Pod naszym patronatem: III Oławskie Lato Organowe | XII Bieg Koguta | III Termathlon w Termach Jakuba | Wygraj książkę dla Czytelnika OSI
reklama



Urodzeni 2-24.01.2018

- opublikowano: 29-01-2019

Leon Stanisław Polikowski 2.01.2019,
Bartosz Wolski 3.01.2019,
Jan Sokołowski 11.01.2019,
Tomasz Jerzy Potulny 13.01.2019,
Cezary Franczyk 15.01.2019,
Emilia Sierga 15.01.2019,
Marcelina Mackiewicz 16.01.2019,
Iga Garbowska 17.01.2019,
Maksymilian Łukasz Przeciszowski 19.01.2019,
Maja Elżbieta Kwiecińska 24.01.2019.

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI





Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


podobne tematy:




komentowane




reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin