Pod naszym patronatem: II Termathlon Essity | XI Bieg Koguta | Oławski Festyn Rodzinny 2018
reklamaOławscy policjanci otrzymali nowy radiowóz

- opublikowano: 25-07-2017

Oławska policja otrzymała nowy nieoznakowany samochód, wyposażony w wideorejestrator. Zakup radiowozu sfinansował samorząd Gminy Oława, wójt z radą gminy.

Od kiedy komendantem oławskiej policji został kom. Paweł Urbańczyk przy każdym spotkaniu z władzami samorządowymi, komendant podkreślał, jak bardzo potrzebny jest samochód wyposażony w wideorejestrator. Trudno sobie wyobrazić współczesną policję bez nowoczesnych samochodów i dobrego wyposażenia. Poprawa bezpieczeństwa na drogach powiatu oławskiego jest jednym z głównych priorytetów realizowanych przez komendanta Pawła Urbańczyka i podległych mu policjantów. Wójt Gminy Oława, Jan Kownacki wraz z Radą Gminy, rozumiejąc potrzeby oławskiej Policji, dyktowane troską o bezpieczeństwo mieszkańców, wyszedł na przeciw oczekiwaniom policji i zakupił nieoznakowany radiowóz. Wczoraj, tj 24 lipca br. (Święto Policji) wójt Jan Kownacki na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Oławie kom. Pawła Urbańczyka symbolicznie przekazał kluczyki do nieoznakowanego radiowozu o mocy silnika 250 KM, a co najważniejsze wyposażonego w wideorejestrator. Samochód zaledwie wczoraj wyjechał na drogi powiatu oławskiego, a już funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali trzy prawa jazdy za znaczne przekroczenie prędkości i kierującego nie stosującego się do zakazu prowadzenia pojazdów.

źródło: KPP Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 7. )
23-08-2017 ~ Ciekawy ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ciekawie, gdzie w Oławie można przekroczyć prędkość aby utracić prawo jazdy, chyba na ogródkach działkowych...;-)
01-08-2017 ~ ULKA ( gość OSI) zgłoś naruszenie

Teraz jasku po kielichu może śmiało jeżdzić.
31-07-2017 ~ małorolny ( gość OSI) zgłoś naruszenie
rzeczywiscie elegancik w tym gajerku tylko gumjaki zapomiał zmienic na meszty,,, bo widac ze mu sie w kostkach gumowe cholewy zwarguliły,,,
26-07-2017 ~ Hadaczek ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A co na to burmistrz Frischmann, czy jego nasze bezpieczeństwo nie obchodzi?
25-07-2017 ~ ole ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Kownacki jak zwykle elegancki.
25-07-2017 ~ obserwator ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Powinno się zakazać nieoznakowanych radiowozów dla zwykłych posterunków, rozumiem dla służb specjalnych Tak, ale dla leniów i śpiochów Nie!
25-07-2017 ~ Witek ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Bravo Komendant 😎

OSI - OLAWA.INFO - Oławscy policjanci otrzymali nowy radiowóz

najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin