Wybrano wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Oławie

opublikowano: 06-12-2018

OSI - OLAWA.INFO - Wybrano wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Oławie


powrót do artykułu
dodaj
komentarz
skomentuj jako zarejestrowany
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 18. )
09-12-2018 ~ Ula ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Dobrze że odsunięto POKO od władzy, to miod na moje serce juz mogę spokojnie świętować !! !
09-12-2018 ~ Gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Polecam obejrzenie transmisji, aby przekonać się, czym jest konformizm - jak bezrefleksyjnie radni wiedząc, że zostaną wybrani głosowali na siebie samych.

bip.um.olawa.pl/Article/id,354.html
09-12-2018 ~ oławiak ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Oglądajac kablowke w grudniu, pamietam jak burmistrz zapewniał, ze wszystko jest gotowe! a tu co na stronie urzedu nie ma informacji gdzie mozna sesje obejzec!
09-12-2018 ~ winnica ( gość OSI) zgłoś naruszenie
dzięki transmisjom wreszcie będzie można zobaczyć kto szedł do rady aby służyć mieszkańcom, a kto szedł dla kasy, jak widać tysiąc kilkaset złotych wystarczy aby kłamać ludziom w żywe oczy, gratuluję wyborcom dokonanego wyboru
08-12-2018 ~ do obiektywny ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Dodaj, że wcześniej PO było oburzone tak niską dietą w stosunku do wynagrodzenia burmistrza. Najbardziej konsekwentną osobą w kwestii obniżki diety i najbardziej kompetentną w wypowiedziach to radny Prus. Totalnie skompromitowali się radni PiS, tutaj dosłownie wszyscy głosowali przeciwko wysokości diety 280 zł.
08-12-2018 ~ obiektywny ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Radny PO zgłosił obniżkę diety dla radnych (trudno się z nim nie zgodzić, dwie komisje w miesiącu i jeden raz sesja to około 8 godzin) ten stracony czas w godzinach pracy powinien być zrekompensowany dietą i te ok. 280zl. w zupełności wystarczy a tu proszę riposta radnego PiS ; przecież pan chce dietę oddać dla potrzebujących i jak będzie taka niska........ ? Pan radny z PiS raczył zapomnieć ,że prezes partii zapowiedział , że politycy PiS nie idą po władze za pieniądze więc trochę refleksji proponuję .
08-12-2018 ~ do Inzynier ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Wystarczało oglądnąć transmisje, bo jak byś nie wiedział to jest to możliwe. Na początku od razu radny Gwiazdowicz musiał się przylizać koledze partyjnemu PRM gratulując mu w sumie nie wiadomo czego, przecież PRM w kwestii wynagrodzeń ratowali radni gdyż sam nie potrafił wybronić tego ( bo burmistrz miał dużo głosów no no mocna argumentacja, dobrze że radny Prus zabrał głos, najbardziej rzeczowo odpowiadający i największe plusy za tą sesje) Pierwsza sesja reasumując, ataki nieudolne PO które wykazały słabość PRM, ale i siłę BBS, a może raczej pokazuje to poziom pewnych osób. BBS na plus PiS i PO na minus, tak wyglądała pierwsza sesja w mojej obiektywnej opinii panie Inzynier.
07-12-2018 ~ mieszkaniec ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A pan radny skończył już parkować na zakazie pod Tropikiem?
07-12-2018 ~ Inzynier ( gość OSI) zgłoś naruszenie
W takim składzie podoba mi się ! Siedzą za stołem sobie i Wyglądają jak Rada Mędrców ! !! !
07-12-2018 ~ Inzynier ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Gościu co się tak czepiasz Gwiazdowicza jak rzep psiego ogona !a skąd masz takie wiadomości z sesji byłeś na niej ! chuliganie polityczno intrnetowo anonimowy !
07-12-2018 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Przewodniczący prawa i porządku pan Gwiazdowicz ? Buahahaha
07-12-2018 ~ Inzynier ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Bo POPpaprancy pilnowali tylko ławeczki wały pasy malowali aż się us.....
07-12-2018 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Dramat sesja, co ten Gwiazdowicz wyprawia ? Lizanie tyłeczka Przewodniczącemu Rady Miejskiej który był przeciętny, panowie z PiS możecie takie akcje śmieszne robić po za sesją ?
07-12-2018 ~ Pytajaca ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Co się dzieje z platformą odsuwają ja od wszystkiego, uciekają z platformy ! Czy to już koniec ich taki ? Pycha ich zgubiła !
07-12-2018 ~ Anonim ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Mikoda będzie wiceburmistrzem ale wyjdzie z platformy i dobrze uczyni. Ziółkowska postawiła go w złym świetle moim zdaniem, wstrzymując się za absolutorium.
07-12-2018 ~ obserwator ( gość OSI) zgłoś naruszenie
PO przewaliła wszystko w tych wyborach, zostali odsunięci od władzy w mieście i w powiecie, nikt z PO nie chce rozmawiać, a tak była przyjaźń koalicyjna w ostatnich II kadencjach, ciekawe czy zajdą radykalne zmiany we władzach partyjnych ? :D
07-12-2018 ~ mieszkaniec ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Jak myślicie kto pierwszy zwiałby z Oławy gdyby doszło do zawieruchy wojennej?
06-12-2018 ~ gość ( gość OSI) zgłoś naruszenie
ha ha ha co to za koalicja gdzie wiceburmistrzem ma być osoba z PO ? ale jak patrze na PRM to się nie dziwie. PiS to śmiech w Oławie

OSI - OLAWA.INFO - Wybrano wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Oławie

najnowsze tematy:
Forum Obywatelskie
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin