Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjne prawie gotowe

- opublikowano: 13-06-2019

Dofinasowana z budżetu Unii Europejskiej budowa Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnego w Oławie jest na ukończeniu. Trwają drobne prace wykończeniowe i porządkowe związane z przygotowaniem obiektu do odbioru.

Przypomnijmy, że inwestycja dotyczyła prac ogólnobudowlanych wewnątrz budynku. Wykonano mi.n. prace rozbiórkowe i demontażowe, wymurowano ścianki działowe oraz ścianki docieplające budynek. Położono tynki wewnętrzne i posadzki, dokonano renowacji zabytkowych sklepień. Zadanie obejmowało również wyposażenie Centrum, umeblowanie oraz montaż podnośników dla osób niepełnosprawnych. Budowa Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnego to wspólny projekt gminy Oława, która jest Liderem Projektu, oraz gmin, tzw. Partnerów Projektu: miasta Oława, Jelcza-Laskowice, Domaniowa, a także Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Tęcza w Oławie.

Na realizację projektu, gminie Oława jako Liderowi Projektu, w ramach umowy dofinansowania przyznano środki w formie dotacji w wysokości około 4,57 mln zł w ramach Osi Priorytetowej nr 6 Infrastruktura spójności społecznej, działania nr 6.1 Inwestycje w infrastrukturę społeczną Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

źródło: Gmina Oława
OSI - OLAWA.INFO - OSI - OLAWA.INFO - OSI - OLAWA.INFO - OSI - OLAWA.INFO - OSI - OLAWA.INFO - OSI - OLAWA.INFO -


dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 1. )
15-06-2019 ~ OBSERWATOR ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Kolory sal szare, smutne, zimne, brak ciepła i wesołości, które powinno towarzyszyć uczęszczający do Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnego.Wejście do Centrum ciemne stwarza to ponurą atmosferę.

OSI - OLAWA.INFO - Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjne prawie gotowe

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin