III Oławski Charytatywny Rajd Koguta

- opublikowano: 24-06-2019

W dniach 20 – 22 czerwca odbył się III Oławski Charytatywny Rajd Koguta, w którym uczestniczyły perełki polskiej i zagranicznej motoryzacji wyprodukowane w epoce PRL i byłego bloku wschodniego. Ponad 260 pojazdów wyruszyło 20 czerwca z Oławy na trasę rajdu przebiegającą przez Boszkowo, Karpacz i Nysę, pokonując 600 km dla chorych dzieci.

Wpisowe zebrane od uczestników w wysokości ponad 105 tys. zł w całości przekazane zostanie na potrzeby lokalnych Organizacje Pożytku Publicznego, działających głównie na rzecz potrzebujących dzieci.

Każda załoga miała po drodze do wykonania kilka zadań. Po dotarciu na miejsce docelowe każdego dnia, serdecznie witali ich przedstawiciele lokalnych władz, naszego miasta Oława oraz organizatorzy i pomysłodawcy rajdu. W miejscu noclegu czekał na wszystkich ciepły posiłek, przygotowany przez samorządy współorganizujące z nami to wyjątkowe, motoryzacyjne wydarzenie. Na zakończenie rajdu w Nysie, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i medal.

Dziękujemy władzom miast i pracownikom Urzędów: Gminy Włoszakowice, Miasta Karpacz i Miasta Nysa, a także mieszkańcom tych miejscowości, za serdeczne przyjęcie rajdowców, za gościnę, poczęstunek, otwartość, wspólną zabawę i włączenie się w naszą akcję charytatywną dla chorych dzieci.

źródło: UM Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - III Oławski Charytatywny Rajd Koguta
OSI - OLAWA.INFO -

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin