Oławskie piwnice pod ratuszem będą udostępnione

opublikowano: 01-03-2019

OSI - OLAWA.INFO - Oławskie piwnice pod ratuszem będą udostępnione


powrót do artykułu
dodaj
komentarz
skomentuj jako zarejestrowany
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 21. )
11-03-2019 ~ odp ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Tyż oławianin- u was wszystko kojarzy się z aferami i te zwały błota, potworne dziury i brak oświetlenia przy nowych budynkach mieszkalnych w Oławie, zapewne odpowiadają postkomuniści albo agencji na usługach kremla?
Co ma do tego rada miejska? Od takich nieprawidłowości jeżeli są uzasadnione jest prokuratura!
11-03-2019 ~ Aron Szechter ( gość OSI) zgłoś naruszenie
za to piwnice oławskiego ratusza przepełnione miłością i tolerancją ... oświetlone wybrukowane piękną tolerancyjną kostką w kolorze tęczy ...
jak patrze na koszty inwestycji oławskich ile kosztował parking ... ile basen ...
no ale ... nie bądźmy tacy skrupulatni w końcu to za pieniądze jakich i tak nie widzimy :)
11-03-2019 ~ Też oławianin ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A ty co „oławianin”? Zwały błota, potworne dziury i brak oświetlenia przy nowych budynkach mieszkalnych w Oławie, to nie jest afera? Ludzie zapłacili za mieszkania pełne rynkowe ceny, razem z wymaganymi przepisami utwardzonymi i oświetlonymi dojazdami i dojściami i gdzie są te dojazdy i dojścia? Gdzie są pieniądze, które ludzie zapłacili za dojazdy i dojścia? Nazywasz „nawiedzonymi” tych, którzy to podnoszą? To jak ciebie nazwać?
11-03-2019 ~ olawianin ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Też oławianin- ty nawet nie zasługujesz na to , że tytułować się oławianinem. Jaki ujawnianie afer(?) czy was już całkiem pogięło? Znowu ta sama narracja, znowu te absurdalne nazywania kogoś - POstkomuchem a gdzie ty ( w domyśle ,,wy" , bo takich nawiedzonych jest więcej ) się wychowałeś/wychowaliście w Polsce czy w San Escobar , chłopie powinieneś się leczyć na nogi bo na głowę już za późno?
11-03-2019 ~ Też Oławianin ( gość OSI) zgłoś naruszenie
„Oławianinie”! Skąd ci przyszło do głowy, że ujawnianie afer i wzywanie radnych do działania w obronie praw ich wyborców, to obraza i sianie nienawiści? Jesteś POstkomuchem, że przyjąłeś tą ich zakłamaną narrację?
10-03-2019 ~ odp ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Aron , przez twoje zwidy jestem prowokowany do odpowiedzi czyli do łamania zasad, ale zrobi to aby ci pomóc ;
z tego skrótu LGBT kojarzę tylko LG , mam TV z tej firmy, nieźle odbiera , czy jesteś koneserem telewizorów czy też fruwasz w przestrzeni między galaktycznej z tymi swoimi absurdalnymi poglądami?
Chłopie ogarnij się , daj sobie pomóc głupota jest wyleczalna .
10-03-2019 ~ Aron Szechter ( gość OSI) zgłoś naruszenie
jak zwykle wulgarne epitety od środowiska oławiak LGBT ... homopropaganda jest obca cywilizacji łacińskiej --- faszyzm szerzony przez LGBT nie przejdzie !

juras zawsze powtarzał róbta co chceta .... wolność - a wy z LGBT jak zwykle zamordyzm faszyzm gwałty na dzieciach wprowadzacie ...
i to obowiązkowe gwałty z penetracją ... poczytaj program nauczania w szkołach jaki został wprowadzony przez LGBT

jeszcze raz do oławiaka --- Faszyzm lewicowych bojówek LGBT nie przejdzie .... !
10-03-2019 ~ odp. ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Aron jesteś zwykłym hipokrytą, gadasz jak nawiedzony , nikt nikogo nie wysyła na mróz, wolontariat jest dobrowolny a zarazem szlachetny, nie obrażaj tysiące wspaniałych ludzi którzy kwestują co roku w WOŚP. Ta wasza grupa szyderców przeciwko normalności już nie długo po wyborach jesiennych ,,padnie" i znowu Polska będzie Polską.
...sorry , to co ty ssiesz i kumy ssiesz nikogo nieinteresujące , tylko żebyś zajady nie dostał?

Owsiakowi to możesz buty wiązać, dzięki waszej antyreklamie znowu Orkiestra WOŚP osiągnęła rekord-rupta tak dalej!
Do hasła STOP NIENAWIŚCI (dodałbym) i GŁUPOCIE!
P.S
Nie odpisuj, bo niech mi się z tobą gadać
09-03-2019 ~ Aron Szechter ( gość OSI) zgłoś naruszenie
olawianin teraz to poleciałeś równo po Jurasie ... to on na mróz wysłał tysiące dzieci z puszkami karmi mrówkę całą milionami z puszek a ty z mową nienawiści do Wielkiej orkiestry ? a co ona przeszkadza działaczom z LGBT ? macie swoje środowiska nikt wam w du..... // no może nikt z normalnych :) --- wracając do podstępnej pełnej mowy nienawiści i antysemityzmu wyssanego ... no sorry oławiak ale ssać to ty pewnie co innego ssiesz... :)

jak ja was lubię wy homo LGBT za ten infantylny arogancki stosunek do wszystkiego co normalne ...
09-03-2019 ~ olawianin ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Aron nie nudź, nie będę z tobą dyskutować, nie ten poziom, ty nie odróżniasz mowy nienawiści od mowy absurdu , przecież twoje wywody to flaki z olejem.
P.S
Owsiakowi to możesz buty wiązać, dzięki waszej antyreklamie znowu Orkiestra WOŚP osiągnęła rekord-rupta tak dalej! :D :P ;)
08-03-2019 ~ Aron Szechter ( gość OSI) zgłoś naruszenie
olawianin ponawiam prośbę nie używaj mowy nienawiści nie nakręcaj spirali agresji -- czy każdy musie mieć serce ? czy nie można żyć z rozrusznikiem serca zafundowanym przez Jurasa Owsiaka ? ?

róbta co chceta --- sie ma !
08-03-2019 ~ olawianin ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Aron nie nudź konia, gdzie tu jest mowa nienawiści(?).Czas raz na zawsze rozwiązać ten problem. Wydaje mi się , że wystarczy aby administratorzy naszych lokalnych portali społecznościowych zaczęli blokować te komentarze które są nie na temat i ewidentnie prowokują do spirali nienawiści, obrażają, używają urągającego słownictwa.
GP zaczęła blokować te absurdalne wpisy nie na temat w dodatku obraźliwe, można- można!

P.S
...BKK ... człowieka o łagodnym sercu ---- fakt po lewej stronie ale jednak- tobie Aron nawet przeszkadza po której stronie ma serce, ty pewnikiem i twój guru macie serce po prawej stronie, bo jakby inaczej prawdziwi patrioci- buha,ha,ha
08-03-2019 ~ Aron Szechter ( gość OSI) zgłoś naruszenie
oławiak czy pisząc te słowa przepełnione mową nienawiści miałeś na myśli BKK ... człowieka o łagodnym sercu ---- fakt po lewej stronie ale jednak
08-03-2019 ~ olawianin ( gość OSI) zgłoś naruszenie
do BBK - nie wiem dlaczego, ale mam taka nadzieję, że działania podjęte na ostatniej sesji Rady Miejskiej przez naszych rajców nie będą gołosłowne w sprawie jegomościa który obraza i sieje nienawiść!
08-03-2019 ~ BKK ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Dlaczego w wątku o mieszkaniach plus w Oławie wyłączono możliwość komentowania? To niesprawiedliwe i nieuczciwe względem osób chcących zareagować na totalnie absurdalny ostatni wpis!
02-03-2019 ~ Issak Soltzman ( gość OSI) zgłoś naruszenie
nad rzeką na kocyku jest jeszcze taniej .... piwko w wodzie chłodzone ... jedziesz do Wrocławia płacisz 10 ... za lokal nie za piwo .. ważne gdzie i w jakim towarzystwie pijesz -- Oława to prowincja dobre piwo wypijesz w Probusie i wystarczy ... silić się na siedzenie pod ratuszem z butelką piwa Piast bez sensu nie ma tradycji i raczej nie będzie ... ml-łodzi wyjechali z Oławy ... a starzy nie będą siedzieć znają się jak łyse konie jeszcze z nasiadówek komitetu miejskiego PZPR w Oławie --- bezpartyjni wiadomo biedni nie obłowili się więc na działeczkach siedzą
02-03-2019 ~ do Mariana ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Chyba twój ogródek jest pusty tak jak ty pesymisto
02-03-2019 ~ Marian ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Mocni to jesteście tylko w gębie i internecie, a ogródki stoją puste.
Mnie też stać ale zaraziłem się od Szkotów oszczędnością i nie lubię przepłacać, więc tak czy inaczej ogródki będą puste.

01-03-2019 ~ oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Bardzo dobrze a kto powiedział ze po 8 zł piwo , i czy w ogóle piwo . jak komuś nie pasuje to do BIEDRONKI! Tak nawiasem mówiąc w zeszłym sezonie w rynku we Wrocławiu w ogródkach spotkać można było pełno oławian i piwo było w zeszłym roku po 10, 12 i drożej bez przesady ! Mnie zastanawia fakt taki iż nie bedzie już na pewno parkingu !
01-03-2019 ~ Vitek ( gość OSI) zgłoś naruszenie
@Marian, pisz za siebie, inni mieszkańcy nie potrzebują adwokata, bo Ciebie i Twoich znajomych nie stać na piwo za 8 zł, a mnie stać.
01-03-2019 ~ Marian ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Piwo po 8 zł to nie na moją kieszeń i innych obywateli miasta, więc ogródki raczej się nie utrzymają.
To nie Wrocław, tylko sypialnia oławska.

OSI - OLAWA.INFO - Oławskie piwnice pod ratuszem będą udostępnione

najnowsze tematy:
Forum Obywatelskie
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin