Projekt przywracania deficytowych połączeń autobusowych

- opublikowano: 16-04-2019

Starosta oławski Zdzisław Brezdeń i prezes Zarządu PKS Oława Erwin Monastyrski spotkali się, w środę 10 kwietnia w Starostwo Powiatowe w Strzelinie, ze starostą strzelińskim Markiem Czerwińskim i jego zastępcą Aleksandrem Ziółkowskim. Rozmowy, które odbyły się z inicjatywy delegacji powiatu oławskiego, dotyczyły projektu przywracania deficytowych połączeń autobusowych. Podczas spotkania poruszono kwestie partycypacji w kosztach przedsięwzięcia, wszystkich gmin z terenu powiatu strzelińskiego.

Przypomnijmy, że projekt przywracania deficytowych połączeń autobusowych ma na celu wyeliminowanie wykluczenia komunikacyjnego. Poprzez dopłaty z budżetu centralnego, we współpracy z samorządami gminnymi, powiatowymi i wojewódzkimi rząd planuje odtworzenie połączeń, które zostały zlikwidowane.

źródło: Starostwo Powiatowe

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 3. )
18-04-2019 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Do „do Rolfa”

Stwierdzenie, że Zarząd i Rada Nadzorcza oławskiego PKS, to ludzie skrajnie nieudolni, jest oparte na żelaznych i niezbitych dowodach w postaci wielomilionowych strat spowodowanych przez tych ludzi, które pokrywać musimy my wszyscy (podatnicy).

Do tego trzeba dodać, że pojęcie straty nie łączy się z „wyparowaniem” pieniędzy z obiegu. Zawsze tam, gdzie ktoś traci, ktoś inny na tym zarabia, a powiązania tych ludzi z POstkomunistyczną koterią, nie są dla nikogo tajemnicą.

Stwierdzenie tej obiektywnej prawdy nie jest też żadną „mową nienawiści”. Wręcz przeciwnie „mową nienawiści jest załgane atakowanie osób publikujących tę obiektywną prawdę i próba ich dyskryminacji z powodu miejsca ich zamieszkania. To jest właśnie „perfidna mowa nienawiści”.

Polecam w tym temacie mój felieton p.t. „Mowa nienawiści” opublikowany w rubryce „Aktualności” na stronie internetowej „stanowice.marcinkowice.hpage.com” pod datą 13 kwietnia b.r.

Autorowi tego obrzydliwego, ociekającego komunistycznym jadem wpisu, życzę opamiętania przy okazji Świąt Wielkanocnych. Życzę ci, abyś wobec Męki Pańskiej i Zmartwychwstania, zszedł ze złej drogi i wszedł na drogę naprawy Polski. Życzę ci tego z całego serca. Wesołych i Błogosławionych Świąt.
17-04-2019 ~ Do Rolfa ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Wyrzucić, to należy ciebie do Niemiec! Wracaj z kąt przyjechałeś , nie mąć, nie oczerniaj , nie wyzywaj nie mając żadnych dowodów ! Już w najbliższym czasie pikieta zorganizowana przez oławian , nas mieszkanców , dodam wyłącznie obywateli posiadających polskie obywatelstwo przeciwko perfidnej mowie nienawiści!
17-04-2019 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Najpierw trzeba bezwzględnie wymienić Zarząd i Radę Nadzorczą oławskiego PKS na ludzi kompetentnych, uczciwych i niezwiązanych z oławską sitwą POstkomunistyczną. Inaczej będą to pieniądze wyrzucone w błoto, a raczej wrzucone do kieszeni różnych „działaczy” i oligarchów oławskiej koterii.

OSI - OLAWA.INFO - Projekt przywracania deficytowych połączeń autobusowych

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin