Rozpoczyna się drugi etap remontu parkingu przy starostwie

- opublikowano: 16-04-2019

Wjazd na parking tylko od strony banku!

Wcześniej niż zaplanowano kończy się pierwsza część prac budowlanych na placu parkingowym przy budynku Starostwa Powiatowego w Oławie, przy ul. 3 Maja 1.

Od 16 kwietnia udostępniona zostanie już wyremontowana część placu - na wysokości mniejszego obiektu - budynku „A”, w którym zlokalizowane jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Oławie, aż do wejścia do tego obiektu od strony centrum miasta.

Jednocześnie rozpoczyna się drugi etap prac budowlanych - chodzi o część parkingu zaczynającą się za bramą wjazdową, na wysokości garażu i kończącą się na wysokości głównego budynku starostwa.

Rozpoczęcie II etapu modernizacji parkingu wiąże się z koniecznością zamknięcia dla ruchu wjazdu od strony dworca PKS. Uwaga! W czasie trwania II etapu remontu, od dnia 16 kwietnia, wjazd na plac parkingowy przy starostwie będzie możliwy tylko od strony banku Santander!

Zgodnie z planem, drugi etap modernizacji tej części placu ma się zakończyć do końca maja br.

- Z uwagi na utrudnienia w parkowaniu, prosimy o możliwe ograniczanie dojazdu do starostwa własnym pojazdem lub w miarę możliwości o pozostawianie samochodów na terenie wyremontowanej i udostępnionej już części parkingu, a także od strony banku, ewentualnie w innych miejscach dostępnych publicznie - apeluje starosta Zdzisław Brezdeń. - Za wszelkie niedogodności przepraszamy!

źródło: Starostwo Powiatowe

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSIWaszym zdaniem (komentarzy: 0. )


najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin