Granty na usługi doradcze dla firm – spotkanie w Oławie

- opublikowano: 06-06-2019

Już 12 czerwca w Oławie odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie grantów na doradztwo. Przedsiębiorcy z Oławy i okolic będą mogli skorzystać z dofinansowania na poziomie 85% na usługi, które pomogą rozwinąć ich firmy, takie jak marketing, strategie promocji, RODO, przygotowania do wdrożenia systemów jakościowych, optymalizacji procesów i podniesienia rentowności firmy. Weź udział w spotkaniu informacyjnym i dowiedz się, jak pozyskać środki na rozwój swojej firmy.

Sudecka Izba Przemysłowo – Handlowa ma zaszczyt zaprosić na spotkanie informacyjne pt. „Wsparcie rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw Równiny Wrocławskiej”, związane z projektem grantowym realizowanymi w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014 – 2020. W ramach Działania 1.3. Rozwój przedsiębiorczości mikro, małe i średnie firmy mogą skorzystać z grantów na doradztwo m.in. w zakresie marketingu i strategii promocji, oszczędności zużycia energii oraz montażu fotoogniw, optymalizacji procesów i podniesienia rentowności firmy.

Celem głównym projektu jest wsparcie rozwoju przedsiębiorstw z sektora MŚP i podniesienie ich konkurencyjności poprzez udzielenie pomocy w postaci grantów (w formie refundacji). Przedmiotem wsparcia w formie grantu jest usługa doradcza. Poziom dofinansowania wynosi 85%, natomiast maksymalna kwalifikowana wartość usługi doradczej wynosi 42.500 zł.

Wnioski o grant składać mogą firmy z Obszaru Interwencji Równiny Wrocławskiej, który obejmuje m.in. takie gminy jak Oława, Środa Śląska, Strzelin.

Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza na spotkanie oraz konsultacje:
12.06.2019 w godzinach 11:30 – 14:30
Ośrodek Kultury, ul. 11 Listopada 27, Oława

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem wsparcia w postaci grantów na doradztwo, ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o potwierdzenie udziału poprzez przesłanie zgłoszenia na adres: granty@siph.pl lub telefonicznie pod numerem 74/ 853 50 09.

Projekt realizowany jest w partnerstwie z Dolnośląskim Funduszem Gospodarczym Spółka z o.o. i Regionalnym Funduszem Poręczeń Kredytowych oraz Sudeckim Instytutem Rozwoju Regionalnego.dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - Granty na usługi doradcze dla firm – spotkanie w Oławie

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin