19-latek zatrzymany z narkotykami

- opublikowano: 25-04-2019

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego z oławskiej komendy podczas patrolu miasta, w godzinach popołudniowych zauważyli samochód marki Opel Corsa, w którym przebywający młodzi mężczyźni na widok radiowozu zaczęli się niespokojnie i nerwowo zachowywać. Powyższa sytuacja wzbudziła czujność policjantów, którzy postanowili sprawdzić przyczynę nerwowego zachowania.

Do zdarzenia doszło około godz. 17:20 w Oławie przy ul. Rybackiej. Dzięki czujności i dociekliwości policjantów okazało się, że kierowca, 19-letni mieszkaniec Oławy, w zaciśniętej pięści posiadał woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Następnie w schowku samochodu policjanci ujawnili kolejne zawiniątko foliowe również z zawartością białego proszku. Po krótkiej rozmowie z funkcjonariuszami, mężczyzna przyznał, że ujawnione woreczki są jego własnością, a ich zawartość to amfetamina.

Zabezpieczony proszek został zważony, łącznie mężczyzna posiadał przy sobie 0,73 grama amfetaminy.

Przypominamy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast na 12 lat do więzienia może trafić osoba zajmująca się handlem środkami odurzającymi.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności sprawy, w tym również to skąd podejrzany miał środki odurzające i czy zajmował się ich dystrybucja.

p.o. Oficera Prasowego KPP w Oławie
asp. Wioletta Polerowicz

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - 19-latek zatrzymany z narkotykami

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin