Policja zatrzymała sprawcę uszkodzenia ciała oławianina

- opublikowano: 09-08-2018

Oławscy policjanci zatrzymali 23-letniego obywatela Ukrainy podejrzewanego o uszkodzenie ciała 34-letniego oławianina. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło 5 sierpnia przed północą. 34-letni oławianin będąc na stacji paliw zwrócił uwagę mężczyznom słuchającym bardzo głośno muzyki, odtwarzanej z przenośnego radia. Upomnienie to jednemu z nich nie spodobało się, więc podszedł do pokrzywdzonego i uderzył go w twarz. Z ustaleń policji wynika, że 34-latek padając na ziemię, doznał urazu narządów wewnętrznych. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy, w szczególności przesłuchanie jednego ze świadków w znacznej mierze przyczyniło się do zatrzymania sprawcy zdarzenia. Okazał się nim 23-letni obywatel Ukrainy, przebywający tymczasowo na terenie powiatu oławskiego. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Policja wszczęła dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała oławianina mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności sprawy.

Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Oficer Prasowy KPP w Oławie
podinsp. Alicja Jędo

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 7. )
14-08-2018 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ou,ou,ou , ale mi tu autorytet zajechał aż się ubawiłem po pachy! :D
14-08-2018 ~ Do zdziwiony ( gość OSI) zgłoś naruszenie
No cóż, daleko Ci do gościa, pomysłu na mądry komentarz brak więc tylko co potrafisz to Rolf, Rolf, Rolf
12-08-2018 ~ Racja ( gość OSI) zgłoś naruszenie
W tym przypadku Rolf ma rację
12-08-2018 ~ Zdziwiony ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Znowu Rolf....
10-08-2018 ~ Rolf Michałowski ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Drogi „Polaku”! Oczywiście trzeba ścigać i bezwzględnie karać przestępców, którzy przyjechali do nas z Ukrainy i łamią prawo. Trzeba też ludzi przekonać, że mają prawo bronić się przed bezprawnymi atakami bandziorów. Jak jeden z drugim dostanie gazem pieprzowym po oczach, jak się tylko zamierzy do uderzenia, to fama pójdzie, że w Polsce nie wolno bezkarnie napadać na ludzi i że nawet starsze panie potrafią się skutecznie bronić. Gaz pieprzowy można kupić wszędzie.

Nie wolno jednak publicznie nawoływać do wypędzania ich siekierami, palenia, gwałcenia i mordowania, bo to jest karalne i nie możemy stawać się takimi samymi bandziorami, jak niektórzy z nich. Nie tędy droga. Dysponujemy Policją, monitoringami, komórkami i trzeba to wykorzystać. Jest u nas wielu porządnych Ukraińców, ciężko pracujących i szanujących nasze prawo. Nie wolno ich utożsamiać z bandziorami, których nie ma u nas aż tak wielu i których można opanować, ale trzeba reagować i wzywać Policję do każdego niewłaściwego zachowania.
10-08-2018 ~ Polak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Moze dla odmiany my ich siekierami wypedzimy z kraju tak jak te patałachy nas traktowały wiele lat temu?..... palic gwałcic i mordowac - oko za oko ukrainski psy !!
10-08-2018 ~ Anty UK! ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Jak sie psy z uk nie potrafia dostosowac i zachowuja sie jak w "swoim" ( bo kundle nawet o to walczyc nie potrafia) smierdzacym kraju to WON! nieroby cwaniaki i tumany !!

OSI - OLAWA.INFO - Policja zatrzymała sprawcę uszkodzenia ciała oławianina

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin