Urodzeni 24.04-9.05.2019

- opublikowano: 14-05-2019

Fabian Michór 24.04.2019,
Michał Maciejewski 25.04.2019,
Robert Osiecki 25.04.2019,
Jan Tadeusz Śliwiński 26.04.2019,
Grzegorz Motylewski 27.04.2019,
Maja Zuzanna Hubisz 28.04.2019,
Tobiasz Adam Szlasa 29.04.2019,
Oliwia Kozina 30.04.2019,
Antonina Dominika Świegot 1.05.2019,
Maksymilian Praszkiewicz 3.05.2019,
Jan Adam Ziółkowski 7.05.2019,
Hanna Piskorz 9.05.2019.

zwiń pole komentarza
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI



Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


podobne tematy:




komentowane




Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin