XXVIII Konfrontacje Instrumentów Dętych Drewnianych – Oława

- opublikowano: 08-03-2019

Już wkrótce po raz kolejny przyjadą do Oławy uczniowie szkół muzycznych na XXVIII Konfrontacje Instrumentów Dętych Drewnianych.

W związku z bardzo dużą ilością zgłoszonych uczestników, organizatorzy wydłużyli imprezę o jeden dzień. Konfrontacje rozpoczną się 25 a zakończą 27 marca 2019 r.

W tym roku konkurs umieszczony został w Kalendarzu Międzynarodowych i Ogólnopolskich Konkursów Szkolnictwa Artystycznego przygotowanym przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie. Wiąże się to ze zmianą formuły imprezy. Przesłuchania odbywać się będą w każdym roku szkolnym przemiennie dla każdej grupy instrumentów dętych. Podczas dwudziestej ósmej edycji konkursu Jury oceniać będzie uczniów grających na instrumentach dętych drewnianych (m. in. flecie, klarnecie, saksofonie, fagocie i oboju).

W tegorocznym konkursie weźmie udział 134 uczestników z 63 szkół z całej Polski. Oławską szkołę reprezentować będzie 1 ucznennica - flecistka. Na uroczystą inaugurację zapraszamy do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Oławie 25 marca 2019 r. o godz. 9.45. Później rozpoczną się przesłuchania.

Tradycyjnie – nagrodzeni uczestnicy XXVIII Konfrontacji zaprezentują się podczas Koncertu Laureatów w Ośrodku Kultury w Oławie 27 marca o godz. 18.00.

Na przesłuchania oraz Koncert Laureatów – wstęp wolny.

PSM I st. w Oławie

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - XXVIII Konfrontacje Instrumentów Dętych Drewnianych – Oława

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin