Pod naszym patronatem:
reklamaChcesz być wolontariuszem 27. Finału WOŚP w Oławie?

- opublikowano: 19-11-2018

Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku.

Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

W Oławie sztab już rozpoczął pracę nad sprawnym przeprowadzeniem styczniowej akcji. Ruszyły zapisy wolontariuszy. Jeśli chcesz zostać wolontariuszem możesz jeszcze się zapisać. Oto co należy zrobić by móc kwestować dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:
- wyślij maila ze swoim zgłoszeniem na adres wospolawa@gmail.com. Jeśli jesteś harcerzem lub zuchem napisz to w zgłoszeniu. W odpowiedzi dostaniesz ankietę do wypełnienia i podpisania przez opiekuna.
- dokonaj zgłoszenia na stronie www.iwolontariusz.wosp.org.pl Jeśli jesteś niepełnoletni, zgłoszenia dokonuje Twój opiekun. Dwa razy sprawdź, czy zapisałeś się do Sztabu Urzędu Miejskiego w Oławie.

Wypełnioną ankietę przynieś do sklepu z odzieżą damską Babiniec w Oławie (pl. Zamkowy 5B w tzw. Plastrach Miodu) od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00. Po dostarczeniu ankiety członek sztabu zatwierdzi Twoje zgłoszenie w internecie i dostaniesz informację o spotkaniu wolontariuszy.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia 13 stycznia 2019r. na ulicach naszego miasta!

Sztab WOŚP w Oławie

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - Chcesz być wolontariuszem 27. Finału WOŚP w Oławie?

najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin