Zapowiedź koncertowa: Letnie Party 2018

- opublikowano: 09-07-2018

A czy Wy wiecie, kto wystąpi na Letnim Party w tym roku?! Wiemy, że wiecie. Tak, to Dawid Kwiatkowski - 22-letni wokalista, autor tekstów, kompozytor. Największe odkrycie roku 2013. Najgłośniejszy debiut dekady i najbardziej pożądana młoda osoba polskiej sceny muzycznej. W okresie premiery, każdy z Jego albumów znalazł się w Top 5 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Pierwszy album Dawida "9893" zapisał się w historii polskiej muzyki, jako jedyny (do tej pory!) debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą, a tydzień po premierze sklepowej znalazł się na 1. miejscu OliS. Nastolatek szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując setki tysięcy fanów w całym kraju. W rankingu magazynu WPROST "Najbardziej wpływowi ludzie polskiego show-biznesu 2015" Dawid zajął pierwsze miejsce wśród muzyków. Jest najmłodszym jurorem w historii polskich programów rozrywkowych. W tej roli widzieliśmy go m.in. w programie "Super Dzieciak" Telewizji Polsat, a od stycznia 2018 roku w "The Voice Kids". Jest ambasadorem stacji MTV Music oraz prekursorem i pomysłodawcą pierwszych muzycznych obozów fanowskich w Polsce.

Każdy z koncertów Dawida jest wielkim, dokładnie przygotowanym show, na którym możemy zobaczyć i posłuchać Dawida oraz jego świetnych muzyków zawsze na żywo.

Nie możecie się już doczekać? A to nie koniec atrakcji Letniego Party 2018.

Więcej szczegółów już wkrótce!

źródło: Centrum Sztuki Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSIWaszym zdaniem (komentarzy: 21. )
11-07-2018 ~ Anonim ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nie obiecuj nie obiecuj bo ostatnio też poszłaś do sądu i potem sama przestraszyłaś się i prosiłaś o ugodę. A świadkowie z tamtej rozprawy mają dużą wiedzę o twoich sprawkach
11-07-2018 ~ Adwokat ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Biedny, chory Anonimie przysięgam że dołożę wszelkich starań abyś za te oszczerstwa i pomówienia odpowiedział już z imienia i nazwiska. Pozdrawiam
11-07-2018 ~ Anonim ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Znając twoją aktywność na forach powinienem zapytać paweł to samo. Nie siedź tyle na necie. Idź przejdź się ładna pogoda. Nie wiem po co wtrącasz się i bronisz zła i brudnej roboty która ta kobieta zrobiła innym. Chociażby pisanie o sprawach prywatnych które powiedziała jej była najbliższa przyjaciółka. Wzór cnót do naśladowania, a ty raczej naiwny.
11-07-2018 ~ paweł ( gość OSI) zgłoś naruszenie
do anonima- co ty człowieku piszesz, dlaczego ty tak nienawidzisz tej kobiety ? zamiast sadzić jad i siedzieć w internecie to poszukałabyś sobie znajomych nie można przecież żyć w świecie wirtualnym bo człowiek w pewnym momencie traci kontakt z rzeczywistością staje się samotny, dziwny, sfrustrowany, żyje życiem innych bo biedak swojego nie ma. Internet to nie rzeczywistość.
11-07-2018 ~ Anonim ( gość OSI) zgłoś naruszenie
z wyjątkiem gdy jesteś chora tak jak dziś. Dawaj, bo od piątku nie będę mógł pisać a pokłócić się z tobą rzecz szlachetna
11-07-2018 ~ Anonim ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A i jest dz. informatyków, mogą sprawdzać, spróbuj, ale staram się uniknąć twoich błędów, głupiutka jesteś, jeśli myślisz, że na tym mnie złapiesz, wiem w końcu z kim mam do czynienia, ale już nie byłbym pewien, czy ty nie pisałaś znowu w godzinach pracy ze swojego telefonu.
11-07-2018 ~ Anonim ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Jesteś Magda jednak mało inteligentna, jeśli myślisz, że idąc za twoim przykładem, piszę w godzinach pracy cokolwiek z komputera z lub telefonów Służb. czy Pryw. chociaż może i miałbym sposobność, gdyż sam jestem od kilku tygodni.
11-07-2018 ~ Gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A wieczny radny Indianin będzie startował ?
11-07-2018 ~ Gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A co takiego załatwiła ta przewodnicząca dla Oławy ?
11-07-2018 ~ wyborca ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Pokazała w procesie z Dawidem? Jak ona tam była oskarżona, to za wiele nie miała co pokazywać, a i tak powaliła wszystkich historią jak to jej koleżanki wrocławianki z jej telefonu obrażają mieszkańca Oławy.
11-07-2018 ~ Tomasza fan ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Do Anonim
Pani Przewodniczaca to super babka. Wie jak zalatwic wiele spraw, potrafi byc ugodowa co pokazala na procesie z panem Dawidem K. Pomogla mieszkancom w wielu problemach, wiec ty sfrustrowany czlowieczku mozesz wypisywac swoje zale ale tak nic nie wskorasz. Cos Ty zrobil dla spoleczenstawa lokalnego pochwal sie. Te zazdrosne wyrzutki z PO co ich nikt nigdzie nie chce maja zawsze najwiecej do powiedzenia na internecie. Te rozwodki, niepelnosprawni umyslowo i inni co im w zyciu nie wychodzi to moga tylko szalec na klawiaturze. Zapewne jeszcze siedzi taki baran w pracy w jakims archiwum i zamiast zajac sie praca za ktora mu placa to szuka wrazen no i zapewne znajdzie predzej czy pozniej i sie zdziwi.. :)
11-07-2018 ~ Anonim ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ta najlepsza Magda ale w zrzucaniu winy z siebie na innych. Jak mogła mówić w sądzie, że ktoś z jej koleżanek i kolegów z biura w urzędzie pisze smsy szkalujące osoby z Oławy. I taka kłamliwa osoba jest w polityce. Należy wystrzegać się takich ludzi. I to jeszcze pisanie smsów w trakcie pracy.
10-07-2018 ~ Do Uli ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Fajne poczucie humoru ma pani !! ! Ja to przyjmuję jako żart dnia...
Gdyby pani napisała, że najlepszym kandydatem jest roztrzepana a... to byłby wspaniały żart nie tylko dnia ale 8 lat :) Pozdrawiam
10-07-2018 ~ Ula ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Pani Magda jest najlepszym kandydatem na burmistrza, jej zalety to mądra, stanowcza, odważna,przyjacielska i konsekwentna !! !
10-07-2018 ~ Wiedzący ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Przewodnicząca to niestety przykry przypadek osoby niezrównoważonej psychicznie.
Przez 4 lata platforma była wsparciem dla burmistrza, mają swojego wiceburmistrza, swoją przewodniczącą, nagle jest przeciwna wobec absolutorium bo jej się przypomniało że wybory niedługo i marzy się jej bycie burmistrzem. Przykry przypadek schizofrenii, dla której przyjemnością były zdjęcia martwych lisów które zabili na polowaniu i robili sobie fotki jal niby te martwe lisy strzelają. Normalna to o a nie jest.
09-07-2018 ~ Gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Imprezka za imprezką, kampania już się zaczełą......niestety i opozycja milczy, zamiast te kwestie podjąć na sesji. Chociaż, czy opozycja faktycznie w Oławie jest ?
09-07-2018 ~ do wummbata ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Proszę nie siać wrogiej propagandy !! !!
09-07-2018 ~ wummbat ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nie ma to jak sfinansować sobie kampanię z pieniędzy podatników, ale ludziom BBS, którzy są przyzwyczajeni do dojenia z koryta to nie przeszkadza.
09-07-2018 ~ Anonim ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nie, nie będzie tam przewodniczącej Magdy, która strzela do zwierząt
09-07-2018 ~ do wummbata ( gość OSI) zgłoś naruszenie
To bardzo fajnie będzie, mam nadzieję, że psychola w tym składzie nie będzie
09-07-2018 ~ wummbat ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Będzie prezentacja kandydatów BBS?

OSI - OLAWA.INFO - Zapowiedź koncertowa: Letnie Party 2018

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin