Policjanci udaremnili próbę samobójczą 23-latka

- opublikowano: 13-12-2018

Szybka reakcja i zdecydowane działania policjantów z Jelcza-Laskowic oraz pomoc kolegów 23-latka udaremniły jego próbę samobójczą. Mężczyzna chciał skoczyć z wiaduktu. Koledzy ostatkiem sił trzymali go za nogi zwisającego z barierki. Dzięki szybkiej i zdecydowanej pomocy policjantów, mężczyzna został wciągnięty na chodnik wiaduktu i przekazany zespołowi ratowników medycznych.

8 grudnia około godz. 02.30 policjanci ogniwa interwencyjnego z KP w Jelczu-Laskowicach, patrolując ulicę Oławską zauważyli na wiadukcie dwie głośno krzyczące osoby. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co się dzieje. Natychmiast pojechali w stronę wiaduktu. To co zobaczyli przerosło ich oczekiwania. Dwóch młodych ludzi trzymało za nogi kolegę zwisającego głową w dół za barierką wiaduktu. Mężczyzna krzyczał, że chce się zabić, nie ma po co żyć. Błyskawiczna reakcja funkcjonariuszy zapobiegła tragedii. Policjanci chwycili desperata za ubranie i bezpiecznie wciągnęli go na chodnik. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Chciał popełnić samobójstwo ponieważ rzuciła go dziewczyna. Policjanci wezwali pogotowie ratunkowe które udzieliło mu niezbędnej pomocy.

Oficer Prasowy KPP w Oławie
podinsp. Alicja Jędo

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 1. )
17-12-2018 ~ CHŁOPINA ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Jak by chciał popełnić samobójstwo to by popełnił. On chciał żeby było o nim głośno.

OSI - OLAWA.INFO - Policjanci udaremnili próbę samobójczą 23-latka

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin