Letnie kino plenerowe w Oławie

- opublikowano: 26-06-2019

Letnie wieczory to wymarzony czas na projekcje filmowe w plenerze. W Oławie jest kilka miejsc idealnych na takie pokazy, tym razem zapraszamy do Parku Miejskiego, tam gdzie odbywała się impreza Oławski Dzień Dziecka.

6.07.2019, godz. 21:30, Park Miejski w Oławie (przy stacji PKP).
Wstęp wolny.

Bohemian Rhapsody, reż. Bryan Singer; obsada: Rami Malek, Gwilym Lee, Ben Hardy
Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddiem Mercurym, który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

Centrum Sztuki w Oławie

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 6. )
01-07-2019 ~ stary rolof ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Mieszkańcowi mina zrzednie jak mu przyjdzie w jednym miesiącu podwyżka za wodę z rozliczeniem za rok do tyłu i podwyżka za ciepło (wszak za lans na imprezach miejskich ktoś musi zapłacić), no i po wyborach jeszcze miejski koalicjant co to wniósł do koalicji tylko podniesione ręce podniesie ceny prądu.
Ja naprawdę nie rozumiem co się musi stać, żeby ludzie przestali wybierać partaczy w imię głupio pojętej solidarności koleżeńskiej? Tym bardziej, że w ostatnich wyborach był wybór. Są radni, którzy są już którąś kadencję, a cała ich aktywność polega jedynie na podnoszeniu ręki kiedy trzeba i wyciąganiu ręki raz w miesiącu po dietę.
30-06-2019 ~ Miastowy patriota ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ależ co tak skromnie mieszkaniec. Skoro Oława się tak wybija to niech wybije się na niepodległość będzie takim państwem-miastem ;)
27-06-2019 ~ do mieszkańca ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Żebyś z zachwytu obstrukcji nie dostał?
Pełno imprez, ciągle koncerty (?) gdzie , kiedy?
Majówka lipa, Dzień Koguta - coraz mnie oławian na imprezie potwierdza atrakcyjność , Piana Bosmana już od dwóch lat się rozmyła , zlot zabytkowych aut spowszedniało . Co do basenu, koszt 24,5 bańki , warto aby NIK tym się zainteresowała.
26-06-2019 ~ do mieszkańca ( gość OSI) zgłoś naruszenie
wyluzuj, wybory były w zeszłym roku, a najbliższe dopiero za 4 lata
26-06-2019 ~ Mieszkaniec ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Olawa wyprzedziła wszystkie okoliczne miejscowości. Pełno imprez, koncertów. Tu ciągle fajne imprezy są. A oprócz tego nowy BASEN, nowy rynek, super park i dużo ścieżek rowerowych. Naprawdę Oława wybija się na prowadzenie.
26-06-2019 ~ Olawiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
szkoda ,ze nie w Godzikowicach albo Zabardowicach to też Oława

OSI - OLAWA.INFO - Letnie kino plenerowe w Oławie

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin