Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2020-10-26 ~ Anna ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
1 0

Przychodnia Medica Olawa


No nie dodzwonisz sie,wykonalam dzis 15 polaczen i nic,chociaz nie ,dodzwonilam sie o 17.30 zeby sie umowic na teleporade to ktoras pielegniarka kazala dzwonic jutro i sie rozlaczyla!No porazka !
ilość ostatnich komentarzy: 5.
2020-11-01 ~ Covid ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie dodzwonisz się, nie przyjmą do szpitala,ale ZUS trzeba płacić !

2020-10-28 ~ Corona ( gość forum ) zgłoś naruszenie
wal w szybę kijem, to podobno działa

2020-10-28 ~ pako ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Taka prawda to już jest paranoja. w przycodni ewa med cyrk pozamykane ludzie pod drzwiami jak psy czekaja a cztery dupy w rejstracji juz niewiedza o czym rozmawiać i coraz wiecej palą fajek na zewnątrz a telefon zajęty na okragło .Kup pan panie Byra telefony Po 20 pln w labardzie cztery karty po 5 pln i niech ktos odbiera te telefony.

2020-10-27 ~ Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Klasyk, 200 połączeń i nic .. Co się dzieje ?

2020-10-27 ~ Leon ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Lekarze rodzinni obecnie to jest totalna porażka. Jak można ordynować jakiekolwiek leczenie pacjentowi, którego nie widziało się na oczy a o jego problemach informuje telefonicznie ktoś z rodziny, który nie jest w stanie prawidłowo zdiagnozować stan chorego. Dla czego dentysta, który nie może leczyć zębów telefonicznie, przyjmuje pacjentów osobiście a internista tego zrobić nie może, bo natychmiast zarazi się COVID od zdrowego człowieka. Są, oczywiście lekarze, którzy z narażeniem życia leczą ludzi zarażonych wirusem ale są też wałkonie, którzy w związku z epidemią urządzili sobie wygodne życie i biorą za to niezłą kasę. I takich należy piętnować a po zakończeniu epidemii podziękować im serdecznie za troskliwość.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin