Dzielnicowi z Jelcza-Laskowic zatrzymali 23-latka z marihuaną

- opublikowano: 20-05-2019

Dzielnicowi z Jelcza-Laskowic zatrzymali 23-latka, przy którym ujawnili kilka porcji marihuany . Młodzieńcowi, za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

W dniu 15 maja 2019 r. dzielnicowi z Jelcza-Laskowic, w trakcie obchodu swojego rejonu służbowego, zauważyli na ul. Wrocławskiej młodego mężczyznę, który na widok patrolu zaczął szybkim krokiem oddalać się. Intuicja i doświadczenie zawodowe podpowiedziały funkcjonariuszom, żeby zainteresować się przyczyną tak nerwowego zachowania młodego człowieka. Policjanci wylegitymowali mężczyznę, okazał się nim 23-letni mieszkaniec Jelcza-Laskowic. W trakcie rozmowy ze stróżami prawa mężczyzna nadal zachowywał się nerwowo i chaotycznie odpowiadał na zadawane mu pytania. Wokół mężczyzny wyczuwalny był silny zapach marihuany. Ten czynnik zdecydował o sprawdzeniu zawartości plecaka 23-latka. Policjanci ujawnili w nim słoik z marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Oławie, gdzie przeprowadzono z nim czynności procesowe. Podejrzany przyznał się do posiadania środków odurzających . Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności lat 3.

Oficer Prasowy KPP w Oławie
Podinsp. Alicja Jędo

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 1. )
20-05-2019 ~ mieszkaniec ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Brawo Panie i Panowie policjanci z J-laskowic,,,,kolejny jełopa wielbiciel zielonego zielska zatrzymany,,,załozyc kartoteke ,przykladnie ukarac i obserwowac bo na 100 % znow bedzie dilował bo to szybki pieniadz

OSI - OLAWA.INFO - Dzielnicowi z Jelcza-Laskowic zatrzymali 23-latka z marihuaną

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin