Święto Miasta – DNI KOGUTA - utrudnienia w ruchu

- opublikowano: 18-06-2019

Na czas organizacji imprezy masowej została wprowadzona zmiana w organizacji ruchu zastępczego drogi gminnej publicznej nr 111378 D ul. Sienkiewicza - zgodnie z zatwierdzeniem nr 71/2019 z dnia 21 maja 2019 r. Droga przeznaczona jest dla pojazdów uprzywilejowanych oraz przejazd dla artystów. Parking wyłącznie dla Organizatora imprezy. W dniu 23 czerwca od godz. 8.00 - wjazd na teren imprezy masowej dla pojazdów zabytkowych. Po rozpoczęciu imprezy droga tylko dla pojazdów uprzywilejowanych.

Dla przyjezdnych uczestników imprezy zostanie udostępniony parking Starostwa Powiatowego w Oławie w dniu 22.06. - od godz. 16.00 do 23.00, 23.06. - od godz. 10.00-23.00

W dniu 23 czerwca (niedziela) z uwagi na Zlot Zabytkowych Pojazdów wydzielone zostały dwie strefy imprezy masowej – pierwsza obowiązująca podczas zlotu oraz druga – w godzinach odbywania się koncertów. Od godz. 12.00 do18.00 obowiązywać będzie impreza masowa na terenie, gdzie wystawione będą auta zlotu – zaczynając od strony ul. 11 Listopada (od tzw. Górki) w stronę środkowej części Miasteczka oraz terenu graniczącego z Termami Jakuba. Teren ten zostanie oznaczony taśmą biało - czerwoną oraz częściowo barierkami. Wstęp na teren bedzie możliwy przez min. 6 wejść: od ul. 11 listopada, od tzw. "górki", od Term Jakuba, od wału na rzece Oława, od ul. Sienkiewicza oraz od terenu zielonego Ośrodka Kultury (filia nr 2 Centrum Sztuki w Oławie) . Wejcia na teren imprezy bedą widoczne, oznakowane tablicami informacyjnymi Organizatora z Regulaminami imprezy oraz programem. Na terenie imprezy masowej obowiązuje bezwględny zakaz spożywania alkoholu, będzie to możliwe jedynie w strefie wyznaczonego ogródka piwnego. Drugi ogródek piwny znajdować się będzie poza terenem imprezy masowej.Zgodnie z obowiązującymi przepisami każda osoba wchodząca na teren imprezy masowej oraz pojazd zakwalifikowany na zlot będą podlegali kontroli. Wejścia do wyznaczonej strefy będą oznakowane, widoczne i pod opieką służby ochrony. Wejście na teren imprezy masowej jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu imprezy.

Od godz. 18.30 do 23.30 teren imprezy masowej zostaje przeniesiony do strefy przylegającej do sceny i będzie ogrodzony barierkami, tak jak w pierwszym dniu imprezy tj. 22 czerwca (sobota). Ochrona Imprezy - EKOTRADE Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu.

Centrum Sztuki Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin