STOP przemocy i nienawiści

- opublikowano: 17-01-2019

Mieszkańcy Powiatu Oławskiego!
Spotkajmy się na oławskim Rynku w niedzielę (20.01.2019), tydzień po 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o godzinie 20:00, żeby minutą ciszy i zapalonym zimnym ogniem uczcić pamięć Pawła Adamowicza. Naszym udziałem powiedzmy STOP przemocy i nienawiści!

Oławski Sztab WOŚP

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 3. )
18-01-2019 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Mark! Roland ma świętą rację. Zapomniałeś już tę gigantyczną falę nienawiści i przemocy, np. wobec modlących się pod Pałacem Prezydenckim) po zamordowaniu Prezydenta PR prof. Lecha Kaczyńskiego i prawie 100 osób pełniących najwyższe funkcje w państwie i w społeczeństwie? Taką masz krótką pamięć? Nie pamiętasz, haseł „dorżniemy watahy”, „walić w nich dechą”, „zbiórka na zabójcę Jarosława Kaczyńskiego” itp.? Ci sami POstkomuniści. POstbolszewicy i POstubecy wzywają dziś do zaprzestania nienawiści i przemocy. Kogo wzywają? SAMYCH SIEBIE! Więc się lepiej zamknij, bo tylko zasmradzasz ta forum!
18-01-2019 ~ mark ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ronald jeszcze się zdziwisz kto jest zdrajcą, pamiętaj że wilk siedzi w owczej skórze i najbardziej krzyczy naginając rzeczywistość i co wtedy zrobisz Polski katopatrioto...
17-01-2019 ~ Ronald ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Stop przemocy i nienawiści ,ze strony totalnej opozycji i zdrajców suwerennej Polski

OSI - OLAWA.INFO - STOP przemocy i nienawiści

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin