Repertuar kina Odra 15-21.02.2019

- opublikowano: 13-02-2019

RALPH DEMOLKA W INTERNECIE
Czas: 112'
Kraj: USA
Rok: 2019
Gatunek: animowany
Data premiery: 11.01.2019

Opis
Akcja filmu “Ralph Demolka w Internecie” przenosi się z salonu gier do przepastnego i dynamicznie rozwijającego się świata Internetu. Czy Internet przetrwa demolkę Ralpha? Ralph, czarny charakter gry wideo, wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu pewnej części zamiennej, niezbędnej by ocalić grę Wandelopy. Z pomocą zagubionym w nieznanym świecie bohaterom przychodzą sławni mieszkańcy Internetu i postaci znanych gier. W filmie gościnnie występują księżniczki Disneya, po raz pierwszy razem na dużym ekranie!

PLANETA SINGLI 3
Czas: 103'
Kraj: POLSKA
Rok: 2019
Data premiery: 08.02.2019
Reżyser: Sam Akina Michał Chaciński
Obsada: Agnieszka Więdłocha Maciej Stuhr Weronika Książkiewicz Tomasz Karolak

Opis
Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok.

"Roma" - niezwykły film z 10 nominacjami do Oscara do obejrzenia w Kinie Odra
W ramach Seansu Kinomana 21 lutego o godz. 17:30 pokażemy film ROMA. Opowieść o próbie odnalezienia się w obcym, najeżonym konfliktami świecie, gdzie jedynym pragnieniem jest zwyczajne poczucie rodzinnej bliskości. „Roma” opowiada historię Cleo, młodej służącej pracującej w zdominowanej przez klasę średnią dzielnicy Roma w mieście Meksyk. Reżyser pisze tym filmem pełen artyzmu i miłości list do kobiet, które go wychowały, maluje żywy i poruszający obraz domowych napięć i zmian hierarchii społecznej na tle politycznego chaosu lat 70. XX wieku. Podobno ROMA jest najsilniejszym konkurentem ZIMNEJ WOJNY w wyścigu po Oscara. Już za kilka dni poznamy wyniki konkursu. Tymczasem warto zobaczyć obraz na dużym ekranie. Przed seansem słowo wstępu Bartosza Solarewicza – animatora kultury filmowej i tłumacza.
Bilety w cenie 10 zł dostępne w kasie kina Odra i online na www.kultura.olawa.pl.

Centrum Sztuki Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - Repertuar kina Odra 15-21.02.2019
OSI - OLAWA.INFO - Seans Kinomana w kinie Odra w Oławie

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin