Pod naszym patronatem: XII Bieg Koguta | III Termathlon w Termach Jakuba | Wygraj książkę dla Czytelnika OSI
reklamaRepertuar kina Odra 20-26.04.2018

- opublikowano: 19-04-2018

LUIS I OBCY
Czas trwania: 80 min
Produkcja: Dania, Luksemburg, Niemcy [2018]
Gatunek: animowany
Reżyseria: Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein

Opis filmu:
12-Letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO…

DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK
Czas trwania: 111 min
Produkcja: Wielka Brytania [2018]
Gatunek: komedia romantyczna
Reżyseria: Richard Loncraine
Obsada: Imelda Staunton, Celia Imrie, Timothy Spall

Opis filmu:
Przebojowa komedia o tym, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć wszystko od nowa, a szczęście może czekać na ciebie tam, gdzie najmniej się go spodziewasz! Sandra jest szczęśliwą mężatką i obraca się wśród śmietanki towarzyskiej. Wszystko zmienia się, gdy podczas jednego z wystawnych przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie ze swoją najlepszą przyjaciółką.

DZIEWCZYNA WE MGLE
Czas trwania: 128 min
Produkcja: Francja, Niemcy, Włochy [2017]
Gatunek: kryminał
Reżyseria: Donato Carrisi
Obsada: Jacopo Olmo Antinori, Alessio Boni, Michela Cescon

Opis filmu:
Ekranizacja bestsellerowej powieści Donato Carrisi. W odizolowanym od świata górskim miasteczku zaginęła 16-letnia dziewczyna. Przybyły na miejsce agent specjalny Vogel nie ma wątpliwości, że tropi mordercę…kogoś z mieszkańców miasteczka.

W ramach kwietniowego cyklu Kino Seniora Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na komedię „Do zakochania jeden krok”, która podbiła serca widzów festiwalu w Palm Springs, otrzymując Nagrodę Publiczności dla najlepszego filmu, a przez brytyjską prasę obwołana została najlepszym feel-good movie roku 2017!

Lady Sandra Abbott, członkini bogatej klasy średniej przez całe życie dbała o swoją rodzinę i wspierała męża podczas jego kariery policjanta, a następnie komisarza. Była typową kobietą u boku ambitnego mężczyzny. Dziś, kiedy Mike w uznaniu za zasługi otrzymuje tytuł szlachecki i oficjalnie przechodzi na emeryturę, Sandra nie może się doczekać, aż zaczną razem nowy etap życia, który będą mogli poświęcić tylko sobie nawzajem. Ale ta misternie ukuta wizja przyszłości pryska, kiedy podczas uroczystości wychodzi na jaw, że małżonek od pięciu lat zdradza ją z jej najlepszą przyjaciółką… Czując się oszukana przez wszystkich, Sandra z dnia na dzień porzuca wszystko i przeprowadza się do siostry, której nie widziała od lat. Musi teraz odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytanie: czy będzie umiała wymyślić siebie na nowo?

Zapraszamy we wtorek 24 kwietnia o godz. 15:00.

Bilety dla Seniorów tylko 10 zł.

źródło: Centrum Sztuki Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - Repertuar kina Odra 20-26.04.2018
OSI - OLAWA.INFO - Kino seniora

najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin