Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2021-03-01 ~ Olxsy ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
3 0

Masakra co Listonoszy Robia...


Z A P T A M sie kier .POCZTY, D L A CZ E G O ---LISTONOSZ nie Dorecza Listy Polecone pod dany adres TYLKO ZOSTAWIA AWIZO ?? jestem Caly Czas w Domu nawet NIE probuje zapytac Czy ktos jest w domu, Po Prostu To Jest BESZCZELNOSC, tak jest na ul.Sportowej i Chrobrego, 3go Maja itd, M A S A K R A ...
ilość ostatnich komentarzy: 6.
2021-03-11 ~ mieszkaniec Chrobrego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Prawda jest co napisał Olxsy.Pani listonoszka zawsze do skrzynki wrzuca awizo. Najwyższy czas cos z tym zrobic.

2021-03-09 ~ Człowiek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Odpowiem p. BKK – bardzo możliwe, że to Ukrainiec napisał ten post, stąd wielka słuszność tej Pana uwagi o poprawnym napisaniu wiadomości. Trzeba się ich strzec.

2021-03-09 ~ Ola ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Proszę nie obrażać naszego Pana Listonosza z ulicy Chrobrego. Zawsze doręcza pocztę i listy polecone a przy tym jest uprzejmy i kulturalny w przeciwieństwie do niektórych klientów. Pozdrawiam Naszego Pana Listonosza życząc mu zdrowia.

2021-03-06 ~ anty bandera ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Olsxy to bilet na wojnę , nie odbieraj siedź cicho .

2021-03-02 ~ Gosc ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Poprawnie napisane czy nie ,nie o to tu chodzi,ale taka jest prawda ,poczta i listonosze niestety nie funkcjonują dobrze,zgadzam się z autorem posta.

2021-03-01 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Czy nie uważasz, że pisząc post, a w tym wypadku zakładając wątek, należałoby się wykazać choć trochę poprawnością i schludnością wypowiedzi? W jakim języku napisałeś to, co napisałeś? Bo polski to na pewno nie jest! Ja się domyślam, dlaczego dostajesz awiza. Sądząc po tym, czym się popisałeś wnioskuję, że masz duże problemy z pisaniem i nawet podpisać się poprawnie nie potrafisz. I listonosz nie chce na ciebie tracić czasu.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin