Repertuar kina Odra 24-30.05.2019

- opublikowano: 24-05-2019

ROBACZKI Z ZAGINIONEJ DŻUNGLI
Czas: 92'
Kraj: Francja/Chiny
Rok: 2019
Gatunek: animowany, komedia, przygodowy
Data premiery: 08.03.2019
Reżyser: Helene Giraud, Thomas Szabo

Opis
Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im grozi niebezpieczeństwo – firma budowlana planuje wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.

AVENGERS: KONIEC GRY
Czas: 182'
Kraj: USA
Rok: 2019
Gatunek: akcja, sci-fi
Data premiery: 25.04.2019
Reżyser: Anthony Russo, Joe Russo
Obsada: Brie Larson, Karen Gillan, Chris Hemsworth

Opis
Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana.

TOLKIEN
Czas: 112'
Kraj: USA
Rok: 2019
Gatunek: biograficzny, dramat
Data premiery: 17.05.2019
Reżyser: Dome Karukoski
Obsada: Lily Collins, Nicholas Hoult, Mimi Keene

Opis
Film „Tolkien” ukazuje kluczowe lata życia młodego pisarza, który po śmierci matki trafia do szkoły z internatem, gdzie odnajduje przyjaźń, miłość i artystyczną inspirację wśród innych podobnych sobie indywidualistów. Gdy wybucha I wojna światowa, przetrwanie „braterstwa” staje pod znakiem zapytania, a zdobyte doświadczenia inspirują Tolkiena do napisania słynnego cyklu powieści o „Władcy pierścieni”.

Kino Malucha: Reksio
W ramach naszego cyklu skierowanego do najmłodszej widowni, w niedzielny poranek 26.05.2019 o godz. 11:30 wyświetlimy pięć odcinków przygód „Reksia”.
Tytułowy bohater, wesoły piesek Reksio, mieszka w niewielkiej budzie. Trudno mu jednak w niej usiedzieć, ciągle bowiem poszukuje nowych znajomości oraz przygód. Jako, że jest sympatycznym zwierzakiem bardzo szybko zaprzyjaźnia się z otoczeniem. Należy również do odważnych: potrafi obronić słabszych od siebie, jest też rozjemcą w licznych, podwórkowych sporach i konfliktach. Wszyscy go lubią, on zaś nigdy nie może narzekać na samotność oraz nudę.
Podczas najbliższego spotkania z sympatycznym pieskiem obejrzymy 21 odcinek serii – „Reksio swat”, odcinek 37 – „Reksio remontuje”, odcinek 38 – „Reksiowa wiosna”, odcinek 42 – „Reksio i nośna kura” oraz odcinek 47 „Reksio i koguty”.

A po seansie zapraszamy do holu kina na krótkie animacje lub/i konkursy dla najmłodszych. Bilet dla opiekuna kosztuje 12 zł, dla dziecka 10 zł.

Centrum Sztuki Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - Repertuar kina Odra 24-30.05.2019
OSI - OLAWA.INFO -
OSI - OLAWA.INFO -

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin