Pod naszym patronatem: XIV Międzynarodowy Oławski Turniej Bokserski
reklamaGminne Mikołajki już za nami

- opublikowano: 27-11-2017

26 listopada br, na hali sportowej w Gaci odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem dzieci z gminy Oława oraz zaproszonych goście ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym TĘCZA.

W niedzielne popołudnie, hala sportowa wypełniła się po brzegi dziećmi, które przybyły na mikołajkową imprezę, aby w towarzystwie rówieśników miło spędzić czas i spotkać Świętego Mikołaja. Wspólną zabawę z najmłodszymi poprowadzili klauni Ruphert i Rico, którzy podczas programu artystycznego pt. „Świąteczne przygody Pana Mikołaja” zaskakiwali uczestników imprezy mnóstwem niespodzianek. Licznie zgromadzone dzieci chętnie brały udział w tańcach, konkursach i zabawach, które przygotowali dla nich animatorzy.

Dla osób biorących udział w imprezie Rada Sołecka Gaci oraz Koło Gospodyń Wiejskich „GAĆaneczki”, przygotowały kawiarenkę, w której można było nabyć ciepłe napoje oraz pyszne domowe ciasto.

Na koniec zabawy dzieci otrzymały prezenty, które wręczał Święty Mikołaj w towarzystwie swojej żony. Rozbawione i zachwycone twarze dzieci, pozwalają nam uznać, że spotkanie z Mikołajem było niezwykle udane. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i serdecznie zapraszamy za rok.

W imieniu organizatora pragniemy serdecznie podziękować Radzie Sołeckiej Gaci, Kole Gospodyń Wiejskich „Gaćaneczki”, Kamili Feliszek, Marzenie Lewandowskiej, Grzegorzowi Bubale, Marcinowi Krawcowi, Pawłowi Kownackiemu i młodzieży z miejscowości Gać za włączenie się do organizacji imprezy;
Dziękujemy także Przedsiębiorstwu Inżynierii Wodnej i Ochrony Środowiska z Oleśnicy, Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej „Zjednoczenie” z Osieku, Przedsiębiorstwu Rolno-Przemysłowemu „Rolpisz” z Gaci, Zakładowi Gospodarowania Odpadami oraz Bankowi Spółdzielczemu z Oławy za wsparcie finansowe.

Katarzyna Skorupa

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - Gminne Mikołajki już za nami
OSI - OLAWA.INFO -
OSI - OLAWA.INFO -
OSI - OLAWA.INFO -
OSI - OLAWA.INFO -
OSI - OLAWA.INFO -
OSI - OLAWA.INFO -
OSI - OLAWA.INFO -
OSI - OLAWA.INFO -
OSI - OLAWA.INFO -

najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin