Urodziny 12-26.04.2019

- opublikowano: 30-04-2019

Leon Roman Kowalski 12.04.2019,
Maksymilian Jarosławski 13.04.2019,
Maja Serwadczak 17.04.2019,
Jakub Mikoda 18.04.2019,
Leo Stafisz 18.04.2019,
Kornelia Świchocka 18.04.2019,
Zuzanna Janczak 19.04.2019,
Jakub Zając 25.04.2019,
Sara Kharazyan 26.04.2019.

zwiń pole komentarza
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI



Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


podobne tematy:




komentowane




Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin