Oławski Dzień Dziecka

- opublikowano: 18-05-2018

Zbliża się 1 czerwca, ulubione święto wszystkich maluchów, czyli Dzień Dziecka!

Z tej okazji, w piątek 1.06 na wszystkie dzieci czekać będą atrakcje i promocyjne ceny biletow na seanse w Kinie Odra. Ale to nie koniec niespodzianek!

W tym roku Dzień Dziecka w Oławie trwać będzie dłużej niż jeden dzień i nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Już 2 czerwca do Parku Miejskiego (przy stawach Dworca PKP) na zabawę z tej okazji zapraszają: Centrum Sztuki w Oławie, Urząd Miejski w Oławie, Oławskie Centrum Kultury Fizycznej, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Związek Harcerstwa Polskiego, organizatorzy akcji Motoserce oraz Termy Jakuba.

Zaplanowana impreza plenerowa przewiduje mnóstwo zabaw, animacji i konkursów dla dzieci. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji, na bieżąco będziemy podawać coraz więcej informacji na temat szczegółów programu. Startujemy o godz. 12:00.

W programie m. in.: sportowe zawody rodzinne, strefa animacyjna, a w niej: konkursy i zabawy z klaunami, balonowe ZOO, gigantyczne bańki mydlane, warsztaty plastyczne, zabawa czytelnicza "W cudownym świecie bajek i baśni” oraz plenerowa gra w Scrabble. Bardzo ciekawie zapowiada się strefa mega gier, gdzie będzie można zagrać np. w: mega warcaby, mega bierki, mega domino i inne gry. Zapraszamy także do strefy malucha, gdzie na najmniejszych czekać będą specjalne miniurządzenia rekreacyjne, malowanie twarzy i zabawa z animatorem. W strefie sprawnościowej duży sportowych animacji: narty zespołowe, wyścigi węży, zakręcone okulary itp.

Ponadto zapraszamy do strefy rekreacyjnej na Gigantyczny Park Rozrywki – Podwodny Świat, zjazd linowy (tzw. tyrolka), przejażdżki kajakiem i rowerem wodnym po parkowym stawie, na ściankę wspinaczkową, przejażdżki konne oraz na spływ kajakowy rzeką Oława na trasie Oława-Marcinkowice. Będzie można również skorzystać z przejażdżek kolejką turystyczną na trasie Rynek - Park Miejski.

Dodatkowo prowadzona będzie zbiórka krwi oraz pokazy pierwszej pomocy.
Wszystkie atrakcje dla dzieci (oprócz usług gastronomicznych) są nieodpłatne.

W przypadku niesprzyjającej pogody, atrakcje zostaną przeniesione do pomieszczeń budynku Ośrodka Kultury, Biblioteki Koronka oraz na Halę sportową OCKF.

Więcej szczegółów na stronie Centrum Sztuki w Oławie i na Facebooku.

Zapraszamy wszystkie dzieci!

źródło: UM Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - Oławski Dzień Dziecka

najnowsze tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin