Repertuar kina Odra 5-11.04.2019

- opublikowano: 03-04-2019

JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 3
Czas: 104'
Kraj: USA
Rok: 2019
Gatunek: animowany, dla dzieci
Data premiery: 15.02.2019
Reżyser: Dean DeBlois
Ograniczenia wiekowe: B.O.

Opis
Zaskakująca opowieść o dorastaniu oraz odnajdywaniu odwagi, by stawić czoła nieznanemu, a także o tym, jak nigdy się nie poddać. Coś, co zaczęło się jako niezwykła przyjaźń między nastoletnim Wikingiem (Czkawka), a smokiem z gatunku Nocna Furia (Szczerbatek), urosło do wielkich rozmiarów i stało się jedną z najpopularniejszych serii animowanych ostatnich lat. Na ekrany kin wracają właśnie bohaterowie serii “Jak wytresować smoka”. Przed naszymi bohaterami wielkie wyzwanie i niezwykła podróż. Kiedy nad Berk nadciąga zagrożenie, jakiego nigdy wcześniej jego mieszkańcy nie doświadczyli, Czkawka wie, że musi zrobić wszystko, by uratować smoki. Przed nimi podróż do mitycznej krainy, w której smoki czują się bezpieczne i nic złego im nie grozi. Ale zanim wyruszą w nieznane, w życiu Szczerbatka pojawi się miłość.

PRZEMYTNIK
Czas: 116'
Kraj: USA
Rok: 2019
Gatunek: dramat, kryminał
Data premiery: 15.03.2019
Reżyser: Clint Eastwood
Obsada: Clint Eastwood, Bradley Cooper, Laurence Fishburne
Ograniczenia wiekowe: 16

Opis
Earl Stone to ponad 80-letni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy. Jest sam jak palec, a bank grozi mu zajęciem zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem. W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Dobrze sobie radzi. W zasadzie tak dobrze, że wielkość przewożonych przez niego ładunków rośnie w tempie wykładniczym, a sam Earl dostaje pomocnika. Jednak nie tylko on śledzi poczynania Earla, który znalazł się także na celowniku znanego ze swej determinacji agenta DEA, Colina Batesa. Mimo że problemy finansowe Earla odchodzą w niepamięć, błędy popełnione w przeszłości zaczynają doskwierać mu coraz bardziej. Nie wiadomo jednak, czy zdąży je naprawić, zanim dobiorą się do niego organy ochrony porządku publicznego albo egzekutorzy kartelu.

CIEMNO, PRAWIE NOC
Czas: 114'
Kraj: POLSKA
Rok: 2019
Gatunek: kryminał, thriller
Data premiery: 22.03.2019
Reżyser: Borys Lankosz
Obsada: Magdalena Cielecka, Marcin Dorociński, Dawid Ogrodnik, Piotr Fronczewski, Aleksandra Konieczna, Jerzy Trela, Dorota Kolak
Ograniczenia wiekowe: 16

Opis
Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna.

ELLA I JOHN
Czas: 112'
Kraj: Włochy, Francja
Rok: 2018
Gatunek: dramat, komedia
Data premiery: 28.05.2018
Reżyser: Paolo Virzi
Obsada: Helen Mirren, Donald Sutherland, Janel Moloney

Opis
Helen Mirren i Donald Sutherland wcielają się w rolę małżeństwa, Ellę i Johna Spencerów – uciekającą przed światem parę, która udaje się w niezapomnianą podróż starym RV, nazywanym przez nich “Ella i John”. Wyprawa zaczyna się w Bostonie, a jej celem jest dom Ernesta Hemingway’a w Key West. Podróż jest próbą odnalezienia pasji życia i miłości, która łączy ich od wielu lat. To niezwykły czas – pełen niespodzianek i przygód. Od samego początku aż do końca.

Kino Odra w Oławie

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - Repertuar kina Odra 5-11.04.2019

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin