Pod naszym patronatem: Dni Koguta 2019 | XII Bieg Koguta | III Termathlon w Termach Jakuba | Wygraj książkę dla Czytelnika OSI
reklama



Urodzeni 6-20.05.2019

- opublikowano: 28-05-2019

Wiktor Ciozek 6.05.2019,
Miłosz Kołtun 14.05.2019,
Wojciech Karol Stolf 15.05.2019,
Alan Adrian Magierowski 16.05.2019,
Nikodem Bogucki 16.05.2019,
Piotr Hirschberg 19.05.2019,
Tomasz Ryszard Kurowski 20.05.2019.

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI





Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


podobne tematy:




komentowane




reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin