Trwają zapisy na kursy i sekcje w Centrum Sztuki w Oławie

- opublikowano: 18-09-2018

Pierwsze zajęcia rozpoczynają się już 1 października. Tegoroczna oferta obfituje w nowości i niespodzianki.

- Obok stałych kursów i sekcji m.in.: fotografii analogowej, nauki gry na gitarze, szachów, zajęć baletowych czy teatralnych po raz pierwszy zapraszamy na zajęcia takie, jak: elektronika i programowanie Arduino, warsztaty bębniarskie, cyjanotypia, koło garncarskie, ceramika, fusing, joga, nauka gry na pianinie.

- Rozpoczynamy również nowy cykl: "Pasje z natury" – poświęcony podzielonym na krótsze okresy czasu zajęciom rękodzielniczym w blokach tematycznych: makrama, papierowa wiklina, warsztaty mydlarskie.

- Nowością będą również zajęcia sobotnie, prowadzone z myślą o osobach pracujących: joga i warsztaty ceramiczne poszerzone o kurs nauki obsługi koła garncarskiego. Od niedawna posiadamy pracownię odpowiednio wyposażoną do prowadzenia tego rodzaju zajęć artystycznych. Od tego roku będziemy wypalać wykonane przez uczestników prace w 120 litrowym piecu do wypału ceramiki. Posiadamy również koło garncarskie. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia w soboty.

- Obok oferty stałej, od tego roku organizujemy również warsztaty kilkudniowe, miesięczne i kilkumiesięczne. W ramach warsztatów 4-dniowych zapraszamy na fotografię cyfrową. Przez dwa dni proponujemy cyjanotypię – szlachetną odmianę fotografii. Trzy miesiące trwać będą warsztaty przygotowujące do wyższych uczelni artystycznych

– zajęcia rysunku i malarstwa, podobnie malarstwo akrylowe i akwarelowe (z możliwością wydłużenia i poszerzenia zakresu zajęć). Jeden miesiąc przeznaczamy na zajęcia z cyklu "Pasja z natury"

– warsztaty mydlarskie oraz makrama, po dwa miesiące trwać będą zajęcia z wikliny i warsztaty fusingu.

Jeśli chcesz rozwijać swoje talenty, rozpocząć nową przygodę zapraszamy na kursy i sekcje do Centrum Sztuki w Oławie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby zainteresowane prosimy o szczegółowe zapoznanie się z ofertą zajęć na www.kultura.olawa.pl/centrum/edukacja.

źródło: Centrum Sztuki Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin