III TURNUS do służby przygotowawczej w korpusie szeregowych

- opublikowano: 15-07-2019

Wojsko Polskie na przestrzeni ostatnich lat zmienia się oferując coraz lepsze i coraz bardziej atrakcyjne warunki służby oraz pracy. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby osób, które będą chciały związać swoja przyszłość z mundurem. Zatem pośród szkolnictwa wojskowego, zawodowej służby wojskowej, Legii Akademickiej i Wojsk Obrony Terytorialnej znajduje się również służba przygotowawcza.

Mając na uwadze, powyższe informacje informujemy, że w chwili obecnej prowadzony jest nabór na III TURNUS do służby przygotowawczej w korpusie szeregowych. Wnioski można składać w Wojskowej Komendzie Uzupełnień we Wrocławiu.

Każda osoba, która ukończy służbę przygotowawczą ma możliwość ubiegania się o powołanie do zawodowej służby wojskowej, a wszystkie nabyte uprawnienia i umiejętności będzie mogła wykorzystać na cywilnym rynku pracy. Warto również podkreślić, ze kandydaci do służby zawodowej szkoleni są pod okiem profesjonalnie przygotowanej kadry na ternie całej Polski. W chwili obecnej została również podniesiona wysokość uposażenia żołnierzy. Z cała pewnością służba w Wojsku Polskim stwarza szanse rozwoju jak i daje poczucie satysfakcji oraz spełnienia.

Masz pytania? Zadzwoń:
tel. 261 656 141, 261 656 155.

WKU we Wrocławiu

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI





Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - III TURNUS do służby przygotowawczej w korpusie szeregowych

najnowsze tematy:




komentowane




Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin