Urodzeni 1-16.07.2019

- opublikowano: 23-07-2019

Kacper Leszek Kuzdrowski 1.07.2019,
Iga Eliza Pokojowska 6.07.2019,
Hanna Kordysz 7.07.2019,
Łukasz Borecki 8.07.2019,
Karolina Irena Humańska 8.07.2019,
Antoni Ruczakowski 9.07.2019,
Julia Hanna Ładocha 10.07.2019,
Bolesław Mycka 11.07.2019,
Oskar Kamiński 12.07.2019,
Krystian Szewczyk 13.07.2019,
Aleksandra Dumańska 16.07.2019.

zwiń pole komentarza
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI



Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


podobne tematy:




komentowane




Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin