27 Finał WOŚP w Oławie

- opublikowano: 04-01-2019

Szymon Wydra jako gwiazda wieczoru, "Oławski Kogucik", czyli fiat 126p jako główny punkt licytacji i przyjazne dla zwierząt "Światełko do nieba", to tylko niewielka część atrakcji jakie zostały przygotowane przez organizatorów na 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Oławie, która w tym roku zagra pod hasłem "Gramy dal dzieci małych i bez focha" zbierając pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

D.S.dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 41. )
10-01-2019 ~ P@weł ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Cudownie poczęty, zrodzony z aniołów i łona niebieskiego, niepokalany w myśli, mowie i uczynku, nasz ty święty ambasadorze jedynej prawdy Rolfie. A jeśli remont kościoła, który jest zabytkowym przybytkiem finansowany jest ze skarbu państwa to nie jest to finansowanie kk, a tym samym powiększaniem wartości majątku "watykańskiego", bo do kogo należy mienie kościelne, do księdza proboszcza czy bezdomnego Stanisława? Finansowanie nauczania...? Nauczania czego, religii? A może zamiast religii wprowadzić naukę gry na grzebieniu, to też jest rozwojowe choćby muzycznie. A czy nauczanie religii czyli wyznaniowa indoktrynacja nie jest działaniem na rzecz kk i nie przynosi to wymiernych korzyści "watykanowi"? Jeszcze raz pytam, do kogo należą kościoły, grunty na których stoją, zaplecza kościelne w postaci hektarów ogrodów, plebanii itd. Należą do państwa, gminy, prywatnego podmiotu, czy zwyczajnie do Watykanu?! A wspieranie w/w dóbr w postaci dotacji finansowej nie jest wspieraniem kk...?
Rolf hipokryto, przestań twierdzić, że czarne jest białe. Czarne jest czarne i samo sobie wystawia niegodną laurkę.
09-01-2019 ~ Ronin ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Do ofiary kościelnej pedofilii z klubu ronina. Uważasz że tylko chodzący na religię potrafią oddzielać dobro od zła? Moralność istniała zanim leniwy stolarz z jerozolimy czy betlejem wymyślił swoją religię. Nie wszystikm odpowiada nauka wspierana wsadzaniem rąk do majtek. A tym się zajmują głownie wasi czarni moraliści.
09-01-2019 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Durna złośliwa małpo z nicku P@awła, od której tenże P@weł pochodzi, jak sam przyznaje! Jak zwykle powtarzasz łgarstwa za Postkomunistycznymi i POstbolszewikimi mediami, które bezczelnie łżą i manipulują. Wydatki na uczelnie, kształcenie, czy na remont zabytków, nie są finansowaniem Kościoła Katolickiego.
09-01-2019 ~ popcorn ( gość OSI) zgłoś naruszenie
~ P@weł, jeżeli dyskutujesz o Funduszu Kościelnym podaj jaka jest druga strona medalu

www.gosc.pl/doc/1574146.Unikatowy-raport-o-majatku-koscielnym./2

wg. tego raportu państwo nadal nie oddało kościołowi po przejęciach za czasów PRL nieruchomości o powierzchni większej niż powiat oławski, ile wpływa do budżetu z tytułu ich użytkowania?

państwo podjęło próbę uregulowania rozbierzności ale rozmowy zostały zerwane przez Boniego...
09-01-2019 ~ do P@WŁA ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Jasne ,masz rację , tylko niektórzy nie chcą albo udają ,ze nie rozumieją ale jeszcze troszkę !
09-01-2019 ~ Do Rolfa ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Jak chcesz , to wspieraj sobie ten skorumpowany i spedalony kler. Nikt ci tego nie zabrania! Dość twojego jończenia i ujadania człowieku przestań wreszcie mącić i uświadamiać wszystkich . WOŚP tak ale bez Owsiaka i bez Nkogo jeszcze wszędzie węszysz sitwy i układy , opamiętania człowieku ! Czy ty jesteś poważnym człowiekiem , WOŚP bez ciebie , pis bez TVP, PKO , strażaków , policji i Bóg wie jeszcze czego świetnie sobie radzi ! Niepotrzebni jesteście , nie wspierajcie i nie obrzucajcie wszystkich w koło błotem! Wspieraj sobie swój CARITAS, RYDZYKA i kogo jeszcze sobie żywnie życzysz , ale od JURKA WARA!, wiem że to boli chcielibyście mieć kontrolę nad nim ! Niestety twoi idole też się nie są do końca fer . Nie uświadomisz tu nikogo wiec na nic te twoje wywody !Nie chcesz wspieraj twierdzę Toruńską bo ona w odróżnieniu do OWSIAKA nie dała na żaden cel ani grosza !
09-01-2019 ~ P@weł ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Zapomniałem dodać

www.gov.pl/web/mswia/fundusz-koscielny
09-01-2019 ~ P@weł ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Rolf, czytaj:
www.rp.pl/Kosciol/307269891-Fundusz-Koscielny-rekordowo-wysoki.html

nto.pl/ile-panstwo-doplaca-do-kosciola/ar/4494371

www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/fundusz-koscielny-finanse-kosciola-zus,241,0,2412017.html

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23819582,rekordowe-wydatki-funduszu-koscielnego-na-remonty-wydano-juz.html

Nadal uważasz, że Państwo nie dotuje kościoła z naszej wspólnej kasy, a jak to się ma w porównaniu z kwotami przeznaczonymi na NFZ, szkolnictwo, policję, remonty dróg w tym obwodnicę Oławy, walkę ze smogiem...?
09-01-2019 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Znowu odezwała się głupia i złośliwa małpa z Nicku P@wła. Oczywiście znowu rozprzestrzenia małpie kłamstwa. W Polsce państwo nie finansuje Kościoła Katolickiego, ani żadnego innego. W Niemczech np. tak jest, ale w Polsce nie. Kościół finansuje się z dobrowolnych datków lub z własnej działalności gospodarczej. Więc głupia złośliwa małpo, wyłaź z tego P@wła i wracaj do dżungli, albo do Moskwy.

Co do Owsiaka, to chodzi o to, że on wyprowadza do własnej kieszeni sporą kasę ze zbiórek wolontariuszy, którzy naiwnie wierzą w to, że wszystko, co zbiorą, pójdzie na sprzęt medyczny, czy inne charytatywne cele. Część tego, co w pocie czoła i z wielkim poświęceniem zbierają wolontariusze WOŚP trafia do prywatnych firm Owsiaka i na organizację masowych imprez demoralizujących i deprawujących naszą młodzież.

A więc WOŚP - TAK, ale Owsiak i jego sitwa - NIE i koniec!
09-01-2019 ~ P@weł ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Datki wpłacane na WOŚP są dobrowolne. Nikt nikogo nie zmusza do brania udziału w zbiórce, chcesz dajesz, nie chcesz nie dajesz, więc o co cała ta g*wnoburza - Owsiak taki, Owsiak sraki. Zupełnie inaczej wygląda sprawa płacenia podatków... czy chcesz, czy nie chcesz płacić musisz, a pieniądze te wpływają min. na "watykańskie" konto, czego JA nie chcę. Reasumując. Owsiakowi dasz lub nie, a na kościół płacisz obligatoryjnie. I co, to jest w porządku...?
08-01-2019 ~ popieram WOŚP ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Lewacy, prawacy - durne barany dzielą Polaków. WOŚP przetrwało już tyle lat i przetrwa wasze kolejne ujadanie,
wiec przestańcie jątrzyć. Obrażacie Owsiaka , ale on sobie poradzi, po prostu was ignoruje , obrażacie wolontariuszy którzy czekają cały rok na kolejny koncert wypływający z głębi serc tych którzy wspierają bezinteresownie zakup sprzętu medycznego który ratuje ludzkie życie i wasze też!.
08-01-2019 ~ oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Chciałbym zaznaczyć iż temat jest o kolejnym już finale WOŚP w POLSCE! Nie róbmy z tego polityki ,chamstwa itd . Od tego są inni specjaliści , którzy mam nadzieję ,że nie będą już zatruwali nam tematu ! Brawo cieszmy się z kolejnego finału u nas w Polsce i mam nadzieję ,że uda nam się i całemu sztabowi i wszystkim wolontariuszom w Polsce ustanowić kolejny rekord! Trzeba mieć jaja i łeb nie byle jaki na karku aby przez tyle lat tak pomagać ludziom i prowadzić taką wielką akcję znaną na całym świecie!
08-01-2019 ~ Klub Ronina ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Te! Ronin! Nie odróżniasz lewicy od lewactwa? Idź do szkoły podstawowej, tam możesz się nauczyć odróżniać te dwa pojęcia. Francją dawno już nie rządzi lewica, tylko oligarchiczne lewactwo. Lewica jest teraz na ulicach w żółtych kamizelkach, notabene razem z prawicą. Tak to jest, jak ktoś nie chodził na religię – nie potrafi odróżnić dobra od zła, a co dopiero lewactwa od lewicy. I nie używaj w takich bolszewickich komentarzach Nicku Ronin, bo Klub Ronina skopie ci tyłek, jak babci ogródek.
08-01-2019 ~ do Popcorn ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Super ! wypowiedz tak powinno być . Nie wieszać psy jedni na drugich . Jednak bardzo wiele zawdzięcza moja rodzina Owsiakowi , to widać było gdy mój malutki synek był w potrzebie w szpitalu , co do Caritasu?,hm?bez komentarza!
07-01-2019 ~ popcorn ( gość OSI) zgłoś naruszenie
~ Ronin, zapytaj ~ Ali czy dobrze czuje się życząc dzieciom choroby?

Widzisz, ta liberalne Europa przeprowadza na sobie eksperyment, który dobrze opisuje propozycja jednego z francuskich polityków "Ograniczenie liczby urodzin pozwoliłoby lepiej przyjąć migrantów".
Jednocześnie mocno oddalając się od swoich chrześcijańskich korzeni. Uważasz, że dobrze na tym wyjdzie?

Narodowy socjalizm nie jest ideologia prawicową, trzeba trochę doczytać. Widzisz pedofili na ambonie. A w literaturze sprawdzałeś? Choćby Lewis Carroll, autor "Alicji w krainie czarów"...

Pomagajmy. Promujmy dobroczynność. Nie upolityczniajmy i nie personalizujmy jej.


07-01-2019 ~ Ronin ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A co jest złego w lewacko-liberalnej indokrynacji Jurka Owsiaka? Przypomnę, że to francuscy lewacy jako pierwsi walczyli o 8 godzinny dzień pracy. To ludzie zyjący w liberalnych społeczeństwach tworzą najwartościowe dzieła literackie. To liberalna europa wiedzie prym w inowacjach i rozwoju gospodarczym świata.
Panie Rolfie czego dokonali światowi prawacy? wymyślili i zrealizowali II wojnę światową oraz uniwersalne powitanie wysoko uniesioną prawą ręką które w Polsce politycy z którymi Pan sympatyzuje wykorzystują do zamawiania piwa....Na szczęście ta ideologia którą Pan promuje dociera tylko do paru procent społeczeństwa. Mimo intensywnych działań promocyjnych stojących na ambonach pedofili.
07-01-2019 ~ Gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Jak można tak pluć na Owsiaka, wiadomo czyja,sprawa w tym całym cyrku też dam więcej niz zawsze jest mi wstyd że mieszkam w tak obludnej i zakłamanej Polsce,oby dzieci tych co tak psy wieszaja na WOŚP nie musiały korzystać ze sprzętu.Wstyd
07-01-2019 ~ Ali ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Oby dzieci tych którzy plują z zazdrości i nienawiści zostały zmuszone do skorzystania z tego sprzętu to jedyna metoda aby się czegoś w swoim nędznym życiu nauczyli... widząc internetową nagonkę na Orkiestrę złożę intencję do puszki znacznie większą od planowanej. Pozdrowienia dla wszystkich współpracujących z WOŚP
07-01-2019 ~ do Oli ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Brawo Ola , tak trzymać , hojna jesteś , niech kto chce da ile może , nikt nikogo do niczego nie zmusza! To jest bardzo szczytny cel od wielu lat i bardzo dobrze ,ze PIS , nie trzyma na tym łap, nie wolno nigdy do tego dopuscić!
07-01-2019 ~ Ola ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ja dam w tym roku. Jedną stówkę by wspomóc orkiestrę, a druga by wkurzyć Kaczyńskiego :) ))))))))))
07-01-2019 ~ oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Zawsze wspieram jak mogę z całą rodziną WOŚP! i dalej tak będę robił!Komu się nie podoba nie ma przymusu , ale na żaden CARITAS!, nie daję
07-01-2019 ~ Franz ( gość OSI) zgłoś naruszenie
"Czasy się zmieniają, ale pan zawsze w komisjach"...
Z jakiego to filmu?
06-01-2019 ~ Ktośka do popcorna ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ciebie to się słucha jak Mateuszka Kłamczuszka. Normalnie kraj mlekiem i miodem płynący. Gdzie nie patrzeć tam sukces rządu. PS.cześć odnieść się do sytuacji w Janowie? No i karuzeli prezesów.
06-01-2019 ~ Do Rolfa ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Skończ gościu bo brakuje już słów w stosunku do ciebie! Nie chcesz , nie dawaj nikt do tego ciebie nie zmusza! Nie siej propagandy i plot! nic ci się nigdzie nie podoba co przeciwko tobie! Nie dawaj , nie wypowiadaj się w tym temacie i mąć bo do tego jesteś zdolny wszyscy wiedzą! Póki nie rozliczą się różne organizacje i stowarzyszenia kościelne , bo jak na razie to wielka tajemnica! Już PISIORY przekazały pieniądze co im się należały od Szydło! I co pokazali wszyscy miały być jawne ilu pokazało że przekazali na twój CARITAS? , bez komentarza! Nie oczerniaj i nie zabieraj głosu , nie chcesz nie dawaj a WOŚP , ciebie przeżyje !! !
06-01-2019 ~ popcorn ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ktośka, wałkujesz te konie arabskie jakby od tego zależała cała nasza gospodarka... OK, masz racje, słabe zarządzanie ale nakłada się na to kryzys tego rynku, sprawdź jak słabo poradzili sobie na własnej aukcji jaką zorganizowali dyrektorzy zwolnieni przez PiS... o SKOKACH po raz kolejny nie chce mi się już tu pisać...

przeglądnęłaś już indeks PiS? uspokoiłaś się?
no to miłej niedzieli życzę.
06-01-2019 ~ Ktośka do popcorna ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ciebie to się słucha jak Mateuszka Kłamczuszka. Normalnie kraj mlekiem i miodem płynący. Gdzie nie patrzeć tam sukces rządu. PS.cześć odnieść się do sytuacji w Janowie? No i karuzeli prezesów.
06-01-2019 ~ popcorn ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ktośka, jeżeli się o czymś pisze, a tym bardziej KRZYCZY jak Ty, wypadałoby się na tym znać...
Rynek kształtuje zmienność, dodatkowo w zależności od sektora jest ona mocno zróżnicowana ( przykładowo energetyka dostała mocno pakietami ekologicznymi UE które ustaliły poprzednie rządy ), przytaczasz dane za część okresu a pomijasz pozostałe, gdzie SSP mocno rosły.

Zobacz do linku, portal money.pl analizuje tzw. PiS Indeks
money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/gielda-3-lata-rzadow-pis-podsumowanie-spolki,151,0,2423447.html

Co teraz powiesz? wykrzyczysz?

Daleko jest do wielkich zachwytów ale żebym z powodu tych wyników miał oczekiwać powrotu do władzy opozycji która zwinęła z OFE ( czyli z GPW ) ok 200 mld i "uszczelniła" VAT na 250 mld... halo, czy leci z nami pilot?
06-01-2019 ~ Ktośka ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Zwracam oczywiście honor Caritas. Faktycznie była to afera PCK co i tak chwały Zalewskiej nie przynosi. Podobnie jak inne afery PiS, czyli KNF, SKOKi i inne. PS. Jeszcze raz przepraszam Caritas! Mój błąd. Z pozostałych rzeczy się nie wycofuję.
06-01-2019 ~ do ktośka ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Żródło że co ? ha ha ha parkiet coś tam ha ha ha ha
06-01-2019 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ktośka spaliłaś temat, Zalewska i afera Caritas ? słabo, słabo to chodziło o PCK. Jeśli chodzi o mnie to nie dam ani na WOŚP ani na Caritas, a kto chce daje, to każdego prywatna sprawa, możliwości pomocy są tysiące.
06-01-2019 ~ Ktośka do Rolf ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Gdyby WOŚP weszło pod kontrolę i zarząd obecnej władzy to byłoby to samo co z Polską perłą jaką była stadnina w Janowie Podlaski. Dopóki PiS nie położył na tym łapy to była Polska perła w koronie słynna na cały świat, która przynosiła milionowe zyski. Teraz jest podrzędną stadniną stojącą na skraju bankructwa. W czasie rządów PiS było 5 prezesów, którzy kolejno rujnowali stadninę i tylko się nachapali biorąc niebotyczne pensje.

I Ty chcesz człowieku oddawać cokolwiek w ręce PiS?

To samo robią ze spółkami skarbu Państwa. Poczytaj sobie o tym jak od czasów tzw Dojnej zmiany poleciały na łeb an szyję ich notowania.

Zachęcam do analizy sytuacji spółek skarbu państwa: Źródło www.parkiet.com

" (...)W ujęciu procentowym najbardziej spadły notowania Energi, której kurs jest obecnie o ponad 60 proc. niższy niż przed rokiem w maju. Oznacza to spadek jej wartości o 6,2 mld zł. W ujęciu nominalnym największy spadek wartości zanotowały walory PGE – o 16,8 mld zł, PKO BP o 14 mld zł oraz PZU o 13,2 mld zł. Łącznie kapitalizacja 10 spółek ujętych w zestawieniu w ciągu ostatnich 18 miesięcy spadła o niemal 61 mld zł (...)

Spółki skarbu państwa to dojne krowy, które PiS chce najpierw wydoić, a potem dorżnąć albo sprzedać.
Karuzela prezesów i członków zarządu kręci się szybciej niż w wesołym miasteczku !! !!

WON z DOJNĄ ZMIANĄ !! !! !! !! !! !! !! !! !! !
WON z PiSem !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!
06-01-2019 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Owsiak ma niestety dwie strony. Jasną i ciemną. Jasna, to WOŚP i wszystkie dobra, które z tej jasnej strony Owsiaka płyną. Temu nikt nie zaprzecza. Niestety jest też ciemna strona, czyli wyprowadzanie przez Owsiaka sporej części pieniędzy ze zbiórek przeznaczonych na szczytny cel, do jego własnej kieszeni i do kieszeni zakolesiowanych z nim różnych podmiotów i osób.

Ta ciemna strona jest niestety nie do zaakceptowania i kładzie się potężnym cieniem na tę jasną stronę działalności Owsiaka.

Jest jeszcze drugi aspekt jego ciemnej strony, a mianowicie lewacko-liberalna agitacja młodzieży, bazująca na jego jasnej stronie i zdobytym w ten sposób autorytecie i też niestety finansowana w dużej części ze zbiórek na szczytny cel.

WOŚP jest cenną akcją i godną kontynuacji, jednak pod kierownictwem ludzi uczciwych i pod ścisłą kontrolą przez organy władzy państwowej, bowiem mamy dziś państwo z prawdziwego zdarzenia, a nie, jak za rządów POStkomunistów, państwo teoretyczne, praktycznie nieistniejące, co przyznał osobiście jeden z ministrów PO i to jednego z najważniejszych resortów.

Nic tu zatem nie pomogą chamskie wyzwiska pod moim adresem, ani usprawiedliwianie machlojek Owsiaka jego jasną stroną. WOŚP w aktualnej jego formie i pod aktualnym kierownicwem śmierdzi pod samo Niebo i to musi się zmienić.
06-01-2019 ~ obiektywny ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nie ma sensu się nakręcać , kto chce to wspiera WOŚP, nie ma tu żadnego przymusu , po prostu ci którzy jątrzą i krytykują WOŚP to się ośmieszają. Po co daleko szukać - w naszym oławskim szpitalu , wystarczy spojrzeć na sprzęt medyczny z serduszkiem WOŚP, polecam kolorowe nowoczesne łóżka na oddziale dziecięcym ! Ciekawe, czy ci krytykanci WOŚP na tym forum w przypadku korzystania z państwowej służby zdrowia w sytuacji ratowania życia kategorycznie zastrzegą sobie nie korzystania ze sprzętu medycznego zakupionego przez WOŚP?
06-01-2019 ~ Ola ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Niemcu jeden! Ty i Twoje przydupasy jesteście stanie niszczyć wszystko na czym PiS nie jest w stanie położyć swojej brudnej chciwej łapy! Gdyby Owsiak jadł Wam z ręki to byłby ok. Ale nie możecie go kontrolować wiec z nim walczycie.Każdy nie daje na Wasze ciemne interesy i nie daje zarobić Waszym kolesiom jest be!
06-01-2019 ~ Ktośka do Rolf ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ty Tłuku. Do Caritas? Niech się Zalewska rozliczy z afery Caritas. Owsiak powygrywał wszystkie procesy odnośnie swoich finansów. Mam nadzieję, że jak się pierdykniesz kiedyś w łeb i będzie trzeba Cię ratować to honorowo odmówisz korzystania w szpitalu ze sprzętu zakupionego z WOŚP. Swoje pieniądze przeznacz na Rydzyka, niech sobie nową antenę postawi.
05-01-2019 ~ Kogo to ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Rolf - zamelduj to do ściany , komu swoją kasę przekażesz.
Koło dz**** mi to lata.
05-01-2019 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Biedny, głupiutki Maxiu! Napisałem „Caritas”. Co to ma wspólnego z Rydzykiem? Caritas jest wielką międzynarodową organizacją charytatywną, a Caritas Polska, jako organizacja pożytku publicznego, podlega ścisłej kontroli rządowej. Firmy Owsiaka, to prywatne firmy komercyjne nastawione wyłącznie na zysk, ale nie z własnej pracy, lecz z datków społeczeństwa na leczenie dzieci.
05-01-2019 ~ max ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Do Rolfa - ty piszesz o kościele katolickim czy rydzyku... bo chyba pomyliłeś osoby i instytucje
05-01-2019 ~ Do Rolfa ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nikt ci nie każe dawać ani grosza , na ten szczytny cel! Twoja pycha i pewność siebie i szukanie wszędzie układów nikomu są nie potrzebne! Daj do Torunia , tam rozliczone jest wszystko i kontrolowane przez PIS! Nie masz wstydu człowieku , zamilcz , bo brak słów!
05-01-2019 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nie dam ani grosza zanim Owsiak nie rozliczy się publicznie co do grosza ze wszystkich pieniędzy, które z publicznych zbiórek popłynęły do jego prywatnych spółek („Złoty Melon”, „Mrówka cała” i inne) a także do innych zakolesiowanych z nim podmiotów gospodarczych i różnych osób.

Nie ma też zamiaru finansować masowych imprez Owsiaka demoralizujących, deprawujących i indoktrynujących młodzież w lewacko-liberalnym kierunku.

Dam na „Caritas”, bo ta organizacja jest pod kontrolą państwa, które dziś jest kontrolowane przez całe społeczeństwo.

Wystarczy wiedzieć, że Owsiaka popiera lokalny POstkomunistczny propagandzista „oławiak”, żeby wiedzieć, kim jest Owsiak. Zaraz dołączy do tego towarzystwa BKK.
04-01-2019 ~ oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Super bardzo się cieszę ,że znów będziemy mogli wspólnie pomóc kolejny raz! Brawo dla sponsorów i organizatorów oraz dla całego sztabu WOŚP !! ! Tu mam jednak wielką serdeczną prośbę, czy chociaż raz światełko do nieba (inne w tym roku niż zawsze-super)- ale bardzo proszę o punktualność , od ponad 3 lat nigdy nie zdążamy przez licytacje! 20 to magiczna godzina tego dnia , licytacje mogą być szybciej lub pózniej ale błagam zróbmy to aby 20 była 20 godziną , a nie opóznienie i to znaczne pozdrawiam !! !

OSI - OLAWA.INFO - 27 Finał WOŚP w Oławie

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin