Pod naszym patronatem: Wygraj książkę dla Czytelnika OSI
reklamaSpotkanie z posłanką Mirosławą Stachowiak-Różecką

- opublikowano: 15-05-2019

Zarząd PiS w Oławie zaprasza na spotkanie z posłanką Mirosławą Stachowiak-Różecką.

18.05.2019 (sobota) godz. 16:00, Klub Parnas.

Wstęp wolny.

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 38. )
24-05-2019 ~ popcorn ( gość OSI) zgłoś naruszenie
za gorąco!

foto
24-05-2019 ~ 3XNIE DLA PIS!!! ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Oławianie !, ocknijcie się ,jak mawia dobra dojna zmiana czas wstać z kolan - zagłosujmy przeciwko tym , którzy niszczą naszą POLSKĘ , przeciwko DYKTATURZE I marionetkowemu rządowi , NIE GŁOSUJĘ NA PIS !! !
24-05-2019 ~ do Joanny vel Rolfa ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Słyszałaś o czymś takim jak zarząd komisaryczny? Z resztą jak rząd nie ma wpływu na to co się dzieje w samorządach widzimy chociażby w gminie Oława.
Absolutnie nie widzę możliwości głosowania na partię, która miała rzekomo oczyścić swoje szeregi a od kilku lat tego nie robi i nie ma wpływu na to kto sprawuje tak poważną funkcję jak starosta oraz nie ma wpływu kto kandyduje pod ich szyldem. Jak centrala partii komuś udostępnia szyld to bierze odpowiedzialność za tą osobę, chyba, że w pis jest tak, że może kto chce korzystać z szyldu (tak jak z Black Hawka) to wtedy dla mnie to są niepoważni ludzie, którym nie można powierzyć władzy.
PiS PO jedno zło.
24-05-2019 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
„Oławianko” komuszanko-hejterówko i ubecka służko! Jeśli twierdzisz, że cokolwiek na stronie internetowej SMSM nie jest zgodne z prawdą, to wskaż dokładnie co, i udowodnij, że to nieprawda, albo zamknij swoją ubecką szczekaczkę.

Napisałaś, że „wszystko” (!) na tej stronie, to „bzdury”, więc musisz napisać całą książkę wyjaśnień takiego twierdzenia, bo strona zwiera ponad 100 zakładek, każda średnio po kilkanaście stron tekstu, dokumentów, zdjęć itp. Inaczej ustalimy twoją tożsamość i zaskarżymy cię o publiczne szkalowanie Stowarzyszenia Mieszkańców – organizacji pozarządowej o charakterze pożytku publicznego. Więc bierz się do roboty! Dajemy ci 7 dni czasu na udowodnienie twoich zarzutów.

Do Administratora portalu OSI Oława zwracamy się z wnioskiem o zabezpieczenie numeru IP autora wpisu z dnia dzisiejszego, podpisanego „oławianka”.

Podpisano: Dr.-Ing.h.c. (UK) Rolf Michałowski, pełnomocnik Stanowicko-Marcinkowickiego Stowarzyszenia Mieszkańców w Stanowicach.
24-05-2019 ~ olawianka ( gość OSI) zgłoś naruszenie
To wszystko co jest napisane na stronie SMSM to stek bzdur wymyslonych przez niedowartosciownych nieudacznikow!Tylko po to zeby opluc,obgadac ludzi przypisywanie im mafie i inne bzdury.Niedowartosciowana prawniczka z Bystrzycy i Rolf opluwaja ludzi , a raczej zyczajnie obgaduja !!
24-05-2019 ~ Joanna ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Rolf bardzo dobrze wie co mówi i ma rację. Głosować trzeba na listę PiS bo głosowanie na wszystkie inne listy jest głosowaniem przeciwko Polsce. Jeden zdrajca w szeregach PiS nic tu nie zmienia, nawet jeśli wejdzie poślizgiem do Sejmu na miejsce posła, który zostanie wybrany do Parlamentu Europejskiego. Jako starosta jest on bardziej dla nas niebezpieczny, niż jako poseł, bo jako poseł będzie pod ścisłą kontrolą centralnego kierownictwa PiS i nie będzie mógł szkodzić, a jak spróbuje głosować w Sejmie przeciwko programowi PiS, to wyleci z PiS bardzo szybko. Bardziej szkodliwy jest on dla nas jako starosta, bo ani centralne kierownictwo PiS ani rząd nie mają nad samorządami żadnej władzy.
24-05-2019 ~ popcorn ( gość OSI) zgłoś naruszenie
errata do
"najzabawniejsza po wyborach może być taka sytuacja gdy KE wyląduje w tej samej partii europejskiej co PiS i dajmy na to Fidesz..."

mam pytanie do kochanej opozycji jakie poglądy reprezentuje głosując na KE, która po wyborach w zależności od tego jakie barwy reprezentuje dany kandydat z mandatem zasilić może 4 różne partie w parlamencie europejskim, PO, PSL - EPP ( tu teoretycznie może spotkać się z PiS ), SLD - S&D, Zieloni - G/EFA, Nowoczesna - ALDE...

jak to jest z tym u Was? teoretycznie można przyjąć, że głosujemy na kandydata, ale system nie daje nam gwarancji, że wejdzie bo liczą się miejsca na liście i ustalenia partyjne... załóżmy, że głosujemy na Kozakiewicza, który zbiera głosy i tym samym zostawia pod progiem K'15, wtedy głosy jakie zebrał K'15 "rozkładają" się wg systemu na tych co zebrali najwięcej i z innej listy wchodzi ktoś z SLD bo był "wyżej"...

radzicie sobie z tym jakoś?
24-05-2019 ~ do Andy ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Rofl sam już nie wie, bo z jednej strony mówi, że oławski pis to postkomuchy, a z drugiej namawia, żeby na nich głosować, efekt jest taki, że weszli ci co zawsze. Popierał kandydata na burmistrza z PiS i kandydata z PO na wójta. Teraz ten jego kandydat na burmistrza od października nie złożył ani jednej interpelacji czy zapytania. Mówi, że Kempa jest bardzo fajna, ale jak ona wejdzie do PE do Brezdeń będzie mógł objąć poselski mandat po niej, a Brezdenia wielokrotnie krytykował. Mówi od kilku lat, że PiS czyści szeregi, a z tego czyszczenia wychodzi na to, że Brezdeń w czerwcu będzie posłem i będzie zbijał piątki z Jarkiem na Wiejskiej.
23-05-2019 ~ Andy ( gość OSI) zgłoś naruszenie
" Należało głosować na POstkomuchów, żeby Brezdeń nie został posłem?"
To w końcu oławski Pis jest to ten właściwy Pis czy postkomuchy? Czytałem różne komentarze...
23-05-2019 ~ Wyborca z Oławy ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Czyli każdy głos oddany na listę Pis czyli przyczynia się ,że Brezdeń obejmie mandat po Kempie!
Dobrze wiedzieć przed wyborami!
23-05-2019 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Do „prawda”.

Czyli co? Należało głosować na POstkomuchów, żeby Brezdeń nie został posłem? Aleś ty durny(a).
23-05-2019 ~ prawda ( gość OSI) zgłoś naruszenie
tak to prawda, głosując na listy Pis przyczynimy się ,że Brezdeń zostanie posłem , gdy Kempa dostanie się do europarlamentu.Brezdeń wejdzie za Kempę i w czerwcu Brezdeń złoży slubowanie i dostanie immunitet.
Wówczas SMSM może pisać co chce na niego nawet do wszystkich świętych tak jak pisze o nim już prawie 9 lat i nic z tego nie wyszło. Brezdeń pnie się do góry będzie w parlamencie ustanawiał prawo.
23-05-2019 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Dokładnie twoje wszystkie felietony możesz sobie wsadzić w ........ Spadaj do swoich NIEMIEC i nie mąć
23-05-2019 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
„Patriotko z Oławy”! Masz rację, choć powody do wysadzenia tych kolesiów z ich siodeł są daleko głębsze i poważniejsze, niż tylko te wymienione przez ciebie. Jednak, jeśli liczysz, że 30% uprawnionych wyborców w skomuszałej do szpiku kości Oławie, pójdzie na referendum i że większość z nich zagłosuje za odwołaniem tych dwóch kolesi (w wypadku Brezdenia trzeba odwołać całą Radę Powiatu), to chyba nie jesteś z Oławy.

Jeśli liczysz też na to, że oławska mafia POstkomunistyczna (Frischmann i Brezdeń są tylko jej marionetkami) pozwoli spokojnie i zgodnie z prawem przeprowadzić referendum, które oderwie ją od koryta pełnego publicznych pieniędzy, to polecam ci lekturę zakładki „Referendum” na stronie „stanowice-marcinkowice.hpage.com”.

Niemniej jednak, jeśli taka inicjatywa faktycznie ruszy (trzeba odczekać 10 miesięcy od daty wyborów) i spełnić mnóstwo różnych wymagań formalnych, przede wszystkim powołać jawnego inicjatora referendum (minimum 5 osób) i pełnomocnika inicjatora itd. itd., to poczynię wszelkie starania, aby reprezentowane przeze mnie Stowarzyszenie Mieszkańców włączyło się w zbieranie podpisów.
Trzeba też pamiętać o tym, że chodzi tu o dwa samorządy (powiat i miasto), więc muszą też być dwa niezależne od siebie referenda.
23-05-2019 ~ popcorn ( gość OSI) zgłoś naruszenie
misie pysie,
to nie są wybory które mają zmienić lokalną władzę, trzeba było o tym myśleć rok temu...

dziecinne tez jest przerzucanie się nazwiskami jakby to poza tym na czyje konto wpłynie wypłata miało jakieś znaczenie... w tej formie w jakiej obecnie głosujemy nie ma znaczenia na kogo oddamy głos ale na jaką listę, przydział miejsc już się odbył, wewnętrzne ustalenia zapadły... przykładowo tak niezastąpiony jak mu się wydawało Boni musiał strzelić focha i porzucił ideały KE...

najzabawniejsza po wyborach może być taka sytuacja gdy KE wyląduje w tej samej partii europejskiej co PiS i dajmy na to Fidesz...

ciekawostka, srednia z majowych sondazy ( za @MarcinPalade )
PiS 41
KE 37
Wiosna 8,5
Konfederacja 6
K'15 523-05-2019 ~ do Rolfa ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Co ty za bzdury wypisujesz?
PiS nie może wywalić z partii jakiegoś lokalnego starostę? To kto rządzi w PiS? Rada partii i jej prezes czy jacyś "skorumpowani" ludzie z Wrocławia? To jak ktoś popełnia przestępstwa (na stronie SMSM jest szereg relacji na ten temat) to może być członkiem partii, dopóki nie będzie miał wyroku? Fajne standardy. Od kilku lat mówisz, że PiS oczyści szeregi, a efekt tego czyszczenia jest taki, że Brezdeń będzie posłem w czerwcu.
A co ma Kownacki do Łuczkiewicza? Jak Kownacki startował na wójta, a Łuczkiewicz na burmistrza! Odróżniasz gminę od miasta?
23-05-2019 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Jeszcze raz do „do Rolfa”.

Znowu szkalujesz polityków PiS bez podania żadnego sprawdzonego faktu. Twój „szereg artykułów”, pewnie w mediach typu GW-no, możesz sobie wsadzić…. za galon kapelusza, bo są tak samo bezpodstawnie szkalujące, jak twoje śmierdzące wypociny na tym forum.

Nigdzie nie napisałem, że Frischmann jest teraz nagle cacy, wręcz przeciwnie, moja ostra krytyka Frischmanna widoczna jest w każdej mojej publikacji na jego temat, co doprowadziło nawet do tego, że Frischmann oskarżył mnie o rzekomą zniewagę, choć prawda znieważać nie może. Więc znowu bezczelnie łżesz, POstkomunistyczna załgana szczekaczko.

To, że Brezdeń jeszcze się uchował, zawdzięcza tylko i wyłącznie skorumpowanym lokalnym prokuratorom i sędziom. Rząd nie ma bezpośredniej możliwości ingerowania w składy samorządów, a PiS nie może na razie wywalić go z partii na zbity pysk, bo skorumpowani prokuratorzy i sędziowie, a także fałszywi PiS-owcy z Wrocławia, chronią go przed udowodnieniem mu popełnienia czynów karalnych.

Już przecież napisałem, ale ty najwyraźniej nie potrafisz nawet dobrze czytać, że silny rząd PiS (dlatego trzeba głosować na PiS i tylko na PiS) wywali w końcu skorumpowane POstkomunistyczne elementy z prokuratur i sądów. Tak trudno to pojąć?

Popierałem Łuczkiewicza, bo była to jedyna alternatywa dla przestępcy Kownackiego. Lolalny PiS, czyli Brezdeń, nie wystawił w ogóle żadnego kandydata na wójta Gminy Oława. Czu to też aż tak trudno pojąć?

Lepiej się wreszcie zamknij, bo wypisujesz tu tylko sam chłam bez ładu i składu i kompromitujesz się do szpiku kości.

Przecież ty nawet podpisać się nie potrafisz.
23-05-2019 ~ do patriotki ( gość OSI) zgłoś naruszenie
a jakiś kontakt?
23-05-2019 ~ PATRIOTKA Z OŁAWY ( gość OSI) zgłoś naruszenie

Mam głęboką nadzieję ,że wreście Oławianie obudzą się z Letargu i zaczną pozytywnie myśleć jak odwołać nieudolnych sprawujących w mieście i starostwie WŁODARZY ,którzy przyrośli do stołków i gabinetów i tyle tylko Miasto i Powiat ma z nich pożytku .
Miasto i Powiat są bardzo zaniedbane ,drogi dziurawe ,pasy na przejściach nie pomalowane ,bariery dla osób niepełnosprawnych nie polikwidowane ,zieleń zniszczona ,brak nowych nasadzeń budynki komunalne są w opłakanym stanie ,a zwłaszcza klatki schodowe, ogólny brud i smród.
Dlatego obu towarzysz trzeba jak najszybciej przy wietrzyć niech idą na zieloną trawkę bo zarządzać miastem ani powiatem nie umieją.
Nadszedł czas na zbieranie podpisów pod zorganizowanie zgodnie z ustawą o samorządach referendum o odwołanie stołkowych zarządców : Burmistrza Oławy i Starostę Powiatu Oławskiego.
Czekamy na opinię mieszkańców na ten temat na portalu OSI OLAWA.
23-05-2019 ~ do Rolfa ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Co do Zalewskiej i Kempy i ich udziałów w różnych aferach był szereg artykułów i trzeba być co najmniej ślepym, żeby tego nie dostrzec.
Brezdeń nie wygrał stanowisko starosty w wyborach, bo starosty się w wyborach nie wybiera. Starostę wybiera rada powiatu, do której Brezdeń i wskazani przez niego na wysokie miejsca ludzie po raz kolejny się dostali.
To jeszcze pół roku temu Frischmann był be, a teraz jak jest w koalicji z Brezdeniem to już jest cacy? To Brezdeń też już jest cacy? Ty masz jakiś problem z przekazem? Facet ty już od kilku lat mówisz o czyszczeniu szeregów, a to jest takie czyszczenie szeregów, że Brezdeń w czerwcu będzie posłem, a w październiku w wyborach będzie na liście PiS co najmniej na 4 miejscu.
Tak, żeś popierał tego Łuczkiewicza, a facet siedzi cicho i od października ani jednego zapytania czy interpelacji nie złożył?
23-05-2019 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Do „do Rolfa”

Wymieszałeś ze sobą kompletnie wszystko, czego ze sobą mieszać nie wolno, co jest zakłamaniem typowym dla POstkomunistycznych ”działaczy” i trolii (czytaj: przestępców).

Reforma Zalewskiej (likwidacja gimnazjów i wprowadzenie szkół zawodowych) nie ma absolutnie nic wspólnego z „okrągłym stołem”, przy którym likwidacja gimnazjów nie była w ogóle przedmiotem debaty. Debata dotyczyła wyłącznie wynagrodzeń i warunków zatrudniania nauczycieli oraz ewentualnych dalszych, innych reform szkolnictwa, bez wracania do kwestii likwidacji gimnazjów.

Zatem publiczne twierdzenie, że premier musiał zwołać „okrągły stół”, bo reforma Zalewskiej była rzekomo zła, jest bezczelnym kłamstwem. Podobnym bezczelnym kłamstwem jest sugerowanie, że Zalewską obciąża jakakolwiek afera finansowa.

Co do Kempy, to za takie zupełnie bezpodstawne i nie poparte żadnymi faktami oskarżenia, stanowiące znieważenie osoby publicznej, staje się przed sądem.

Wierutną bzdurą jest, że „jedynki” zawsze wygrywają. Brezdeń nie „wygrał” stanowiska starosty w wyborach, lecz dostał to stanowisko od oławskiej POstkomunistycznej mafii, której wysługuje się od lat. Za to głosy oddane na PiS w ogóle spowodowały, że udział PiS w lokalnym rządzeniu znacznie się powiększył, co doprowadziło do tego, że nawet Frischmann wypiął się na pozostałą POstkomunę i wszedł w koalicję z PiS. I ja mam się tego wstydzić? Pogięło cię?

Bardzo chętnie poczuję się odpowiedzialny za to, że PiS znacznie powiększyło swoje wpływy na lokalne rządzenie i za to, że część lokalnej POstkomuny musiała wejść w koalicję z lokalnym PiS, odsuwając od władzy pozostałą częśc POstkomuny, która do tej pory trzęsła powiatem i miastem.

W dalszym ciągu popieram głosowanie na PiS, bo tylko PiS działa w interesie Polski i Polaków. Cała reszta, to nie są w ogóle żadne partie polityczne, lecz konglomerat różnych zorganizowanych grup przestępczych, działających pod płaszczykami partii politycznych. To, że w szeregach lokalnego PiS są pojedyncze sługusy POstkomunistycznej mafii, nic tu nie zmienia, wręcz przeciwnie, wzmocnienie rządu PiS spowoduje bardziej skuteczną walkę rządu z lokalnymi mafiami i bardziej skuteczne oczyszczenie własnych szeregów z karierowiczów i POstkomunistycznej agentury.
23-05-2019 ~ popcorn ( gość OSI) zgłoś naruszenie
~ do Rolfa
myślę, że spokojnie można głosować na pana Kozakiewicza, który każdym gestem obala komunę

foto
23-05-2019 ~ do Rolfa ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Jak można namawiać do głosowania na listę na której jedynką jest Zalewska (tak dobrą reformę edukacji wprowadziła, że premier musiał zwołać okrągły stół, a jej nazwisko przewija się przy aferze PCK) a dwójką Kempa, która całym swoim dorobkiem pokazuje, że nie zasługuje żeby zostać chociażby sołtysem na wsi a co dopiero europosłem.
Tak jak pan namawiał na głosowanie na listę PiS w wyborach samorządowych i kto się dostał? Uwielbiany przez pana Brezdeń i inni ci co zawsze, którzy weszli w koalicję ze spadkowiczami po PZPR (czyli BBS). Nie wstyd panu? Między innymi pan jest za to odpowiedzialny, bo pan namawiał, żeby poprzeć konkretną listę, kiedy wiadomo, że jedynki mają największą szansę na dostanie się.
22-05-2019 ~ popcorn ( gość OSI) zgłoś naruszenie
~ zmora
a Ci mili państwo co tak w kupie najechali Oławę, raźniej?

foto
22-05-2019 ~ zmora ( gość OSI) zgłoś naruszenie
W Olawie była zalewska, kempa i stachowiak - różecka . pytam po co , aby obiecywać wszystko co możliwe , czy odbierać głosy jedna drugiej ?
Przeciez nikt nie zagłosuje na trzy gwiazdy razem
22-05-2019 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Do „odp”.

Miller tak negocjował warunki wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, że przez wiele lat Polacy nie mogli pracować w Niemczech, że polscy rolnicy dostali zaledwie połowę dotacji, jakie otrzymują bogate Państwa, jak np. znowu Niemcy, że do Polski zaczęły trafiać towary czternastej kategorii, że obce koncerny mogły wykupić polski przemysł i polską ziemię za jakieś śmieszne grosze itd. itd. Miller jest wyjątkową komunistyczną szują, podobnie jak Pawlak i Cimoszewicz. Ci ludzie dawno powinni siedzieć w pierdlu i tylko przesiąknięte POstkomuną sądownictwo stoi temu jeszcze na drodze.
22-05-2019 ~ SMSM ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nie masz zamiaru iść na te wybory, albo nie wiesz, na kogo masz oddać swój głos? W podjęciu decyzji, po której będziesz mógł spokojnie patrzeć w lustro, pomoże Ci ostatni felieton Rolfa Michałowskiego, opublikowany na stronie „stanowice-marcinkowice.hpage.com” w rubryce „Aktualności”, pod datą 10 maja b.r.

22-05-2019 ~ Bochater ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ale byli też tacy, co pracowali w Niemczech całkiem legalnie. Były na to sposoby.
21-05-2019 ~ popcorn ( gość OSI) zgłoś naruszenie
misiu pysiu, to co podpisal i negocjowal Miller to juz glebokie, nieobowiazujace archiwum, w uni funkcjonujemy wg traktatu podpisanego przez Kaczynskiego... moglbys sie "zabrejtowac"... zegarek z zimowego na letni przestawiles?


21-05-2019 ~ odp ( gość OSI) zgłoś naruszenie
popcorn - nie rżnij głupka ?
Kto negocjował warunki wejścia Polski do UE ?
odp. ; Były premier Leszek Miller, który w 2003 roku w Atenach podpisał Traktat akcesyjny o przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej.
21-05-2019 ~ popcorn ( gość OSI) zgłoś naruszenie
~ do oksany II
no widzisz misiu pysiu, od 2007 funkcjonujemy we wspólnocie na zasadach traktatu lisbońskiego który podpisał Lech Kaczyński

wyskoczyłeś jak Maksiu z "a może Curie Skłodowska też"
20-05-2019 ~ do oksany II ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Oksana- kiedy ty ostatni raz myłaś się , szczególnie czoło , bo jak widać bakterie wyżarły ci resztki szarych komórek.
Kto wprowadził Polskę do UE może ci twoi z dojnej zmiany?
17-05-2019 ~ do Oksany ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Oławianie, który w wyborach 26.05.2019 r. będą głosować na dojną zmianę (PiS aka Zjednoczna "Prawica" ;) muszą wiedzieć, że głosują na utrzymanie postkomunistycznego magdalenkowego układu, na upodlenie narodu któremu pan łaskawca żyjący od 30 lat z polityki rzuci ochłap w postaci 500 zł na dziecko czy 800 złotych "trzynastej emerytury". Na starszego bezdzietnego kawalera z kotami, który będzie uczył Polaków i ich rodziny jak mają żyć. Na pensje dla kolesi, "ekspertów w NBP" po filologii rosyjskiej z pensją ponad 40000 złotych miesięcznie.
PiS PO jedno zło.
17-05-2019 ~ Oksana ( gość OSI) zgłoś naruszenie

Oławianie ,którzy w wyborach 26.05.2019r będą głosować na totalną opozycję ( Koalicję Europejską ) muszą wiedzieć ,że głosują po 30 latach na komunę BIS i na kartki na ŻYWNOŚĆ, PUSTE SKLEPOWE PUŁKI I FAŁSZ Z OBŁUDĄ ,BO ONI TYLKO TO MAGĄ POLAKOM ZAOFEROWAĆ
15-05-2019 ~ oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nie to wołanie o pomoc, tyłek pali się całemu PISOWI . ale pożar dopiero wybucha na nowo i nie ugaszą go nigdy dopiero wielki krach i pogorzelisko będzie w maju a na jesieni ponownie wybuchnie pożar
15-05-2019 ~ tamat ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Pis się chyba czegoś obawia ?? ??
Miał być koniec dojenia państwa, a doją trzy razy tyle. Mieli wstać z kolan, a leżą na łopatkach!
15-05-2019 ~ Jasny ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Czy to jest jakaś inwazja pis na Oławę?
15-05-2019 ~ adam ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Koniec świata, posłanki nie ma chyba nigdy w biurze poselskim we Wrocławiu bo nigdy jej nie zastałem. Nie odpowiada na pisma złożone przez wyborców , bo jak mówi jej asystent w biurze- nie ma takiego obowiązku.
A tu proszę 8 dni przed wyborami przyjeżdża nawet di Oławy! Pytam co robiła do tej pory - bo na pewno nie pracowała dla swoich wyborców w opłacanym przez społeczeństwo biurze poselskim we Wrocławiu, nie tam podanego nawet emaila.


najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin