Bardzo ważne przełamanie Juniorów Młodszych

- opublikowano: 14-11-2017

Wiatru w żagle nabrali Juniorzy Młodsi pod wodzą trenera-Jarosława Fliśnika, pokonali u siebie Polonię Środę Śląską, aż 4-0.

Porażka naszego zespołu, oznaczałaby kłopoty i walkę o utrzymanie. Goście przyjechali tylko z dwoma zawodnikami w rezerwie, więc ich trener nie miał zbyt dużego pola manewru. Po bardzo wyrównanym początku, to nasi zawodnicy przeważali i kontrolowali przebieg meczu. Wyższość nad rywalem, w 22 minucie udokumentował Dominik Woźniak, który bardzo ładnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza przyjezdnych. Zawodnicy ze Środy Śląskiej, byli nieco oszołomieni, co dwie minuty później wykorzystał Łukasz Mazepa, który świetnym rajdem środkiem pola, oddał strzał z dystansu i piłka po ziemi, blisko słupka wpadła do bramki. Golem do szatni poczęstował ich jeszcze Konrad Gąsiorowski, który pięknym strzałem w okienko bramki, dał swojej drużynie prowadzenie trzy do zera. W drugiej połowie, obie drużyny nie wykorzystały wielu sytuacji, jednak to gospodarze byli lepsi. Już w samej końcówce meczu zawodnicy KS-u świetnie rozegrali piłkę, która po strzale Damiana Makowskiego trafiła w siatkę gości ustanawiając wynik meczu na 4-0. Dzięki temu zwycięstwu, Oławianie oddalili się od zagrożonych pozycji.

Następne spotkanie, Juniorzy Młodsi rozegrają w środę 15.11.2017 r. o godzinie 14:00 we Wrocławiu, podejmując szósty w tabeli Parasol Wrocław.

KS Oława
Trener: Jarosław Fliśnik
1.Szymon Sawicki
2.Wojciech Kaniewski
3.Patryk Żurawski
5.Wojciech Solarski ©
7.Łukasz Mazepa (Bramka) (19.Alan Moroz 78’)
9.Konrad Gąsiorowski (Bramka) (8.Dawid Boratyński 61’)
10.Rafał Dalecki
11.Damian Makowski (Bramka)
14.Rafał Węglarowicz (15.Jakub Jarosławski 73’)
16.Jakub Boczula
20.Dominik Woźniak (Bramka)

MGKS Oława 1945dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

OSI - OLAWA.INFO - Bardzo ważne przełamanie Juniorów Młodszych

podobne tematy:
komentowane
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin