Pod naszym patronatem: Dni Koguta 2019 | XII Bieg Koguta | III Termathlon w Termach Jakuba | Wygraj książkę dla Czytelnika OSI
reklama



Urodzeni 20.01-02.02.2019

- opublikowano: 13-02-2019

Aleksander Telatyński 20.01.2019,
Michalina Aleksandra Nowak 25.01.2019,
Zuzanna Chajdziony 26.01.2019,
Leon Dąbrowa 29.01.2019,
Julian Patykiewicz 29.01.2019,
Olivier Stępkowski 02.02.2019.

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI





Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


podobne tematy:




komentowane




reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin