Wakacje z Centrum Sztuki – zapisy ruszają!

- opublikowano: 06-06-2019

Ruszają zapisy na Wakacje z Centrum Sztuki w Oławie, które będą się odbywały w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Ośrodku Kultury w Oławie (filia nr 2 Centrum Sztuki).

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 6 roku życia oraz do młodzieży.

Warsztaty są zróżnicowane tematycznie: zajęcia związane z kuchnią oraz kosmetyką, wyplatanie makramy, tworzenie z materiałów przeznaczonych do recyklingu, malowanie na materiale, ozdabianie techniką decoupage oraz kreatywne rysunki komiksowe (manga oraz bestiariusz).

Na warsztatach związanych z kuchnią molekularną oraz z kosmetyką dzieci będą wykonywały.

m. in. mydlane ciasteczka, musujące babeczki, lizaki i żelki do kąpieli, świecące jadalne galaretki, niebieskie biszkopty, makaron z ulubionego soku.

Warsztaty mangi i anime oraz bestiariusz przeniosą dzieci i młodzież w świat fantastycznych zwierząt (smoków, potworów) oraz w świat japońskich animacji.

Na warsztatach z makramy młodzież wykona samodzielnie według wzoru instruktora makatę do zawieszenia na ścianie oraz lampion.

Warsztaty plastyczne będą związane z techniką decoupage. Dzieci nauczą się jak trwale ozdobić drewniane elementy wyposażenia kuchni.

Na zajęciach z malowania na tkaninie oraz z tworzenia „czegoś z niczego”, dzieci zaprojektują oraz ozdobią swój własny plecak-worek oraz wykonają organizer na biurko.

Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy:
kursy@kultura.olawa.pl
rel. 71/313 28 29 wew. 23, kom. 793-833-404.

Zapraszamy!
Warunkiem udziału w wakacjach jest wypełnienie deklaracji uczestnictwa w zajęciach oraz zaakceptowanie regulaminu:

Szczegóły na : www.kultura.olawa.pl

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - Wakacje z Centrum Sztuki – zapisy ruszają!

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin