Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2020-10-24 ~ Przepisy ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
1 3

Blok nr. 5 Poranna - przypomnienie


Zakaz postoju - znak drogowy B-B35. W związku z pojawieniem się go na danej ulicy, możemy unieruchomić nasz samochód na czas nie dłuższy niż jedna minuta.
ilość ostatnich komentarzy: 40.
2021-02-09 ~ Zenek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Gdzie macie parkingi, gdzie garaże?

Na chodnikach swoich parkujcie, jak wam mało miejsca.

2021-02-09 ~ Mieszkaniec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jak zwykle wypowiadają się ludzie, których sprawa nie dotyczy.Tak się składa,że właściciel domu też tam parkuje przy chodniku.Te dwa-trzy auta, które z regóły tam stoją nie stwarzają dla mieszkańców problemu.Duża śmieciarka też sobie radzi z dojazdem,więc już przestańcie lamentować,że komuś utrudnia to dojazd.Proponuję przyczepić się do zarządcy drogi o to,że pożałował asfaltu i wylał tu wąską dróżkę o wiele węższą niż cała reszta ulicy i przyczepił tu ten znak utrudniając życie mieszkańcom.

2021-02-05 ~ Parkowanie ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Mieszkam przy tej ulicy, bardzo często mieszkańcy parkują na końcu Porannej przy chodniku tak jakby znak nie obowiązywał. Nie ma tam skrzyżowania więc zakaz obowiązuje aż do tego domku na końcu ulicy. Nie parkujcie przy chodniku bo to jest utrudnianie dojazdu mieszkańcom ostatniego bloku czy domku. Od tego macie ten parking na przeciwko bloku 5.

2021-02-03 ~ Bruno ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Mieszkałem w bloku i powiem tak, wszystko ma swoje plusy i minusy, ale do bloku już nigdy więcej. Kiedy wynajmowałem kilka lat temu przy Zacisznej był mnóstwo wolnych miejsc parkingowych, teraz parkują nawet na trawnikach, nie wiem czy to przez to że co drugie mieszkanie ma po 3 samochody... Kto wie.

2021-02-02 ~ Zenek ze Zwierzyńca ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Super wasz deweloper, że zapewnił wam parkowanie na ulicy. Szczyt oczekiwań.
Macie szczęście, że to szeroka droga miejska, jakby była prywatna zaraz byłyby opłaty za parkowanie, a jej szerokość nie większa niż 5m.
Nowy blok a wybudowany bez parkingu, jak to się robi, żeby uzyskać pozwolenia na taką zabudowę?
Coś ostatnio widziałem, że sypie się ten wasz blok, zbierajcie pieniądze na remont.2021-02-02 ~ Gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Bardzo mnie ciekawi,kto rozpętał tą gówno burzę.Mieszkam tu i jakoś mi to nie przeszkadza.Jeśli jakieś auta parkują przy Porannej 20 na asfalcie przy chodniku,to albo przed znakiem na rogu budynku,albo na końcu naszej ślepej ulicy ,przy czym w żaden sposób nie blokują one swobodnego przejazdu.Dla autora drobna rada - Zjedz snickersa!

2020-12-02 ~ do Burżuja ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Mama wie jak nazywam ciebie. Też wam współczuje, tyle lat na tylu metrach, że też daliście radę to tylko podziwiać . Mama zawsze mówiła, że mamy większy garaż niż wy mieszkanie, żebyśmy sprzątali pokoje bo koledzy śpią z rodzicami w jednym itp itd. Cieszymy się waszym szczęściem, zwłaszcza twoim czekałeś blisko 40 lat.

2020-12-01 ~ Burżuj ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Mama wie jak nazywasz policjantów?

2020-12-01 ~ do Burżuja ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Oprócz ciebie jest jeszcze jeden pies w naszym bloku, pod czwórką.

2020-11-30 ~ Burżuj ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nudzą się te dzieci na tym zdalnym nauczaniu... Masz pieska w bloku pajacu..?

2020-11-24 ~ do Burżuja ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jeżeli cieżką pracą nazywasz podniesienie psiej kupy zrobionej przez twojego pieska którego wyprowadzasz pod opieką taty , to ok... Widzę, że argumentów brak i pisesz szybko żeby rodzice nie zobaczyli stąd te błędy i kupa z pod palców. Rozumiem i staram się nie brać tego do siebie, jest ci cieżko, też by mi było. Jeszcze trochę. Wytrzymaj.

2020-11-22 ~ Burżuj ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Rzeczywiście masz smutne życie koński parchu, z opisu twoich doświadczeń z tatą wynika że nuda nie doskwiera i żal ci dupe ściska eunuchu że komuś dzięki ciężkiej pracy może żyć się lepiej, puść cycka matki i weź się za robotę na przykład jedź do Raichu myć kut.sy starym nazistom...

2020-11-16 ~ Marek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Problem w tym, że deweloperzy budują bloki z 1 miejscem parkingowym na lokal, a ludzie mają po 2 lub 3 samochody.
Jak miasto nie zmusi deweloperów do budowy parkingów dla każdego bloku to będzie właśnie takie parkowanie, na chodnikach zieleńcach lub na ciasnej drodze.
Chwalą się deweloperzy hi-fi super apartamentami w cudownym miejscu, a nie potrafią parkingów dla bloku wybudować. Patrz nowe bloki na Serdecznej, Miłej i Iwaszkiewicza. Oddane może z rok temu a ludzie parkują samochody na dziurawej drodze lub w innych chaszczach, bo parkingi przepełnione. Jeszcze w parterze lokale handlowe, tylko ciekawe jak tam podjechać samochodem.
Wystarczy wpisać w MPZP odpowiedni warunek i po problemie.

2020-11-16 ~ do Burżuja ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Póki co to dostajesz ciepłym moczem ojca gdy ten sika do muszli a ty w tym czasie siedzisz w wannie i bierzesz kąpiel. Pisałem już, że rozumiem flustrację spowodowaną ciasnotą i spaniem z rodzicami w jednym pokoju, jeszcze trochę i będziesz w swoim domku... Wytrzymaj.

2020-11-09 ~ Do burżuja ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Szacun dla ludzi którzy podjęli decyzję o budowie w tych trudnych czasach, życzę powodzenia. Ps. Jeb*AC trolli, kij w oko tym którzy łamią przepisy i zakazy

2020-11-09 ~ Burżuj ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Wnioskuję że opisałeś właśnie swoje chu..we życie i nie możesz oderwać się od cycka mamusi. Czytaj ze zrozumieniem koński parchu...

2020-11-03 ~ do Burżuja ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Póki co mieszkasz z rodzicami w 18 metrowej kawalerce, rozumiemy flustrację, wytrzymaj jeszcze trochę.

2020-11-02 ~ Burżuj ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Na szczęście ja buduję swój domek i będę mógł lać ciepłym moczem na zasrane blokowisko. Dość płacenia za wynajem i walki o miejsce parkingowe. Na wiosnę wyprowadzka i chu.. między oczy spółdzielni za coroczne podwyżki.

2020-10-30 ~ do ola ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Olo ale tak to działa wszędzie nie tylko pod waszym blokiem czy na waszej ulicy. Mieszkałem na Zacisznej i pomimo znaków w niedzielę nie było gdzie zaparkować swojego auta bo pół osiedla zjeżdżało się na nasz parking. Idąc załatwić sprawę np w Rynku lub na Chrobrego też się zostawia auto " na chwilę" podnosząc ciśnienie lokalsom. Forum to wbrew pozorom jest mało odwiedzane, między innymi przez takie słabe tematy, wystarczyło założyć jeden " Co mi się podoba/nie podoba w Oławie" i do jednego wora można wrzucić kilkanaście tematów a nie zakładać kolejny na samą myśl o jakims problemie.

2020-10-29 ~ Olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jestem mieszkańcem Południowej (obok Porannej), wystarczy grubsza "impreza" w quxikparku typu blacksrajdej czy święta i już masowo barany stają na zakazie. Mieszkańcy walą na straż czy policję i mandaciki lecą. Skoro jest zakaz na porannej to tylko środki jak wyżej, nie forum bo to opcja lajt ktora nic nie da.

2020-10-29 ~ Zenek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zrób zdjęcie samochodu i zanieś na policję. Gość dostanie mandat i sprawa załatwiona.
Inna ścieżka to po prostu powiedz sąsiadowi że nie podoba ci się jak parkuje, żeby przestawił auto. Może posłucha, jak nie to wariant nr 1.
Nie każdy czyta fora internetowe więc skutek twoich żalów jest naprawdę zerowy i nic z twojego wypisywania.

2020-10-28 ~ Oławiak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kolejny wykolejony z Zarządu Dróg i Mostów :)

2020-10-28 ~ Ola ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kolejny temat o ... niczym. Jeśli chodzi o fora to jesteśmy daleko za chociażby Brzegiem, tam tematy są normalne - odpowiedzi również. Można wykasować to dziadostwo ?

2020-10-27 ~ Troll sadysta ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Puścić idiotę przodem, bez odbioru.

2020-10-27 ~ Do społeczniaka z Porannej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dziura w Rynku jest zabezpieczona taśmą, nie można jej zrywać. Mniej więcej taki sens ma ten wpis co twój, rozumiesz go tylko ty i twoja baba którą raczysz swoimi mądrościami. Społecznik z Porannej okazał się kretynem.

2020-10-27 ~ Prostak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
No faktycznie ciężko skumać o co chodzi, braki ze szkoły ? Bezpodstawne obrażanie ludzi na forum to Twój sport? Współczuję rodzinie takiego chama

2020-10-27 ~ Otok 2 ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ale upośledzony mieszkaniec naszego osiedla tak opisał swój temat,że tylko on wie o co mu chodziło. Jak już miałeś coś pisać o naszym osiedlu to trzeba było 3 razy przeczytać swoje wypociny przed udostępnieniem.

2020-10-27 ~ Otok 2 ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ale upośledzony mieszkaniec naszego osiedla tak opisał swój temat,że tylko on wie o co mu chodziło. Jak już miałeś coś pisać o naszym osiedlu to trzeba było 3 razy przeczytać swoje wypociny przed udostępnieniem.

2020-10-27 ~ Otok ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tu się zgadzam, droga jest wąska, ktoś postawił ten znak w jakimś celu. Są zrobione parkingi przez miasto na poboczu, nie parkiecie przy chodniku bo nie ma jak przejechać

2020-10-27 ~ Ola ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Autor tematu zdaje się być lekko upośledzonym.

2020-10-27 ~ bohater ( gość forum ) zgłoś naruszenie
chyba zabolał temacik.. Lepiej parkować (...) pod samą klatką, (...), że zablokuje całą ulicę, a służby w razie potrzeby nie dojadą na miejsce. Ważne aby (...) na forum i lepiej się poczuć - tak bohatersko, Aj-Waj !

2020-10-27 ~ do trolla ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie trzeba być samozwańczym moderatorem , żeby zwrócić uwagę pajacowi który nie potrafi zrobic porządku pod swoim blokiem tylko wylewa żale na ogólnym forum. Jak już wcześniej napisałem trollu masz zaburzenia dlatego piszesz z różnych nicków ,nawet "zalajkowałeś" swój temat, że niby taki potrzebny.
Zrobię ci przysługę i porozmawiam z waszym zarządcą , żeby dał info na klatki odnośnie znaków przy ulicy Porannej bo mieszkający tam introwertyk ma problem.
Nic tylko czekać na temat o kolorze psich odchodów i łupinkach słonecznika pod ławką . Brawo.

2020-10-27 ~ troll ( gość forum ) zgłoś naruszenie
ciężkie życie na forum oławskim, aby coś zamieścić trzeba przejść trolla - bossa - samozwańczego moderatora.
W końcu na forum same grube tematy typu: psi fryzjer, skup butelek, skup grzybów itp. ;)
Szok, że można się tak ekscytować na byle czym..


2020-10-27 ~ do poniżej - poniżej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zanim napiszesz o kogos ilorazie inteligencji przeczytaj sobie raz jeszcze swój pierwszy wpis. To jest typowy przykład wysrania z pod palców tego co przychodzi na myśl być może w pijackim ciągu. Gdyby Twój iloraz inteligencji był ciut większy od pudełka zapałek zrobiłbyś to co ci proponowałem od swojego pierwszego wpisu. Załóż grupę na FB dotyczącą Porannej i jej problemów i pisz, rób zdjęcia , komentuj ,prowadź monologi! Nie zasyfiaj forum swoimi problemami, to nie grupa wsparacia dla zdesperowanego mieszkańca Porannej.

2020-10-27 ~ Do poniżej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Typowy polaczek pieniacz idiota.
A teraz chwilę się zastanów po co ten wpis? Na pewno nie dlatego, że sąsiedzi parkujący blokują drogę mimo zakazu i utrudniają dojazd do posesji innych mieszkańców. Ale skąd masz to wiedzieć ze swoim ilorazem?

2020-10-27 ~ do do przepisy ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Normalny wpis ? Ty chorujesz na chorobę dwubiegunową ? Zobacz co napisałeś i teraz pomyśl czy ktoś Cię zrozumiał. Siedziałeś chłopie przez TV coś tam sobie w głowie wymyśliłeś i pobiegłeś podzielić się z nami swoimi wypocinami, bez ładu i składu. Ni z gruchy , ni z pietruchy piszesz o jakimś znaku na Porannej, może chciałeś wysłaś sms-a sąsiadowi a pomyliłeś urządzenia. Tak jak już pisałem, rozklej informację na klatkach, nie zasyfiaj forum swoimi problemami, jak już musisz to napisz coś o znakach w Rynku i na Bażantowej.

2020-10-26 ~ Win ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kup sobie domek. Odetchniesz pełną piersiąi będzie gdzie zaparkować .

2020-10-26 ~ Do do przepisy ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A Ty co się podniecasz? Normalny wpis, a co według Ciebie powinno się znaleźć na naszym małomiasteczkowym forum? Proszę o przykłady Panie najmądrzejszy

2020-10-26 ~ Otok ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jak nie zadzwonisz na staz miejska to się nie nauczą

2020-10-26 ~ do przepisy ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kogo obchodzi co się dzieje na Porannej ? Społeczniaku wydrukuj informację i rozklej na klatkach a nie temat zakładasz jakby to miało obchodzić pozostałe 99% mieszkańców naszego miasta.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin