Pod naszym patronatem: Oławska Majówka 2019 | Hideout 2019 | Season Start w Jelcz-Laskowicach | Dni Jelcza-Laskowic 2019
reklamaWybory do Zarządu Międzygminnego PiS w Oławie

- opublikowano: 04-12-2017

Dnia 27.11.2017 r. odbyły się wybory do Zarządu Międzygminnego Prawa i Sprawiedliwości w Oławie. Nad prawidłowością wyborów czuwał Piotr Babiarz, przewodniczący PiS okręgu wrocławskiego. Członkowie z gmin: Miasto Oława, Oława, Domaniów spośród pięciu kandydatów wybierali trzyosobowy Zarząd.

W wyniku głosowania wybrano:
Zdzisław Brezdeń – przewodniczący,
Krzysztof Mazurek – skarbnik,
Adam Basiński – sekretarz.

Zarząd Międzygminny Prawa i Sprawiedliwości w Oławie

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 14. )
06-12-2017 ~ maniek ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A i jeszcze jedno. Co do kompetencji to fakt ,że niektórzy może i nie nadają się do pełnienia pewnych funkcji ale skoro potrafili się odpowiednio zakręcić. Zróbcie to samo. Swoją drogą znam ludzi bez wykształcenia, którzy na brak pracy i zarobki nie narzekają i furami się wożą. A znam wielce wykształconych, majacych się za nie wiadomo kogo, gołodupców na garnuszku u rodziców. A wiecie dlaczego? Bo z przemądrzałkami którzy tylko w książkach siedzą ale są nieogarnięci życiowo, mało kto chce współpracować. Wiedza dzisiaj jest powszechnie dostępna liczą się pewne umiejętnosci.
06-12-2017 ~ maniek ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Wciąż ta sama gadka. Od 27 lat Ci a od 45 byli inni. No i co z tego?! Każdy jest kowalem swojego losu, każdy ma swój rozum i wolną wolę. Uważacie, że bycie w sitwie się opłaca, to przystąpcie do niej a nie narzekacie. A jak nie to stwórzcie własną sitwę, kto wam broni?. Myślicie , że obecne rządy coś zmienią?. Przestańcie się łudzić. To jest dopiero sitwa. Na własną modłę nawet ordynacje wyborczą zmieniają. Niebawem zmienią też konstytucję z której będzie wynikało, że Państwem rządzi naczelnik. Nie powiem w czyjej osobie. Jak ktoś pracuje i ma co w życiu robić to mu żadna sitwa nie przeszkodzi bo po prostu robi swoje i tyle. Gorzej jak ktoś ma tylko roszczeniowe podejście, że coś mu się należy. Nic się nie należy, samemu trzeba sobie zadbać o pewne rzeczy. Więc zamiast pisać farmazony na forach i narzekać weźcie się do roboty. Nie podoba się sitwa, nie chcecie się do niej przyłaczyć, stwórzcie swoją a nie wieczne jęczenie jak mi źle. A może przedstawcie się z imienia i nazwiska to będziemy wiedzieli komu tak bardzo, źle. Może sitwa przygarnie. Żałosne to co piszecie.
05-12-2017 ~ Do tomeczek ( gość OSI) zgłoś naruszenie
He he no raczej codziennie się nie głosuje.
05-12-2017 ~ Pik ( gość OSI) zgłoś naruszenie

Lokalne media opisywały w tym roku sytuację w PCk we wroclawiu -
"Afera w PCK. Mamy kopie dokumentów, sugerujących, że z dolnośląskiego oddziału PCK - za pomocą prywatnej firmy - wyciekały wielkie pieniądze. Jak? Pracownicy przygarnęli bezdomnego i założyli na niego firmę."
To dlaczego dolnosląski zarząd PCK nie zgłaszał nieprawidłowości?Nic nie widział?
Zarząd Dolnośląskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża:
Rafał Holanowski – Prezes DOO PCK
Piotr Babiarz – Wiceprezes DOO PCK
Dariusz Mikołajczyk – Wiceprezes DOO PCK
05-12-2017 ~ tomeczek ( gość OSI) zgłoś naruszenie
i jak dzisiaj złożę deklarację to od jutra będę mógł głosować na władze w PiSie?
05-12-2017 ~ Do Maniek ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nikt tutaj nie narzeka, chce się mieć wpływ na wybór ? Nie ma problemu, wystarczy zostać członkiem, czy to partii czy stowarzyszenia i głosuje się.
05-12-2017 ~ do manka ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Uważasz.że jest w porządku ,że od 27 lat strategiczne firmy obsadzają partie rzadzące począwszy od prezesa, dyrektorow na kierowcach i personelu pomocniczym kończąc. Bez poparcia kolesi z partii nie dostaniesz tam żadnej pracy, nie będziesz nawet konserwatorem. Czy to normalne,że w agencjach rolnych pracują politolodzy,historycy, kulturoznawcy czy salowe ( siostra poseł)? Coż oni moga pomóc rolnikowi? A no nic, bo
w agencjach rolnych potrzebne sa kompetencje z zakresu głownie rolnictwa oraz ekonomii!
Nie pisz bzdur,że ludzie pokończyli byle jakie kierunki. Jak masz kolesi partyjnych to ci od 27 lat w Polsce nie jest potrzebne zadne wyksztalcenie, a dostajesz dobrze płatna fuchę. Osobiście nie znam w lokalnym srodowisku nikogo , kto należy do jakiejkolwiek partii aby obecnie był bezrobotny i był zarejestrowany w PUP. Rządzi sitwa lokalnych interesów od 27 lat , zajmują intratne posady wraz ze swoimi rodzinami, a my mieszkancy nie dość ,że ich utzymujemy to na to przyzwalamy , bo tak jest skontruowana ordynacja wyborcza,że przy korycie sa ci sami.
05-12-2017 ~ maniek ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ale Wy wszyscy jesteście żałośni.Chcecie więcej zarabiać to weźcie się za robotę a nie narzekanie i klepanie w klawisze. Myślicie, że komuś kto kończy studia od razu kupa forsy się należy ?? ? Za co za? Za samo skończenie i często głupie filozofowanie i wybrzydzanie. Tam pracować nie będę a tego robić nie będę bo to poniżej mojej szacownej godności. Znam masę takich. Nie to nie, narzekajta dalej. Kto wam kazał konczyć kierunki po których nawet do łopaty was nie chcą. Znam ludzi bez wykształcenia po podstawówce i potrafią kupę kasy zarabiać. A co do kolegów, to czyja to wina,że WY bidulki kolegów nie macie? Trzeba było kolegować się z kim trzeba a nie z mietkiem spod trzepaka.
04-12-2017 ~ Do do Edka ( gość OSI) zgłoś naruszenie
W pełni się zgadzam ale....samo to się nie zrobi ....narzekamy, narzekamy i narzekamy...ale zamiast coś zmienić, to wiele osób woli stać z boku i nadal narzekać....a póżniej takie a nie inne wybory.
04-12-2017 ~ Do Edeka ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Obserwując lokalną scenę polityczną zauważam ,że lokalni prominentni politycy (różnych opcji) symbolizują przaśną „Polskę powiatową”, co zjednuje poparcie ludzi żyjących w kulturze małych lokalnych układów, oportunizmu i fałszywej religijności. Dlatego od 27 lat mieszkańcy utrzymują lokalnych politycznych nierobów i pasożytów, którzy na tym żerują wraz ze swoimi rodzinami.Tak było i nadal tak ma być ? Czas najwyższy z tym skończyć , dopuscic w końcu kompetentnych i uczciwych do pracy na strategicznych stanowiskach , a nie politruków , którym się wszystko należy bo się od lat znają i wzajemnie adorują. Są od ponad 20 lat wiecznymi kandydatami na kandydatów wszelakiej maści.Przez ten chory system młodzi uciekają za granicę .
04-12-2017 ~ Edek ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A to wszędzie tak działa, niezależnie czy to polityka, czy praca. Czy dyrektor np. Term ma prace bo zna burmistrza, czy jest tak dobry ? A wybór na przewodniczącego dokonali członkowie , bo znają go, czy jest aż tak dobry ?
04-12-2017 ~ Proste ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Aż trzy czwarte polskich studentów uważa, że w rozpoczęciu kariery pomogą im znajomości. Pewny pozostania w kraju jest tylko co 5. student.
Nie jesteś w ukladzie, nie masz tam kolegow - nie jestes przy korycie.Pracujesz za grosze, nie masz perspektyw ani awansu ani nie masz jakiejkolwiek zdolności kredytowej na zakup czegokolwiek albo jedziesz za granicę.

04-12-2017 ~ do Układ ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Możesz doprecyzować swoją kwestię ?
04-12-2017 ~ Układ ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Nieważne co umiesz, ważne czyim jestes kolegą.


najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin