWA.INFO - Letnie Party 2019 w Oławie

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin