Pod naszym patronatem:
reklamaRepertuar kina Odra 30.11-6.12.2018

- opublikowano: 28-11-2018

BOHEMIAN RHAPSODY
Czas: 134'
Kraj: WIELKA BRYTANIA/USA
Rok: 2018
Gatunek: biograficzny, dramat, muzyczny
Data premiery: 02.11.2018
Reżyser: Dexter Fletcher, Bryan Singer
Obsada: Aidan Gillen, Lucy Boynton, Rami Malek
Ograniczenia wiekowe: 15

Opis
„Bohemian Rhapsody” to niezwykła opowieść o powstałym w latach 70. XX wieku zespole Queen i jego frontmanie Freddie’em Mercurym, który zapisał się w historii muzyki popularnej jako jeden z najlepszych wokalistów. W rolę Mercury’ego wcielił się amerykański aktor Rami Malek znany m.in. z serialu TV „Mr. Robot”. „Bohemian Rhapsody” – polska premiera kinowa 2 listopada.
Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania.
Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

GRINCH
Czas: 90'
Kraj: CHINY/USA
Rok: 2018
Gatunek: animowany, komedia
Data premiery: 30.11.2018
Reżyser: Yarrow Cheney, Scott Mosier
Ograniczenia wiekowe: B.O.

Opis
Grinch znów powraca, by zepsuć wszystkim ten szczególny świąteczny czas. Mieszkańcy Ktosiowa z niecierpliwością oczekują Białego Bożego Narodzenia, najpiękniejszego czasu w roku. I tylko on, zielony stwór Grinch, nie znosi świąt i zrobi wszystko, by je zepsuć.

Grudniowe Kino Seniora

Robert Redford skradnie wam serca!
W ramach Kina Seniora w grudniu zapraszamy do Kina Odra na historię najbardziej czarującego złodzieja na świecie, który nawet rabując banki, nigdy nie zapominał o byciu prawdziwym gentlemanem.
Film "Gentleman z rewolwerem" zainspirowany jest życiem Forresta Tuckera, seryjnego złodzieja, który swoją kryminalną karierę zaczynał w wieku 15 lat, z więzienia uciekał 30 razy, a dobiegając osiemdziesiątki, dalej seryjnie ale i z zabójczym urokiem, rabował banki. Jego życie było bardzo uporządkowane. W równie bezczelny, co sympatyczny sposób okradał banki, a kiedy czasem powinęła mu się noga i trafiał za kratki, uciekał z więzienia tylko po to, by dokonywać kolejnych napadów. Dopiero gdy spotkał na swej drodze wyjątkową kobietę, znalazł powód, by się ustatkować i schować swój rewolwer gdzieś na dno szuflady. Jednak mając siedemdziesiątkę na karku trudno jest zrezygnować ze starych przyzwyczajeń. Kiedy nadarzy się okazja, by zrobić ostatni skok, Tucker będzie musiał odłożyć planowanie emerytury na później... W roli głównej występuje Robert Redford, który po wspaniałej, trwającej ponad sześćdziesiąt lat karierze żegna się z widzami w wielkim stylu, zapewniając im niezapomniane emocje.
Kino Seniora: "Gentleman z rewolwerem" z ostatnią rolą w karierze Roberta Redforda w Kinie Odra 4 grudnia o godz. 14:00. Bilety - 10 zł.

Grudniowe Kino w spódnicy

Bo w święta najważniejsza jest miłość!
W grudniu na Kino w spódnicy zapraszamy do Kina Odra wyjątkowo w piątek – 7 grudnia o godz. 20:00. Pokażemy komedię w reżyserii Michała Kwiecińskiego z Olafem Lubaszenko, Agnieszką Grochowską, Joanną Kulig i Mateuszem Damięckim w rolach głównych, której akcja dzieje się w czasie przygotowań do Bożego Narodzenia. "Miłość jest wszystkim" opowiada o uczuciach i relacjach między ludźmi, o tym, co nas łączy, a nie dzieli, a także o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie. Komedia świąteczna w sam raz na przedświąteczny czas: ciepła, wzruszająca i pełna humoru opowieść o tym, jak nie zwariować w święta i jak docenić to, co najważniejsze – miłość. Zapraszamy wszystkie panie na chwilę relaksu przed dużym ekranem. Wraz z naszymi grudniowymi Partnerami zapraszamy Panie wcześniej, tuż po godz. 19:00. Jak zwykle nie zabraknie niespodzianek!
Kino w spódnicy: Miłość jest wszystkim w Kinie Odra 7 grudnia o godz. 20:00. Seans dla pań w promocyjnej cenie - 12 zł.

Grudniowy Seans Kinomana

Film szyty na miarę prawdziwego konesera!
W ramach grudniowego Seansu Kinomana pokażemy w Kinie Odra "Nić widmo", nagrodzony Oscarem film, który – z przyczyn technicznych – miał być wyświetlony w listopadzie. Akcja rozgrywa się w Londynie w latach 50-tych XX wieku. Słynny krawiec Reynolds Woodcock (Daniel Day-Lewis) wraz z siostrą Cyril (Lesley Manville) stanowią centrum brytyjskiej mody, ubierając gwiazdy filmowe, rodzinę królewską, socjetę, damy i debiutantki. Wszystko to w wytwornym stylu The House of Woodcock. Przez życie Woodcocka przewija się mnóstwo kobiet, inspirują go, towarzyszą, on wciąż pozostaje kawalerem. Aż do momentu, w którym w jego życiu pojawia się Alma (Vicky Krieps), która wkrótce staje się jego muzą i kochanką. Jego uporządkowane życie burzy miłość.
Seans Kinomana: "Nić widmo" w Kinie Odra 13 grudnia o godz. 18:00. Bilety - 10 zł.

Centrum Sztuki Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - Repertuar kina Odra 30.11-6.12.2018
OSI - OLAWA.INFO - Kino Odra - Kino w spódnicy
OSI - OLAWA.INFO - Kino Odra - Kino seniora
OSI - OLAWA.INFO - Kino Odra- Seans kinomana

najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin