Dyrektorzy odebrali nominacje

- opublikowano: 09-07-2019

W Starostwie Powiatowym w Oławie, 8 lipca, odbyło się uroczyste wręczenie powierzeń obowiązków dyrektorom placówek oświatowych. Spotkanie było także okazją do złożenia gratulacji nowo wybranym szefom powiatowych szkół.

Zarząd Powiatu w Oławie, w marcu br., ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów w trzech placówkach: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych NR 1 w Oławie, Zespół Szkół Specjalnych w Oławie oraz Powiatowym Ośrodku Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Doradztwa Metodycznego w Oławie. Konkursy rozstrzygnięto w maju br. W dwóch pierwszych placówkach (CKZiU i ZSS), ponownie wybrano – kolejno Marię Domaradzką i Roberta Stępnia. W POPP-PiDM w Oławie nowym dyrektorem została Danuta Troska, która zastąpiła na tym stanowisku Halinę Pawińską.

Podczas uroczystego spotkania w oławskim starostwie dyrektorom wręczono dokumenty powierzające stanowiska. Zgodnie z uchwałą Zarządu Powiatu, nowi szefowie powiatowych placówek będą pełnić swoją funkcję, od 1 września 2019 r., przez najbliższe 5 lat. Akty powierzenia wręczali starosta oławski Zdzisław Brezdeń oraz wicestarosta Witold Niemirowski, którzy korzystając z okazji złożyli gratulacje dyrektorom i życzyli sukcesów w pracy zawodowej.

źródło: Starostwo Powiatowe

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 1. )
09-07-2019 ~ Poszukiwany poszukiwana ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Jak to się stało ,że w Oławie jest zawód dyrektor?
"Bo mój mąz proszę pana z zawodu jest dyrektorem "

OSI - OLAWA.INFO - Dyrektorzy odebrali nominacje

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin