Pod naszym patronatem: III Oławskie Lato Organowe | XII Bieg Koguta | III Termathlon w Termach Jakuba | Wygraj książkę dla Czytelnika OSI
reklamaRepertuar kina Odra 13-29.04.2018

- opublikowano: 13-04-2018

GNOMEO I JULIA. TAJEMNICA ZAGINIONYCH KRASNALI
Czas trwania: 86 min
Produkcja: [2018]
Gatunek: animowany
Reżyseria: John Stevenson

Opis filmu:
Komedia z przebojową muzyką Johna Eltona to historia najbardziej znanego romansu wszechczasów, który tym razem przeniesiony zostaje w najmniej prawdopodobne realia – świat ogrodowych krasnali.

- - - - - - - - - - -
Player One
Czas trwania: 140 min
Produkcja: USA [2018]
Gatunek: sci-fi
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn

Opis filmu:
Najnowsze dzieło Stevena Spielberga. Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya.

- - - - - - - - - - -
Twarz
Czas trwania: 91 min
Produkcja: [2018]
Gatunek: dramat
Reżyseria: Małgorzata Szumowska
Obsada: Mateusz Kościukiewicz, Agnieszka Podsiadlik, Małgorzata Gorol

Opis filmu:
Najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej nagrodzony na Berlinale 2018 (Srebrny Niedźwiedź). Opowieść o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.

- - - - - - - - - - -
W ramach kwietniowego Seansu Kinomana Centrum Sztuki zaprasza wszystkich na kryminalny komediodramat „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” – film, który otrzymał 7 nominacji do Oscara, 4 Złote Globy (Najlepszy: Dramat, Scenariusz, Aktorka, Aktor Drugoplanowy), 5 nagród BAFTA, Nagrody Publiczności w San Sebastián i Toronto.

Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred (Oscar dla Frances McDormand) upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i umieszcza na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji (Woody Harrelson). Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa (Oscar dla Sama Rockwella) – niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę.

Bilety już do kupienia w kasie Kina Odra oraz na www.kultura.olawa.pl w cenie 10 zł.

Zapraszamy!

Centrum Sztuki w Oławie

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - Repertuar kina Odra 13-29.04.2018
OSI - OLAWA.INFO - Premiery filmowe kwiecień 2018
OSI - OLAWA.INFO - Seans kinomana

najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin