Pod naszym patronatem: Dni Koguta 2019 | XII Bieg Koguta | III Termathlon w Termach Jakuba | Wygraj książkę dla Czytelnika OSI
reklamaKandydaci na Wójta Gminy Oława

- opublikowano: 08-10-2018

KOMITET WYBORCZY MIEJSKO-GMINNE ZRZESZENIE LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH W OŁAWIE
1 KOWNACKI Jan Franciszek, wiek: 61, zamieszkały w miejscowości: Gać

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OŁAWA
2 RADO Michał Marcin, wiek: 29, zamieszkały w miejscowości: Bystrzyca

Opracował D.S. na podstawie PKW

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 3. )
08-10-2018 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
„Partia PiS rządząca w kraju” jest w Oławie nieobecna. Nie ma tu partii PiS, a jedyne jej parodia, która wysługuje się lokalnej sitwie i dostaje za to ochłapy łupów. Jest w oławskiej strukturze PiS parę ludzi uczciwych, ale nie mają oni nic do powiedzenia, bo lokalną strukturą PiS rządzi sitwowicz Brezdeń. Pamiętacie, jak Brezdeń zniszczył Jelczańsko-Oławską Młodzieżówkę PiS, z Karolina Piech na czele, która prężnie brała się za walkę z sitwą? A wiecie kto Brezdeniowi w tym niszczeniu wydajnie pomagał? Dzisiejszy kandydat PiS na burmistrza Jelcza-Laskowic.

Dopiero jak nastąpi przełom i PiS uzyska większość w radach, oławską strukturą PiS zajmie się centrala i szybko zastąpi sitwowych kretów ludźmi uczciwymi i kompetentnymi. Dlatego teraz, nawet zgrzytając zębami, trzeba głosować na kandydatów PiS. Inaczej nic się nie zmieni, a sitwie właśnie o to chodzi.

Oczywiście w Gminie Oława, wobec braku kandydata PiS, trzeba głosować na Michała Rado, choć jest on wielką niewiadomą (to co o nim wiadomo, nie jest na jego korzyść) i nie bardzo nadaje się na wójta, bo tu nie trzeba ani prawnika, ani politologa, lecz dobrego i uczciwego gospodarza, który będzie współpracował z rządem, a nie z nim walczył.

Zawsze to chyba jednak lepsze, niż skorumpowany do szpiku kości burak, z niewyczerpanymi zasobami energii kryminalnej i ze szczerą pogardą dla Mieszkańców, poza Mieszkańcami Gaci.

Michała Rado trzeba przed wyborami dobrze przepytać z jego programu, a przede wszystkim z tego, jak zamierza pokonać korupcję i pogardę dla Mieszkańców Urzędzie Gminy Oława, bo to jest kwestia fundamentalna. Nie puste pitolenie o drogach, chodnikach, ścieżkach rowerowych itd. bo bez pokonania korupcji nie da się zrobić nic, poza pozorami i może jedną dziesiątą tego, co można zrobić, jak nie będzie korupcji.

W takiej sytuacji, Zarząd Stanowicko-Marcinkowickiego Stowarzyszenia Mieszkańców (SMSM), którego jestem pełnomocnikiem, popiera kandydaturę Michała Rado, choć bez entuzjazmu, ale z nadzieją. Wiele jednak zależy od tego, jaki będzie skład Rady Gminy Oława. Zarząd SMSM nie popiera ŻADNEGO z aktualnych radnych Rady Gminy Oława, którzy wcześniej czy później staną przed sądem za aktywne wspieranie przekrętów Kownackiego.
08-10-2018 ~ Władek ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A partia PiS rządzącą w kraju nie miała kandydata na wójta w gminie Oława ?? ?? ?
Pis chce wygrać w wyborach samorzadowych w całym kraju a tu klops- nie ma kandydata!
08-10-2018 ~ Lord ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Pan Rolf piętnuje obu kandydatów, a jednak to my wyborcy musimy wybrac tylko wśród tych dwóch.


podobne tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin