Pod naszym patronatem:
reklamaInauguracyjna Sesja Rady Miejskiej w Oławie

- opublikowano: 20-11-2018

W tym samym dniu co sesja Rady Powiatu, 20 listopada, odbyła się sesja Rady Miejskiej, na której nowi radni kadencji 2018-2023 przyjęli nominacje i złożyli ślubowanie, ślubowanie złożył także ponownie wybrany na stanowisko burmistrza Tomasz Frischmann.

Sesje otworzył Radny Senior Paweł Gwiazdowicz, jednak to Krzysztof Mazurek (PiS) stosunkiem głosów 11 za, przy 4 przeciw został wybrany przewodniczącym Rady Miejskiej.

D.S.

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 19. )
27-11-2018 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Słychać kwik, ale co koalicjant poprzedni BBS zrobił w Oławie po za NIC ? Zrobił, pilnował interesu w ZWiK. Platformo Wy akurat nie macie prawa kwiczeć, jesteście tacy sami jak PiS.
26-11-2018 ~ do wyborcy ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Dokładnie, jeszcze tylko 10 kadencji, a wszystko to przynajmniej kilka razy zdążymy ci obiecać, twój bbs
26-11-2018 ~ wyborca ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nareszcie powstanie mała obwodnica Oławy przez Zabardowice, przystanek kolejowy na Sobieskiego, będzie wymienione oświetlenie ulic i doświetlone przejścia dla pieszych, zrewitalizowany Rynek, nowe połączenia komunikacji miejskiej przez Godzikowice-Jaczkowice-Gaj-Otok oraz Sobieskiego-Rondo-Górnik-Szpital, dopasowane rozkłady do PKP, nowe ścieżki rowerowe, wybudowany basen odkryty, wymienione nawierzchnie chodników np.na Kasprowicza, zagospodarowane skwery zieleni w mieście, obniżone zarobki pracowników w instytucjach miasta, zagospodarowane tereny po koszarach radzieckich...
26-11-2018 ~ wybora ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Przecież pis i bbs mają te same wartości, to wiadomo było że się zgadają, teraz bezpartyjny burmistrz poprze kandydata pis pewnie w wyborach do europarlamentu a ludzie dalej będą wierzyć że bbs jest bezpartyjny, koń by się uśmiał
24-11-2018 ~ do polityk ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Dosłownie racja, od dawna wiadomo, że szef PiS w Oławie jedynie dba o siebie, a otacza się osobami sobie posłusznymi, a niewygodnym blokuje wejście do ugrupowania......efekt, Ci ludzie powinni kury pasać na Mazurach, a nie polityką się zajmować
24-11-2018 ~ polityk ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Za tanio się sprzedali.Oławski PiS to cienkie Bolki.
24-11-2018 ~ Bagno ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Oława kolejny raz na poziomie Okrągłego Stołu. Krytykują pertraktacje z komunistami w 1989r a to co ma być? Boże chroń Polskę przed takim PiSem!
22-11-2018 ~ Anonim ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Spokojnie. Ziółkowska też na początku nie wiedziała czy może głosować w głosowaniach, jako przewodnicząca i była upominana przez Domaradzką, że nie wyraźnie mówi i nie można jej zrozumieć. Zobaczymy za 3,4 miesiące.
22-11-2018 ~ aron ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Przy całej mojej antypatii do Magdy i niechęci do PO, to muszę przyznać, że Magda to przynajmniej wiedziała jak się łańcuch zakłada. A owy pan z łańcuchem to chyba inspiracje czerpał z amerykańskich teledysków czarnoskórych raperów. Niby można pojechać klasykiem, że naszym chłopakom brakuje luzu, ale sesja rady miejskiej to chyba nie czas na to.
22-11-2018 ~ do olawianin ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Jak by zapiął, to by guziki strzeliły, troszkę szacunku poproszę ;)
22-11-2018 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
PiS to marionetki w rękach BBS.
22-11-2018 ~ olawianin ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Panie przewodniczący wypadałoby dla powagi rady zapiąć marynarkę i trochę podciągnąć łańcuch, bo tak to nie za bardzo. :*
22-11-2018 ~ do geologa ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Czytaj ze zrozumieniem , człowieczku marny! Co to za koalicja?, śmiechu warte , wycyckali PISIORÓW bez mydła , to tylko kwestia czasu, nawiedzony człowieku! Nigdzie nie żądzą sprytna rozgrywka BBS! , nawet wice starosta nie jest z PIS! , ale układ ze smiać mi się chce!
22-11-2018 ~ GEOLOG ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Czytając po niżej wypociny totalnej opozycji z PO ,która atakuje radnych z PIS, bo nie może przeboleć ,że została przez mieszkańców Oławy odsunięta od koryta w demokratycznych wyborach.
Te zjadliwe wypociny już im nie pomogą,nie pomogła im ani ulica ,ani zagranica więc powinni zamknąć gęby na kłódkę i czekać na cud ,który im zafundują nie ustraszeni bojownicy i zdrajcy suwerennej Polski
towarzysze z Warszawki za zgodą szwabsko - sowiecką bo oni ich wspierają by zniszczyć nasz KRAJ !! !
21-11-2018 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Cooooo z tym przewodniczącym to powaga ? czy jakiś żart ?
21-11-2018 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
W PiS rządzi układ kilku osób, którzy dla stanowisk zrobią wszystko, takie Misiewicze i jak się okazuje do tego dołączył ostatni kandydat PiS na burmistrza.
21-11-2018 ~ Igor ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Dwie kadencje wcześniej tez BBS krótko rządził z PiS , a PiS sprzedał wówczas wyborców za stanowisko dla Regieca na przewodniczącego rady Miejskiej.
Historia znów się powtarza.
21-11-2018 ~ Gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
PiS sprzedał wyborców za Przewodniczącego Rady Miejskiej i to mianując osobe która nie ma do tego stanowiska żadnych kompetencji
21-11-2018 ~ Dno ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Dno dna. Oławo dokąd zmierzasz?

OSI - OLAWA.INFO - Inauguracyjna Sesja Rady Miejskiej w Oławie

najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin