Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości zwłok kobiety

- opublikowano: 24-07-2019

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oławie prowadzą czynności identyfikacyjne kobiety, której zwłoki wyłowiono 23 lipca br. z Odry, na wysokości schroniska dla zwierząt (ul. Siedlecka) w Oławie. W ubraniu denatki nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jej danych personalnych.

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Oławie prowadzi postępowanie dotyczące ujawnienia w dniu 23 lipca br. zwłok nieznanej kobiety, wyłowionych z Odry na wysokości schroniska dla zwierząt w Oławie (ul. Siedlecka). Do chwili obecnej, pomimo podjętych czynności, nie ustalono tożsamości denatki. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o pomoc w identyfikacji ciała kobiety.

Rysopis: wiek: około 70-80 lat, 150-160 cm wzrostu, normalnej budowy ciała, włosy siwe. Ubrana była w czarną spódnicę z beżowymi wzorami, pod spodem miała różowa halkę, na niej koszulowa bluzka w kolorze seledynowym. Znak szczególny: blizna nad lewym łukiem brwiowym w okolicy skroni.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Oławie, pod numerem telefonu 71 38 17 200 lub z zastępcą dyżurnego 71 38 17 222, bądź z najbliższą jednostką Policji.

Oficer Prasowy KPP w Oławie
podinsp. Alicja Jędo

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin