Repertuar kina Odra 8-14.02.2019

- opublikowano: 06-02-2019

CHŁOPIEC Z BURZY
Kraj: Australia
Czas: 99 min.
Rok: 2019
Gatunek: familijny, przygodowy
Data premiery: 18.01.2019
Reżyser: Shawn Seet
Obsada: Jai Courtney, Geoffrey Rush, Finn Little

Opis
Pewnego dnia podczas zabawy na plaży Michael znajduje trzy osierocone maleńkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni i dorastaniu człowieka i zwierzęcia.

PLANETA SINGLI 2
Czas: 115'
Kraj: POLSKA
Rok: 2018
Gatunek: komedia romantyczna
Data premiery: 09.11.2018
Reżyser: Sam Akina
Obsada: Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr
Ograniczenia wiekowe: 12

Opis
Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

PLANETA SINGLI 3
Czas: 103
Kraj: POLSKA
Rok: 2019
Data premiery: 08.02.2019
Reżyser: Sam Akina Michał Chaciński
Obsada: Agnieszka Więdłocha Maciej Stuhr Weronika Książkiewicz Tomasz Karolak

Opis
Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok.

W ramach cyklu Kino Seniora w dniu 12 lutego o godz. 13:30 zapraszamy na film "Chłopiec z burzy". To zabawna, wzruszająca i mądra opowieść o niezwykłej przyjaźni, która daje siłę na całe życie. Zamożny biznesmen Michael Kingsley stoi już u progu życiowych podsumowań. Powrót w rodzinne strony budzi w nim wspomnienia dziecięcych lat spędzonych z ojcem w małej chatce nad brzegiem oceanu. Michael opowiada ukochanej wnuczce Madeline niezwykłą historię swojej przyjaźni z małym pelikanem, którego jako kilkuletni chłopiec ocalił od śmierci. Były to najpiękniejsze lata jego życia, wypełnione przygodami u boku dzikiego przyjaciela, które nauczyły go najważniejszych prawd o życiu, przyjaźni, miłości, a także o potędze dzikiej przyrody. Dziś wracając do nich pamięcią, Michael zaczyna rozumieć, że nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest najcenniejszym dziedzictwem, które może przekazać Madeline.

Bilety dla Seniorów w cenie 10 zł dostępne są w kasie kina ODRA oraz na kultura.olawa.pl. Promocyjna cena obowiązuje tylko posiadaczy Karty Seniora lub legitymacji emeryta. Zapraszamy!

Kino w spódnicy
Trzecia część i wielki finał przeboju, który chwycił za serca, rozbawił do łez i rozkochał w sobie miliony widzów! W poniedziałek 11 lutego o godz. 18:00 w ramach Kina w spódnicy zapraszamy wszystkie Panie na "Planetę Singli 3", w której Ania i Tomek wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka...
W imieniu naszych stałych Partnerów zapraszamy wszystkie Panie wcześniej do wspólnego spędzenia wieczoru, pełnego emocji, śmiechu i niespodzianek w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.

Bilety dla Pań w cenie 12 zł dostępne w kasie kina Odra oraz na kultura.olawa.pl.

Centrum Sztuki Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - Repertuar kina Odra 8-14.02.2019
OSI - OLAWA.INFO - Kino Odra w Oławie - Kino seniora - repertuar luty
OSI - OLAWA.INFO - Kino Odra w Oławie - Kino w spódnicy - repertuar luty

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin