18 maja wszystkie drogi będą prowadzić do Jelcza-Laskowic

- opublikowano: 11-04-2019

Zastanawialiście się kiedyś, co wspólnego mają ze sobą pojazdy wagi ciężkiej, autobusy oraz auta tuningowane? Przecież to są DWA różne ŚWIATY! I macie rację…

18.05.2019 roku odbędzie się charytatywna impreza DWA ŚWIATY, na którą składają się: zlot aut tuningowanych „Hideout 2019” oraz zlot pojazdów marki „Jelcz”. DWA ŚWIATY organizowane są przez Miejsko-Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach przy współudziale Urzędu Miasta i Gminy w Jelczu-Laskowicach. A wszystko to pod patronatem burmistrza Jelcza-Laskowic Bogdana Szczęśniaka.

To nie są ćwiczenia! Nie wierzysz? Przyjdź i przekonaj się, że pasja łączy.

18 maja 2019 Jelcz-Laskowice ul. Oławska 46

Najważniejszym celem „Dwóch Światów” jest jednak to, że całe przedsięwzięcie ma charakter charytatywny.Podczas imprezy wolontariusze z „Zielonego Parasola” będą zbierać pieniądze do puszek, a cały dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na rehabilitację podopiecznej Fundacji „Po Prostu Razem” – Doroty Aranin. Oprócz tego, na Facebooku przeprowadzone zostaną licytacje, gdzie do wygrania będą atrakcyjne nagrody: Toyota na weekend, sesje zdjęciowe, sprzęty AGD, sprzęty RTV i wiele więcej.

Pamiętajmy – dobro wraca ze zdwojoną siłą!

Zlot samochodów tuningowanych

Jakiś czas temu CSiR informował na swoim fanpage'u o Hideout 2019 – evencie, o którym informacja bardzo szybko rozeszła się na polskiej scenie motoryzacyjnej. Teren imprezy ma pomieścić ponad 200 zmodyfikowanych samochodów, stoiska wystawców oraz sponsorów. Oprócz tego możecie spodziewać się wielu ciekawych konkurencji i pokazów, takich jak #SEXYCARWASH, ciekawych historii właścicieli samochodów, a na sam koniec… niespodzianka! Hideout 2019 cieszy się dużym zainteresowaniem imówi się, że będzie to jedno z największych (!) wydarzeń w Jelczu-Laskowicach w tym roku.Pomysłodawcą oraz osobą odpowiedzialną za organizację tuningowej części zlotu jest Gabriel Cybulski - znany szerzej, jako BAYABLE.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń swoich samochodów:swapmedia@interia.com.

Informacje: https://www.facebook.com/events/177217029888500/

Zlot pojazdów marki Jelcz

Autobusy, samochody ciężarowe, pożarnicze, specjalne i wojskowe „Jelcz” - to m.in. dzięki istnieniu tej marki dziś jesteśmy miastem. Przyszedł czas, by przypomnieć o historii polskiej motoryzacji w wadze najcięższej, a także przybliżyć współczesne pojazdy marki „Jelcz”, służące w Wojsku Polskim. Pojazdy to jednak nie jedyne atrakcje przygotowane przez organizatorów. Oprócz historycznych i współczesnych pojazdów - które w paradzie przejadą przez miasto - zaplanowaliśmy spotkania z ludźmi związanymi z marką, konkursy wiedzy o fabryce, przejazd zabytkowym autobusem oraz zwiedzanie Izby Pamięci Marki Jelcz. Osobą odpowiedzialną za organizację tej części zlotu jest Wojciech Połomski - autor cyklu książek o pojazdach samochodowych marki „Jelcz”.

Informacje:

https://www.facebook.com/events/372959303433221/

http://historiajzs.blogspot.com/p/blog-page_4.html

źródło: UMiG Jelcz-Laskowice

zwiń pole komentarza
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 1. )
11-04-2019 ~ Orgasmus Maxymus ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Będzie tam coś dla mnie ?

OSI - OLAWA.INFO - 18 maja wszystkie drogi będą prowadzić do Jelcza-Laskowic
OSI - OLAWA.INFO - Hideout 2019 w Jelczu-Laskowicach

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin