Pod naszym patronatem: XII Bieg Koguta | III Termathlon w Termach Jakuba | Wygraj książkę dla Czytelnika OSI
reklamaWeekend na weekend w Oławie

- opublikowano: 07-09-2018

Burmistrz Oławy zaprasza na koncert na Koncert zespołu Weekend.

16.09.2018, godz. 19:00, Miasteczko.
Wstęp wolny.

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 28. )
17-09-2018 ~ Gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Jasne śpiewał na żywo tylko,chyba reszta zespołu grała chyba za sceną ?,ty wiesz co to piszesz,na żywo to tylko mówił cześć Olawa
17-09-2018 patoma aktywność:wiarygodność edytuj swój komentarz
Oławiak Radek nie spiewał z playbacku tylko na zywo wiec sie odpiernicz. Dobrze że żadny radny nie licytował płyty.
17-09-2018 ~ oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Błagam , w ogóle nie chodzi mi o wybory, czy kandydatów! Po woli zaczyna mi zwisać , niech się pozabijają! Prośba mała do kolejnego burmistrza i władz samorządowych !Nie organizujcie tego typu tandetnych koncertów odklepanych z playbacku w całości! Przekonałem się po raz kolejny iż w ogóle nie trzeba mieć głosu , umieć śpiewać aby odklepać kolejny objazdowy nazwijmy to koncertem , bo moim zdaniem nim nie był! LIVE,to jest to a nie bełkot z taśmy live to tylko okrzyki wokalisty ze sceny i dialogi! + jacyś tam tancerzy ot tyle! Dla mnie masakra
16-09-2018 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Czego po koncercie radny nijaki z tym sztucznym fałszywym uśmiechem nie kupił płyty tylko łeb wepchał do reklamowania się
16-09-2018 ~ wyborca ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Mareczku po się napinasz? Krytyka jest cechą demokracji i tego nam nie odbierzesz. Twoje wazeliniarstwo to nędzne wypociny czyli tzw.,, czopkowanie" to też oznaka demokracji. Co do kompetencji , aby czopkować władzy kompetencji nie trzeba ale że by wytykać błędy wystarczy podać uzasadnione przykłady. Zatem Siedź dalej i pisz peany pochwalne przy klawiszach, to jak widać najlepiej ci wychodzi. :*
16-09-2018 ~ marek ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Skwituję wasze nędzne wypociny tylko jednym pytaniem. Ilu z was jest tu takich strasznie kompetentnych i w taki razie co robicie na tym forum?. Jeśli jesteście tacy mądrzy i kompetentni dlaczego to Wy nie zarządzacie miastem?. Odpowiedzieć Wam?!. Bo zza klawiatury komputera, siedząc w domku na kanapie wszystko wydaje się łatwe, anonimowo to świat byście zawojowali, zapewne każdy z Was jest też "bohaterem w swoim dom" ale rzeczywistość niestety WAS przerasta. Siedźcie dalej i onanizujcie się przy klawiszach, to jak widać najlepiej wam wychodzi.
16-09-2018 ~ wyborca ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A co z rozliczeniem basenu krytego? Raz się pochwalili, że odzyskali 100 coś tysięcy a reszta? Gdzie są miliony, które miasto (podatnicy) musiało wyłożyć z powodu niekompetencji urzędników?
16-09-2018 ~ wyborca ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Mareczku daruj sobie takie teksty. Zaangażowany w sprawy lokalne, dobre sobie, jak ZWiK wnioskował o podwyżkę wody do Wód Polskich to dopiero po awanturze zapowiedział że się odwoła(?) a z antenami telefonii komórkowej na Zaodrzu to jak było (?), najpierw otworzył furtke inwestorowi a jak wyszła awantura to pisze list do operatora aby się wycofał, wiec przestań Mareczku kadzić .
Dość już rządów BBS, czas na zmiany , każdy inny kandydat na pewno będzie lepszy.
15-09-2018 ~ marek ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nie wiem co wy chcecie od burmistrza. Zawsze był człowiekiem zaangażowanym w sprawy lokalne. Ktoś próbuje tutaj mocno hejtować ale wskażcie mi lepszego kandydata. Jeżeli taki się pojawi to nie ma sprawy, ale musi mieć odpowiednie kompetencje do kierowania miastem a prawda jest taka , że obecny burmistrz akuratnie ma bardzo dobre "papiery" do sprawowania tej funkcji i uważam, że świetnie się wywiązuje ze swoich obowiązków. Rozsądni ludzie to widzą.
14-09-2018 ~ sobieski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A, co wreszcie zaproponuje p. burmistrz mieszkańcom 50+ , którzy stanowią większość obywateli Oławy ?? :*
14-09-2018 ~ wyborca ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Panie burmistrzu dobra zmiana obniżyła wygrodzenie burmistrzom o 20% , czy warto za 10800 brutto ścierać przez 5 lat ??
14-09-2018 ~ wyborca ( gość OSI) zgłoś naruszenie

Ani BBS ani PO
13-09-2018 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A jakie to burmistrz ma zasługi ? Boich nie widzę, jakiś konkretny przykład ?
13-09-2018 ~ olo ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Pan burmistrz to wykształcony, mądry i bardzo kulturalny człowiek, mający wiele zasług jeśli chodzi także o działalność społeczną więc zapewne pozostanie burmistrzem na kolejną kadencję, czego mu szczerze życzę, a hejterom szczególnie z oławskiej PO nadal będzie żal 4 litery ściskał. Mam też nadzieję, że do rady miasta dołączą Panowie ze zjednoczonej prawicy , i będą wspierać działania burmistrza.
13-09-2018 ~ mieszkaniec ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Dokładnie ACTA 2 to CENZURA w internecie a wciskać kit anonimowo broniąc PO to możesz sobie w okna.
13-09-2018 ~ oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Dokładnie zrozum, o co chodzi z tą ustawą ACTA 2 , należy ją dokładnie interpretować i rozumieć . Kukiz 15 , miał swój czas nagle ocknął sie przed wyborami samorządowymi i nagle już jest przeciw PIS !, oj nieładnie !
13-09-2018 ~ do Oławiaka ( gość OSI) zgłoś naruszenie
To głosuj dalej na PO, tylko podam ci taki świeży przykład. W lipcu na swoje stronie napisali, że sprzeciwiają się ACTA2, precz z cenzurą internetu i takie tam, a wczoraj co? Wszyscy konsekwentnie zagłosowali za przyjęciem ACTA2. A Kukiz'15 jest jedyną merytoryczną opozycją w sejmie.
13-09-2018 ~ oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Wybierając lepsze zło , na chwile obecną na bank nie bedą to kandydaci z PIS , czy KUKIZ 15
13-09-2018 ~ Alek ( gość OSI) zgłoś naruszenie

Boże chroń Oławę przed burmistrzem kanapowym oraz przed radnymi z BBS i PO którzy przespali kilku letnie kadencje w radzie miasta i zbudowali ZAŚCIANKOWE MIASTO OŁAWA !! !
13-09-2018 ~ Totalna Głupota PO !!! ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Platforma przez 8 lat rządów PO - PSL cały czas była nie wiarygodna okłamywała naród polski i Polaków
oraz stworzyła skorumpowaną grupę kolesi ,która okradała nasz ukochany kraj
12-09-2018 ~ olawianka ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Burmistrz traci nasze pieniadze na swoje zachcianki,ale nikomu nie pomogl w waznej sprawie !! Zalatwil swoje sprawy ,interesy i juz mu dziekujemy !! !! !
12-09-2018 ~ Jan ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Platforma Obywatelska ZA Cenzurą w Internecie. Sa jeszcze obrońcy tej antyspołecznej partii ?
11-09-2018 ~ olo ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Jakby tak pan burmistrz wyfriszmanil sobie jeszce bardziej wlosy, stzelil jakis delkiatny balejaz, ubral te swoje kozackie koszule z krotkim rekawem i krawatem (co je tak lubi na festynach), to kto wie, czy zespol weekend nie poszedlby z torbami.
11-09-2018 ~ koneser ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Dobrze że nasz burmistrz nie jest miłośnikiem pieśni rosyjskich to dopiero mielibyśmy jazdę bez trzymanki, a tak dzięki jego upodobaniom bliżej nam do Gać jak do Wrocławia. :P :* :O
,,szabada, szabada, szabada, burmistrz nam da,szabada,szabada , szabada , da to co ma" :D :P ;)
10-09-2018 ~ Jan ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ile to Burmistrz zmarnował pieniędzy na te "igrzyska" co miesiąc ? Boys, Weekend,Napoli itp. itd. dodajmy do tego Bilbordy o budowie basenu które tak w sumie będą wisiały z 2 lata i niezła sumka się zbierze.
10-09-2018 ~ ZZWKIV ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Burmistrzowi w tych wyborach już żaden zespół nie pomoże ani święty Boże .Przespał cztery lata i druga kadencja uciekła mu z przed nosa.
09-09-2018 ~ ddd ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Też odczuwam niesmak , ale ja jestem miastowa i moja rodzina pseudo z wioski mnie za to nienawidzi a ,że jeszcze mam kasę i mąż nie pcha na wieś jestem wróg numer 1 , także jednych za gusta muzycznych innych za kasę Polak Polaka nienawidzi za wszystko film dzień świra
modlitwa Polaka .
07-09-2018 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ostatnio usiłuje się wmówić nam Oławianom , że muzyka DISCO-POLO,(jeżeli w ogóle można nazwać to muzyką), jest właśnie dla nas! Moim zdaniem myślę że nie ot po prostu ludzie przychodzą bo przychodzą bo coś się dzieje. Niektórzy z czystej ciekawości aby zobaczyć MEGA- GWIAZDĘ !, formatu ? No właśnie wiele jakiego? Wielu cenionych muzyków i piosenkarzy itd , media wypowiedziały się już na temat tego gatunku muzyki . (jeżeli ten rodzaj jest jakimś gatunkiem) Zagłębiem tego rodzaju moim zdaniem piosenek do piwa i wesela jest północny-wschód Polski ale czy nam na zachodzie też próbuje się wcisnąć kawałek tych dennych melodii.Obawiam się że tak ale cóż każdy lubi to co lubi. Odnoszę wrażenie że pod publiczkę wyborczą tyle teraz Mega gwiazd dożynkowych w powiecie i nie tylko Przypomnę ,ze kolejna super gwiazda pojawi się niebawem w GAĆ , mowa tu o SŁAWOMIRZE . Cóż nie pozostaje mi nic innego jak życzyć udanej zabawy dla wszystkich sympatyków tego rodzaju czy ja wiem muzyki?
Przecież w tym stylu , nie potrzeba mieć głosu , nie potrzeba umieć śpiewać ale na ustach niemal że Całej Polski ludzie nucą po cichu ich dramatyczne słowa trudno mi to powiedzieć piosenek , szlagierów
Na koniec jeszcze raz wszystkim życzę miłego koncertu, i pytam czy nie można zaprosić już z innego rodzaju muzyki w przyszłości kogoś znanego ?Odczuwam już lekki niesmak w tym gatunku

OSI - OLAWA.INFO - Weekend na weekend w Oławie

najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin